Slaktiņš Francijā

 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
08.01.2015 14:34 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Tak skaidrs, ka šeit savakušās laimīgi precētās no UK.... :-D

Islāms ir neželīgs un pēc islāma likumiem jums būtu jābūt analfabētēm :-D jo sievietes skolās nedrīkst iet. Bet ne šeit kādai vēl simpatizē :D
08.01.2015 16:05 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Tak islamistiem svešā valstī nav nekādas tiesības norādīt ko drīkst zīmēt un ko nedrīkstēs. Lai viņi atgriežās savā etnikajā dzimtenē un nezīmē neko


Ja valsts ir ielaidusi musulmaņus tik lielos daudzumos šajās valstīs, tad jārēķinās ar to, ka ne tikai musulmaņiem jāintegrējas šajā valstī, bet arī valstij ir jārēķinās ar musulmaņu tradīcijām.


Pilna vārda brīvība nav un nav nepieciešama. Mein Kampf tacu ir aizliegta grāmata, lai gan Vācijā par vārda brīvību nevarētu sūdzēties. Visam ir robežas.

Naida kurinašana ir krimināli sodāma. Šādas karikatūras ir tīrākā naida kurināšana.
08.01.2015 16:07 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Islāms ir neželīgs un pēc islāma likumiem jums būtu jābūt analfabētēm


Tad painteresējies, kādās divās lielās grupās musulmaņi dalās. Un būsi pārsteigts/pārsteigta par to atšķirībām.
08.01.2015 16:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Es esmu cilvēku aizstāve.
08.01.2015 16:09 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Nebrīnīsšos, ja drīz Vācījā sāks veidoties slaktiņi, tur jau visādas aktīvas kustības :))
08.01.2015 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii vakar skatijos zinaas ,un laikam "mana sapnu valsts "vairs nebuus Francija naakosaa dziivee!:DNevar jau kaadreiz saprast,kas iists,kas safabriceets peedeejaa laikaa,bet nu soreiz laikam iet valaa riktiigi.Es vienmeer esmu teikusi,ka jaamaak arii jokus dziit ,un ir cilveeki,kultuuras,kuri vispaar nesaprot humoru,kur nu veel taadu....Katraa zinaa zeel cilveeku.Muusu pusee jau mieriigi,bet nevar zinaat,uz cik ilgu laiku.
08.01.2015 16:15 |
 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Vācijā būs grūtāk ko izveidot, jo vācieši sāk mosties, Hitlera pečteču gars sāk celties atkal augšā.

Francūži jau izsenis bijuši mīkstčauļi, ne jau velti Vācija šos okupēja un sakāva 3 nedēļās 1940.gadā.
08.01.2015 16:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tad painteresējies, kādās divās lielās grupās musulmaņi dalās. Un būsi pārsteigts/pārsteigta par to atšķirībām.

Atšķirības neesot nemaz tik fenomenālas..
Islāms ir neželīgs un pēc islāma likumiem jums būtu jābūt analfabētēm
kurā mucā Tu esi audzis? :D
08.01.2015 16:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Islāms ir neželīgs
Man arii ir radies taads priekstats.
08.01.2015 16:20 |
 
Reitings 74
Reģ: 19.08.2013
Šitos dzīvnieku aizstāvjus dēvē arī par zaļajiem fašistiem.

Brīnums nešausminās par nokautām cūkām, govīm, vistām.

Gan jau pašas rij gaļu no dzīvnieka, kuru nežēlīgi nokāva.

Korejā pat suņus ēd.


Fašisti? :D Fašisti savu ideoloģiju un uzskatu dēļ nospieda un izmantoja agresivitāti. To, ka mēs izsakām savu viedokli, ka dzīva radība ir jāciena, ir muļķīgi saukt par fašismu zinot kāds pamats ir šim vārdam. Mēs neesam fašisti. Mēs neliekam te nevienam šauteni pie pieres neliekam kā arī agresīvi neuzbrūkam un neizmantojam tādu vārdus kā ''zaļie fašisti'' un ''rīt''. Kas izklausās īpaši skaisti.

Korejā pat ēd suņus. Francijā pat apšauj žurnālistu. Ja jau citi, tad taču mēs arī! :)

Par to, ka suņi sakož un nogalina cilvēkus. Ja viens cilvēks kādu nogalina, tad visi tagad ir slepkavas...
Te nav runa, ka ir arī tādi suņi, kas nogalina. Te ir runa, ka kāds cilvēks, kuram suns neko nav nodarījis, bet tā pret viņu izturas. Ja kāds cilvēks kādu nogalina, tad tagad pārmetīsim visiem, kas mums ir apkārt, ka mēs arī esam homo sapiens pārstāvji un ir indivīdi, kas spēj nogalināt citu cilvēku vai dzīvu radību. Un, ja viens suns kādu sakož, tad tagad, lai visus viņus sit un nogalina. Katrs ir atšķirīgs. Nevajag vērtēt visus cilvēkus pēc viena-un likt cietumā visus, jo viens ir kaut ko izdarījis. Kā arī, ja viens suns ir, ko izdarījis, tad visus citus sist un nogalināt.
08.01.2015 16:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Tak islamistiem svešā valstī nav nekādas tiesības norādīt ko drīkst zīmēt un ko nedrīkstēs. Lai viņi atgriežās savā etnikajā dzimtenē un nezīmē neko


