Sapinusies savās jūtās..

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Labs vakars.

Esmu galīgi sapinusies savās jūtās.
Vienkārši vajag to visu kaut kā salikt pa plauktiņiem.

Ir vīrietis , kura uzmanības apliecinājumiem, nekad līdz galam neesmu atbildējusi.
Man ir sarežģīts raksturs, ar visu to viņš to pacieta, lai ko es neteiktu un kā neizturētos, viņš turpināja būt.

Kaut es nekad nesapratu, kapēc viņš man tā ļauj izturēties.

Ar laiku man pat iepatikās viņu mazliet ķircināt.

Bet tagad , man ir sajūta , ka tomēr esmu aizskārusi kaut kādu viņa vīrieša lepnuma stīgu.
Un ar savu trako neatlaidību, viņš ir panācis to, ka es nespēju par viņu nedomāt.
Visi sķēršļi man vairs neliekas būtiski.

Bet es taču nevaru viņam tagad pateikt, piedod, ka es visu tā pateicu.
Ka mēs varam tikai draugi būt, es vispār laikam ar savu auksto attieksmi viņu esmu sāpinājusi.

Bet es vairs negribu būt tikai draugi, negribu, bet mainīt jau to laikam vairs nevar, jo tad jau es viņam sanāks pati uzbāzīšos.

Kad viņš to, gribēja, es tūkstošiem reižu atšuvu viņu.
Tagad- mainīt jau neko laikam nevar. :(
06.01.2015 01:50 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Ahhghhhhhh, šitie gājieni- nevajag nevajag, kā uzgriež muguru tā-oj nē paga. Nu ko tagad ņemies? Sēdi un gaidi kamēr nomirsi- ja liktenis būs lēmis,tad saiesiet kopā kaut kad.
Bet ja nopietni, tad cik tev gadu ir?! Saņemies un pasaki,ka kļūdijies, savādāk vēl tuvāko laiku domāsi-a kā būtu ja būtu bijis. Pilnigs pii****, ko var ņemties?!
06.01.2015 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Ja esat tikai draugi, jūs nesatiekaties vispār arī kā draugi? Ja satiekaties, tad sāc koķetēt, tuvoties un tad jau redzēs attieksmi.
Bet man gan liekas, ka varētu viņš kaut vai neapzināti, jūtot ka Tev viņš ir iepaticies, sākt arī sliktāk izturēties, jo ir tā sāpe, un var nostrādāt tas atceries kā tu pret mani, vot tagad tu paskraidīsi pakaļ. Bet nu nepamēģināsi, neuzzināsi. Satiecies neitrālā vidē un skaties pēc situācijas. Ja negribi aplauzties tad pārāk ne izrādi, bet mājienu iedod.
06.01.2015 15:35 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
negribu, lai atšuj mani, tad jau labāk palieku tā, kas viņu atšuva, nevis otrādi.
06.01.2015 15:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
nu tad sēdi un neko nedari!?
06.01.2015 15:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tā jau ir - tēlo nepieejamo, bet, kad puisis padodas, tad pēkšņi vajag.

