Medicīna un tiesību zinātnes ir tik atšķirīgas jomas, ka īsti nesaprotu, kā var būs šāda izvēle (vai pareizāk - neskaidrība par to, kuru no šīm varētu izvēlēties).
Lai strādātu (ar prieku un kvalitatīvi) jebkurā jomā, tomēr jābūt arī interesei par to, nevis vienkārši iet tur, kur labāka alga.
Par medicīnu neko nevarēšu nokomentēt, jo nav ar šo jomu bijusi saskarsme studiju ziņā, bet par jurisprudenci gan. Ja vēlies sudēt tiesību zinātni, tad ceru, ka Tavs mērķis nav vienkārši līdz mūža galam strādāt par jurista palīgu :) Nopietni - tas nav nekas. Protams, būs vietas/uzņēmumi, kur jurista palīgs būs "vērtīgāks" par juristu kādā citā vietā, tomēr tas, manuprāt, ir tāds starpposms vai pirmais pakāpiens. Ja Tu jurista palīgu domā kā kvalifikāciju (jo faktiski pēc LU programmas par juristu skaities, ja ir maģistrs, bet ar bakalauru tikai palīgs), tad varu nomierināt, ka arī ar bakalauru vari tikt strādāt par juristu un nemaz arī ne sliktās vietās. Vienkārši jābūt zinošam, jākrāj pieredze...
Pie tam, tiesību zinātne jau nav tikai jurists (vai jaurista palīgs). Tiesa, prokuratūra, valsts iestādes, notārs, tiesu izpildītājs u.t.t. - iespēju ir daudz, līdz ar to arī amata pienākumi, atalgojums un citi faktori. :)