++++

islāmistiem ir tieši tik pat mazas tiesības pieprasīt zīmējumu aizliegšanu, kā piemēram , mūsu krieviņiem otru valsts valodu.
Cerams, tas ir radikālais mazākums, cerams, vairākums apzinās, ka ir paši pēc sava brīva prāta ir atbraukuši un palikuši baudīt Eiropas labklājību, tad jāsamierinās ar šīs sabiedrības tradīcijām.
08.01.2015 16:23 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Lancaster, Hitlera grāmata ir aizliegta hard copy variantā, bet pieejama elektroniski, un šim aizliegumam ir nozīmīgs iemesls. Tā kā nevajaga vispārināt un visu jaukt kopā! Tad varbūt Eiropā sievietēm sākt ģerbties paranžā tādēļ, ka Islāma valstīs tas ir pieņemts?! Arī tas, ka viņu kultūrā ir pieņēmts apmētāt sievietes ar akmeņiem par laulības pārkāpumiem, mums būtu jāievieš mūsu valstīs?! Tiešām skumji, ka kādam vispār kas tāds var ienākt prātā.
08.01.2015 16:25 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es esmu cilvēku aizstāve.


Tad pēc kādiem kritērijiem tu izvēlies, ko aizstāvēt? Lidmašīnas katastrofas Āzijā tev liekas bezjēdzīgas tēmas, bet Francija ir svarīga? Pēc cilvēku skaita jau nu noteikti tu nešķiro, ja jau 12 francūži tev ir svarīgāki par 162 indonēziešiem. Atrašanās vieta? Nu protams, Indonēzija, tāpat kā Ukraina nav tak ES.
08.01.2015 16:26 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
islāmistiem ir tieši tik pat mazas tiesības pieprasīt zīmējumu aizliegšanu, kā piemēram , mūsu krieviņiem otru valsts valodu.

salidzinaajums nevietaa, ir milziiga atshiriba. Vai nu tie muslimi migree uz sveshaam zemeem, vai arii kaa LV-rus gadiijumaa visa pamataa ir veesture, kur krievi sheit etniski dzimushi un augushi loti, loti sen un daudz! Pamaacies tak veesturi,lai neblatotu tik absurdu informaaciju. Daudzi krievi sheit ir dzimushi un augushi, taa ir arii vinu dzimtene neatkariigi no taa vai Latvija bija neatkariiga vai bijusi PSRS sastaavaa!
08.01.2015 16:26 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Melisssa
Tu esi pilnīgi debīla vai kā? Tu vispār redzi loģiku savos izteikumos?
08.01.2015 16:28 |
 
Reitings 74
Reģ: 19.08.2013
Suņu aizstāves nav nekur pazudušas un nevienu neērtu jautājumu arī nepamanīju. Katram savi uzskati. Es laikam dzīvošu ar savu apziņu, kas man liek justies labi- dzīva radība ir jāciena. Tāpēc mums ir dots saprāts, lai vērtētu un saprastu. Un varbūt ne vienmēr par visu vajag spriest aprioriski. Es mīlu dzīvniekus un ''ar kāju nevienam nesperšu''. Katram savs.

:)
08.01.2015 16:30 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Arī tas, ka viņu kultūrā ir pieņēmts apmētāt sievietes ar akmeņiem par laulības pārkāpumiem, mums būtu jāievieš mūsu valstīs?! Tiešām skumji, ka kādam vispār kas tāds var ienākt prātā.


Es nesaku, ka mums vai kādai citai Eiropas valstij būtu jāintegrē viņu tradīcijas savā kultūrā. Galīgi nē. Bet, ja pasauc draugus vegānus ciemos, tad jārēķinās, ka viņi ēdīs dārzeņus un noteikti nebūs laimīgi, ja tu viņiem gaļas gabalu ieliksi mutē vai apsmiesi to, ka viņi gaļu neēd. Te ir tas pats. nevajadzēja laist, ja nespēj samierināties ar šo cilvēku uzskatiem.
08.01.2015 16:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
P.S. Noziedzniekiem ir jāsaņem Eiropas uzskatos taisnīgs sods.
08.01.2015 16:33 |
 
Reitings 74
Reģ: 19.08.2013
Es nesaku, ka mums vai kādai citai Eiropas valstij būtu jāintegrē viņu tradīcijas savā kultūrā. Galīgi nē. Bet, ja pasauc draugus vegānus ciemos, tad jārēķinās, ka viņi ēdīs dārzeņus un noteikti nebūs laimīgi, ja tu viņiem gaļas gabalu ieliksi mutē vai apsmiesi to, ka viņi gaļu neēd. Te ir tas pats. nevajadzēja laist, ja nespēj samierināties ar šo cilvēku uzskatiem.


+
08.01.2015 16:34 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.01.2015
Lai gan te jau pāris mēnešus vairs nenāku, šis šobrīd ir centrālais notikums arī Francijas pilsētā, kurā dzīvoju es, presē, ziņās, Facebook'a sienā ik sekundi parādās 'Je suis Charlie', mītiņi, video, utt. Pēdējo mēnešu un vakardienas notikumi ir šausmīgi. Piekrītu franču viedoklim, ka pret zīmuli ar ieroci necīnās, lai cik aizskarošas kādam karikatūras nešķistu. Šodien ir melno drēbju, klusuma brīža un mītiņu diena. Tā kā manā dzīvesvietā musulmaņu ir proporcionāli vairāk nekā katoļu, mītiņos nepiedalīšos, tīri drošības apsvērumu dēļ, kas to lai zina, kad un kur būs nākamās šausmas. Visi musulmaņi gan netiek vainoti, arī musulmaņu mošeju pārstāvji izrāda solidaritāti un ir pret vardarbību.
08.01.2015 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits