bijušais pamodies

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
gribas tāpat padiskutēt šajā vakarā. nav ne problēmu, ne kas cits.
biju kopā ar bijušo 2,5 gadus atpakaļ, viņš bija mana pirmā mīlestība. viņš bija tas, kurš izbeidza attiecības. toreiz gadu raudāju spilvenā, jo tās attiecības man daudz ko nozīmēja...
bet jau vairāk kā gadu esmu kopā ar savu tagadējo draugu, ar kuru arī dzīvoju kopā, un nu jau mūs vieno ne tikai kopīgs draugu loks, bet arī mantiski īpašumi utt., tā kā esmu jau samērā piesaistīta...
bet šeku reku, pienāk jaunais gads un bijušais sāk skatīties sociālajā portālā katru dienu...un tagad šim interesē, kā man ejot ar savu draugu...
godīgi sakot, biju šokēta, jo likās ka viņš mani jau sen ir aizmirsis, kā arī man nebūt nenāktu prātā viņu meklēt speciāli..liekas, ka iekšā pat mazliet atausa tās atmiņas no tiem laikiem, satraukums, varbūt arī kāda kripatiņa jūtu, kuras jau sirdī paliks vienmēr..
tad nu tā. gribu padiskutēt - kāpēc?:)
06.01.2015 00:21 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un tagad baigi žēl, ka neatbild :D
06.01.2015 01:30 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
jā, žēl, jo es viņam arī druadzīgi pajautāju, kā viņam iet, un nesaņēmu atbildi :D :( bāc
06.01.2015 01:31 |
 
Reitings 185
Reģ: 05.01.2015
Es mazliet dusmojos uz Tevi, bet tas laikam tāpēc, ka redzu Tevī sevi. Arī man bija līdzīga situācija. Un tad es it kā biju pieradusi pie sava drauga un attiecības bija labas, mīlestībā arī viss kārtībā. Bet tad parādījās otrs. Un man, kā jau sievietei, tas glaimo, ka man raksta bijušais. Tur tak uzreiz skaidrs, ka viņš par mani domā un ne jau kā par vienkāršu draudzeni. Un es atceros kā mums gāja un man tauriņi vēderā. Pavisam parādīt viņam, ka esmu gatava ar viņu ielaisties es negribu, jo man tā patīk tā uzmanība un galu galā, man tak ir draugs un es esmu uzticīga draudzene. Bet....mazs it kā, "nevainīgs" flirtiņš no manas puses nevienam nekaitēs, vai ne?
BET!!! Otrs cilvēks, kas ir man blakus par to pat nenojauš! Un es iedomājos sevi otra cilvēka lomā. Vai man būtu patīkami, ka man aiz muguras šādi "nevainīgi" sarunātos bijušais pārītis? Nē! Man nebūtu patīkami.
Un es palūkojos uz otru cilvēku, kurš atnāk mājās no darba, samīļo mani, iedod buču, ar prieku apēd manis gatavotās vakariņas, paslavē tās, aizved mani līdz darbam, atved mājās, uztaisa man pēdu masāžu, kad es palūdzu, dāvina man puķes, tāpat bez iemesla...ne jau katru dienu, bet dāvina. Un kas es tāda esmu, lai tā manītu cilvēku?
Un es sapratu, ka man bija uznācis kaut kāds dullums. Jo kāpēc es vienkārši nepateicu bijušajam, ka man nav vēlmes ieslīgt ar viņu tādās sarunas, kādās mēs ieslīgām. Protams, tur nebija nekā tāda, bet godīgi? Man tas viss likās nepareizi. Un tas, ka es teicu sev - es labprāt paliktu ar viņu draugi, draudzētos, tas ir pilnīgs bullshits. Kāda vēl draudzība ar cilvēku, ar kuru netika normāli izbeigtas attiecības un atceroties kā bija, tauriņi lido vēderā?

Katrā ziņā, klausi ne tikai sirdi, bet arī prātu. Un nemāni draugu, vai nu pie viena, vai otra. Uz diviem krēsliem nenosēdēsi.
06.01.2015 01:42 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Draudzīgas attiecības tur nebūs. Pienāks laiks, īstās sajūtas,skaistās atmiņas un uzrāpsies viņam virsū :-D
Nu nafig tev to vajag, ja pašreizējās attiecībās viss ir ok. Sievietes (arī vīrieša) uzmanība un prāts var aizmaldīties pie cita kandidāta, ja esošajās attiecībās kkas nav labi. Ja viss ir ok, tev nav laika iedomāties ne par bijušajiem, ne arī esošajiem pakaļskrējējiem. šeit jau izskatās, ka tev esošajās attiecībās kkā pietrūkst. Viss ir pierasts un garlaicīgs.
06.01.2015 02:14 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Man arī ir tāda pati situācija. mani arī pārņema dīvainas sajūtas un domas, taču varu teikt, ka man tas bija tikai mirkļa vājums. Muļķīgi domāt par bijušo, turklāt ja labi ar tagadējo.
06.01.2015 03:04 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Iesaku šķirties un pabūt kādu laiku vienu. Neesi tāda cūka un nečakarē cilvēku, kurš tevi tiešām mīl, bet nav pelnījis tevi.
06.01.2015 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Vispār tas ir smieklīgākais jautājums kādu var uzdot pēc ilgāka laika pauzes. Nokrist no gaisa un jautāt: kā tev iet ar tavu draugu? WTF? :D
Mans bijušais uzradās tieši pēc gada kopš izšķīrāmies. Pa to laiku viņš nebija man ne rakstījis, ne zvanījis, vasaras vidū pēkšņi zvana un saka, ka grib satikties, ka ir Latvijā, vārdusakot - skrien pie manis, gribu tevi redzēt!
Lapin ļoti pareizi pateica. Viņam vairs neiet tik gaiši, līdz ar to meklē jebkādu ceļu atpakaļ. Ar manu bijušo bija / ir tāpat. Jo ja cilvēkam ir labi, viņš pat neaizdomājas par to, kas bijis.
06.01.2015 10:04 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
haha, viņš neatbildēja un diez vai atbildēs. pateicu, ka man viss ir baigi labi un laikam sagrāvu viņam visas cerības. :)
06.01.2015 19:27 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Ja bijušais pamodies, tad lai iet tālāk gulēt. Aizmirsti :) Sevis pašas labad.
06.01.2015 19:29 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Kārtējais-kurš redz ka bijušajai labi grib visu izpostīit.. un tā viš Tevi pārbaudīis vai atrakstīsi atpakaļ vai ne.. :)
neuzķeries uz nepareizā āķa..
06.01.2015 19:32 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Pazīstama situācija. Man ātrāk arī FB šādi bijušais uzradās. Nespēdama izpostīt savas tagadējās attiecības, kontaktēšanos pārtraucu.
06.01.2015 19:56 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
tev PM :)
06.01.2015 20:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits