Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mulsinoši...

 
Reitings 2
Reģ: 09.05.2011
Laikam esmu salīdzinoši izmisusi, ja jau vēršos pēc viedokļa svešiniekiem. Ir tā, ka pāris mēnešus atpakaļ iepazinos ar vīrieti-viņš mani pirmais pamanīja, uzrunāja, un sarunas beigās paprasīja manu telefona nr. No sākuma es šo flirtu neuztvēru nopietni, bet es padomāju-ja jau viņš prasa manu nr., tātad esmu ar kaut ko ieinteresējusi. Viņš man atrakstīja jau tajā pašā vakarā, sarakstījāmies vēl kādas pāris dienas, es pat klusībā cerēju, ka sekos uzaicinājums satikties, bet tomēr tā nebija....sarakste aptrūka....pēc pāris dienām viņš atraksta. Domāju, ka varbūt šoreiz....bet nē, pāris jautājumi un atkal pazūd....tā ar pāris dienu intervālu viņš uzradās, pajautāja kā man iet un viss. Tad kādā nedēļas nogalē mēs atkal netīšām saskrējāmies, kad biju ar draudzenēm aizgājusi atpūsties kādā klubā. Garš stāsts īsi-draudzenes katra izklīda, un mēs palikām kopā divi vien. Viņš mani iepazīstināja ar saviem draugiem kā savu "jauno draudzeni"! Tajā mirklī es apjuku, jo kā gan es varu būt tava draudzene, ja tu mani redzi otro reizi mūžā un ja acīmredzami tava interese par mani ir visai virspusēja? Bet es par to vēlāk nedomāju, atpūtos, man bija labi ar šo cilvēku kopā. Protams, neskatoties uz visiem maniem principiem, es tajā naktī paliku pie viņa. Pēc tā vakara es domāju, ka ir kam jāmainās tomēr mūsu starpā, kas arī bija-viņš rakstīja man biežāk un prasīja man un pats dalījās ar personīgāku informāciju, bet atkal tas pats stāsts-tikai teksti un nekāda runa par satikšanos.Bija Vecgada vakars, viņš mani apsveica Jaunajā gadā un prasīja, kā es plānoju svinēt-teicu, ka būsim pilsētas centrā, viņš atbildēja, ka arī būs,un ka varam satikties. Tā arī notika, satikāmies, jauki pavadījām laiku, viņš bija ļoti jauks un mīļš pret mani, es padomāju, ka patīku viņam. Pēc tam atkal bija tikai sarakstes, bet šoreiz jau katru dienu, kad neatbildēju, jautāja, kur paliku, vai viss kārtībā, bija arlabunakti novēlējumi katru vakaru....satikties mani aicināja, tikai pēdējā brīdī viņam vienmēr mainījās plāni....un tad es pārstāju atbildēt, ignorēju. Protams, viņš interesējās, kas par lietu-es godīgi atbildēju, ka saprotu, ka mēs viens otru pazīstam maz, man nepatīk sasteigt lietas, es ļauju visam notikt dabīgi, bet ir acīmredzami, ka viņam esmu kā backup plāns, nekas nopietns. Teicu, ka nemācu viņu, vienkārši mums nesakrīt vēlmes, tāpēc labāk pārtraukt mūsu sarakstes. Viņš atbildēja, ka saprot mani, ka neesmu viņam izklaide,viņš grib ar mani attiecības, tikai pagaidām nevēlas iespringt uz dažām lietām, lai tiešām viss notiek dabīgi-kā jau es pati teicu. Viņš grib no sākuma sakārtot savas lietas-darbs utt. un tad varēs domāt par ko nopietnāku. Es viņam pajautāju-vai tas bija piedāvājums brīvajām attiecībām ar seksu un bez nekādām saistībām? Viņš atbildēja, ka tikai seks viņu neinteresē, tā nav, ka viņa skatījumā esmu ļoti jauka un forša.... Es nezināju, ko atbildēt un atkal klusēju...Tas izklausījās pēc solījuma, ka drīz varbūt viss mainīsies un kad tiks nokārtotas "lietas", mums ir iespējamas attiecības...tomēr es saprotu, ka šis ir viltīgs veids, kā mani noturēt pavedienā pie sevis, ik pa laikam pārbaudot, vai vēl esmu te, neesmu viņu aizmirsusi. Es tiešām domāju, ka viņam šādā pavedienā ir vēl pāris meitenes, viņš vienkārši ir izvēles priekšā-kura būs labāka. Jo, ja vīrietim tiešām patīk sieviete, nekādas "lietas", kuras jāsakārto, un aizņemtais dienas grafiks netraucēs veidot attiecības. Domāju, ka šādā veidā viņš signalizē-mani interesē tikai gulta un izklaide ar tevi, bet tu neesi tā, ar kuru veidot attiecības. Kādi, dāmas, ir jūsu viedokļi? Ko man darīt-pārtraukt kontaktus, vai arī turpināt tālāk, varbūt es kļūdos? Būšu atklāta-vīrietis man iepaticies, kas gadās reti. Daudz gan sanāca, bet es tiešām jūtos apjukusi. Paldies :)
09.01.2015 19:21 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Lūdzu:-)
09.01.2015 19:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ai, smuki viņš Tev makaronus kārina. Bet nav jēgas Tevi atrunāt, jo, kamēr pati nenonāksi pie tāda secinājuma, jēgas nebūs. Bet situācija pazīstama līdz banālumam..
09.01.2015 19:27 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Nepārtrauc kontaktus, tikai nepielaid sev pārāk tuvu, nepieķeries, lai vēlāk nesanāk aplauziens. Pavēro, kas notiks pēc kāda laika, vai būs gatavs attiecībām .. Laiks visu rādīs.
09.01.2015 19:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pateiktu ka tad kad būtu gatavs kam nopietnākam lai dod ziņu, savādāk viņš kavē tavu laiku tikai, bet tu tomēr meklē ko nopietnu.
Protams tas ka viņš jau vairāk tev raksta ir apsveicami, bet tās tomēr nav īstas attiecības ja abi dzīvojot salīdzinoši tuvu(centrā vai tam tuvumā, vismaz tā es saprotu) un viņš tomēr nevar veltīt vienu vai divas dienas, pa pāris stundiņām tev tīri lai satiktos un iepazītu vienam otru labāk. kaut vai reizi nedēļā, aiziet kopā kafiju iedzert.
Ja drīkst jautāt, cik viņam gadi?
09.01.2015 19:30 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Mans viedoklis ir tāds - ja viņam patiešām būtu KLIKŠĶIS uz tevi, viņš tevi ņemtu ciet un nemuļļātos. Bet tagad izklausās pēc tā, ka tu viņam tīri labi patīc, bet tik pat labi viņam vēl kādas 5 tā patīk, kā jau tu minēji. Un tad uzradīsies kāda, ar ko būs KLIKŠĶIS un viņš būs gatavs tās piecas iemainīt pret to vienu.
Ja tev patīkami pavadīt ar viņu laiku un patusēties, vari jau piekrist. Bet, ja sirds salecas pie katras sms, tad nu i nafig tādas attiecības. Labāk pagaidīt to, ar ko būs abpusējais klikšķis.
09.01.2015 19:36 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu Kailsals rakstītajam.

Jā, tu patīc viņam, bet tas arī viss.
Ja vīrietis grib būt ar tevi, tad vienmēr atradīs variantus, viss pārējais ir atrunas.
09.01.2015 22:41 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nekad vairs dzīvē neiegrābšos uz šādiem.
Vai nu ir,vai nu nav. Visi šitie komentāri, atrunas, ir pilnīgs sūds.
09.01.2015 22:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nekad vairs dzīvē neiegrābšos uz šādiem.
Vai nu ir,vai nu nav. Visi šitie komentāri, atrunas, ir pilnīgs sūds.


Izskatās, ka esam ar līdzīgu pieredzi :D
09.01.2015 22:58 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Izskatās, ka esam ar līdzīgu pieredzi

Pievienojos!

Laikam katrai uz tāda jāuzķeras, lai gūtu mācību. :D
09.01.2015 23:10 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Ai, ai, cik pazīstams liekas šis stāsts. Arī esmu tādā iegrābusies un tava gadījuma līdzības ar manējo, pat liek aizdomāties, vai tik nav viens un tas pats cilvēks. Bet nu kāda iespēja.. :D
09.01.2015 23:16 |
 
Reitings 24
Reģ: 08.04.2011
Ha ha šausmas! Mani pašlaik māc gandrīz identiska problēma :D
09.01.2015 23:35 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.01.2015
khm, man taads pats bija gadiijies. peec kaada laika vnk atshuvu un miers.
10.01.2015 00:58 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Ha ha šausmas! Mani pašlaik māc gandrīz identiska problēma

tas pats puisis :D sametaties uz vienu roku, peliiiite un Diamond*, aizrakstiet vienā laikā vienādu tekstu saviem puišiem :D
10.01.2015 01:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!