bet nu jebkurā gadījumā, ja nebaidies viņu sāpināt, tad rīkojies.
06.01.2015 15:41 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Nellija- vot, es tieši tagad tā arī domāju, ka viņš grib , lai es jūtos tāpat kā viņš agrāk , kad skrēja man pakaļ.
Bet es jau viņam neskriešu pakaļ, lai kā gribētu.
06.01.2015 15:41 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sākumā es nemaz neko netēloju..
Neredzēju, ka kaut kas varētu sanākt, bet tas bija sen:D
06.01.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc satiecies tāpat, nevis kā randiņā, bet vnk tāpat, izturies labi, esi smaidīga, nejauši tipa pieskaries rokai, apsēdies tuvāk, utt. Un tad skaties kā viņš reaģē, tad redzēsi vai priecājas, ka sāk Tev interesēt, vai sāk pavilkt uz zoba, uzsist sev cenu, pieminot citas meitenes utt. Tad ej mājās un tad jau manīs, moš sāks rakstīt pats un tad jau aizies.
06.01.2015 15:49 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
es nevaru tāpat viņu satikt, mēs ikdienā nevaram satikties, nekur nejauši.
06.01.2015 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Nejau nejauši, sarunā satikties, bet tā neitrāli, lai nav tā kā aicinājums uz randiņu.
Satiecies un paskaties vai tev viņš vispār interesē, jo izskatās, ka jūties vientuļi, un jūties it kā palaidusi garām labu variantu, kuram tu patiki un tagad jūties stulbi, jo ja nebūtu atteikusi tad būtu tas un tas. Tā ir ilūzija. ja satiktos bieži un pēkšņi būtu klikšķis, tad es saprastu, bet sen neesi satikusi un tagad pēkšņi saprati, ka vajag? Vnk domā kā būtu ja būtu
06.01.2015 16:23 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Tu jau vairāk neko zaudēt nevari, cilvēks jau ir gandrīz prom, Tavā vietā es vismaz kaut ko mēģinātu labot, ja nu sanāk? Savu lepnumu un egoismu Tu noteikti nesalauzīsi, pat ja viņš Tevi atšūs. Esi diezgan vīrietim parādījusi attieksmi, lai tik viegli tas neaizmirstos.
06.01.2015 16:29 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011

negribu, lai atšuj mani, tad jau labāk palieku tā, kas viņu atšuva, nevis otrādi.
Bet viņa interese nav zudusi, viņš vienkārši ir mainijis attieksmi, nezinu, iespējams kaut ko grib panākt, vai arī saprast vai viņam vajag mani tādu kāda nu es esmu....
Nellija- vot, es tieši tagad tā arī domāju, ka viņš grib , lai es jūtos tāpat kā viņš agrāk , kad skrēja man pakaļ.
Bet es jau viņam neskriešu pakaļ, lai kā gribētu.


Ar tādu loģiku nekur tālu netiksi!
Varu pastāstīt to, ko vīrieši domā, kad viņus atraida, pasniedz vinus daudz zemāk par sevi.Kaut sasnieguši daudz vairāk! Un beigu, beigās nenovērtē un visu uztver tā" Viņam mani jānēsā uz rokām, jāaplido, viss jāizmaksā, bet Tu tikai domā par to kā atšūt.Bet, kad vairs nav tā uzmanība no cilvēka saproti,ka esi vainīga, kur tās emocijas bija ātrāk.
Visi portāli pilni ar sievietēm, kuras nosēdējušas solārijā, vidējā izglītība, augumā neizceļas, bet tas nav jau no viņas atkarīgs, vēl nestrādā.Un vēlas ceļot, satikt vīrieti kam ir augstāka, automašīna, labs darbs, sava māja...
Lūk kā viņš visu uzskata pēc vīriešu domām -
Ja Tu visu dienu sēdi un domā vai zvanīt,rakstīt viņai, tad NEZVANI! Zvanam būtu jābūt spontānam, nevis ilgi plānotam un samocītam, jo Tu ilgāk gaidīsi, jo Tev būs grūtāk sadūšoties, tāpat kā aicinot sievieti dejot, ja redzi, iepatīkas, tad ej un rīkojies.Un nedomā par to, kas notiks, ja nepiekritīs!. Tev taču ir pašam sava dzīve! Kad paliek garlaicīgi uzzvani viņai, mazliet papļāpā un saki, ka Tev jāatgriežas pie interesantākām lietām ar ko Tu iepriekš nodarbojies!(Ja tādas nav, tad improvizē, izdomā, kas pirmais nāk prātā.)

Ja viņa neatnāca uz randiņu, tad zvani viņai, sakot,:" Ka tas bija ļoti rupji no viņas puses un izdzēs viņas telefona nr. Vairs nekad nemēģini ar viņu sakontaktēties, aizmirsti par viņu, tāpēc, ka mums, vīriešiem, ir daudz interesantu lietu, ko darīt un nav vajadzības paciest šādu bullshit un izšķiest laiku, kuras mūs nenovērtē. Nemeklē viņām attaisnojumus.Tā būs labāk, jo ja Tu to pieļausi, tad būs otrā un trešā reize..Tā viņa parāda savu neieinteresētību.Ja vēlēsies atvainoties, lai zvana, tad vari viņu paignorēt, lai jūt, vainas apziņu.Tad viņa Tevi vairs nevēlēsies tā čakarēt, jo zinās sekas, kas varētu notikt.

Ja Tu brīnies, kāpēc viņa Tev vēl nav piezvanījusi, ja bija norunāts vai arī pēc taviem zvaniem, neatzvana.
Kāda Tev starpība? :roll: Viņa ir aizņemta ar citām lietām un Tev arī vajadzētu būt. Get a life! ;) Tas vienmēr vīriešus dzen depresijā un kāpēc? Tāpēc, ka mēs ļaujam, lai tas mūs dzītu depresijā.Tāpēc ej ārā, satiec savus draugus, izklaidējies un beidz vienreiz pārbaudīt telefonu katras piecas minūtes. Tu nepalaidīsi garām viņas zvanu un pat, ja palaidīsi, vēl labāk – viņa zinās, ka Tev arī ir dzīve un ka Tu arī esi aizņemts.
Ceru, ka viņš pēc šiem principiem vadās!
06.01.2015 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Egamon, tā kā tu raksti, tā izklausās pēc spēlīšu spēlēšanas, tipa kurš kuru, protams pašlepnums nospēlē un principi arī, bet tad ir jāizvēlas, kas svarīgāk lepnums vai laime. Normālāk būtu, ja džeks saprastu oo es tomēr panācu savu, viņai ir interese, un veidot attiecības un priecāties, nevis atriebties. Nenosodu, ka meitene tā izturējās, nebija viņai tad interese, džeki arī slikti izturas pret tām, kuras neinteresē plus vēl saka ka ir mednieki, nu ja dabūji medījumu, kāpēc tagad atkāpties? 5min prieka pēc tipa atriebos? Ja pati būtu kārusies kaklā, tad atkal nebūtu interese, vēl saka,ka sievietes nevar saprast
06.01.2015 18:22 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
ŠĶiet šajā stāstā uzvarēs lepnums, ne laime.
Tad tagad sanāks, ka man viņu jāiekaro no jauna.
Nevar jau arī saprast, varbūt viņam pietiek ar to, ka viņš tagad jūt, ka man viņš patīk.
06.01.2015 20:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ko var ņemties?! Vnk pasaki viņam kā ir!!! Ja būs- būs, ja nebūs - nebūs. Tā pašai būs daudz vienkāršāk, nevis šitā mocīties, domāt, apsvērt, kautrēties utt. Bez tam, ja vienkārši sāksi ar mīlīgu izturēšanos, viņš tev vienkārši nenoticēs un turēsies atstatus, domādams, ka kārtējo reizi spēlē kaut kādu spēlīti...
06.01.2015 20:55 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Viegli jau teikt, bet ja viņš mani atšūs , es jutīšos nožēlojami.
06.01.2015 21:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nožēlojami tu jūties arī tagad, kad nezini neko par to vai jums vispār kaut kas sanāks... Tad vismaz būs skaids, ko darīt tālāk.
06.01.2015 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Tu vnk esi gan jau +-21 gadīga emm ku*e. Ar laiku sapratīsi kas ir kas. Ja cilvēks pa Tevi ir cīnijies, Tu viņam uzliec mīksto, jo redz Tev ir savs "es". Ir jā mazgadīgs un vēl mazliet stulbs.
15.01.2015 19:10 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.11.2013
aha, man ar bija tāds cilvēks. 6 gadus man viņu nevajadzēja un pēkšņi bliukš, sapratu, ka gribu tā ka acīs cērtas un nu jau kādus 4 gadus ar pārtraukumiem esam mīļākie. pati vainīga, ka palaidu garām tos pirmos 6 gadus, kad man bija visas iespējas... tagad viņš ir pārāk dziļi sasaistījies ar savu ilggadējo draudzeni. nu neko, man pietiek ar mazumiņu :)
15.01.2015 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits