Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No labās fejas līdz rūdītai maitai

 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
"..vienmēr esmu bijis tavs rotaļu lācītis, kad gribi, tad paspēlējies, kad apnīku, tad izmet, bet šoreiz savā nežēlībā tu pārspēj pati sevi!"

Jā, tieši ar tādiem vārdiem beidzās mana palīdzīgās rokas sniegšana.
Par visu pēc kārtas. Tas sākās reiz sen senos laikos jeb pusaudžu gados. Draudzējos, uzsveru TIKAI DRAUDZĒJOS ar kādu puisi. Mūsu attiecības aprobežojās ar kino apmeklējumiem un kopīga laika pavadīšana pie tējas krūzes. Man vienmēr ir bijusi patīkama viņa sabiedrība, taču tikai kā ar sarunu biedru. Šķietami, no viņa puses vienmēr bija vēlme "uzķūnēt" attiecību statusus, bet tā tas arī palika kā tikai viņa vēlme.

Ir gājuši gadi, daudz gadi, bet viņam ar attiecību veidošanu nevedās. Nepārprotiet mani, nav viņš nekāds bārbijas Kens, taču neglītenis arī nav. Mēdz teikt, ja vīrietis ir kaut drusku glītāks par nīlzirgu, tad jau ir pieskaitāms pie skaistuļiem. Nu, ja vadāmies pēc šādas vērtējumu skalas, tad viņš ir īsts skaistulis. :D

Lai nu kā tur arī būtu, man vienmēr ir šķitis, ka vaina ir viņa nedrošībā. Manuprāt, viņam trūkst pašapziņas un pārliecības par sevi. Nolēmu, ka šis ir brīdis manam "uznācienam", un ķēros labot situāciju kā nu pratu.

Šeit pasniegšu saīsināto versiju, taču reālajā diskusijā izmantoju saiktus paplašinātus teikumus. Īsāk sakot, liku viņam saprast, ka, ja nu man būtu tāāāds vīrietis kā viņs, tad nu gan es...bez maz pa sienām staigātu. Šķita, ka likšu sajusties viņam svarīgam. :D
Nu ko lai saka, ziepes ievārīju pamatīgas. Viņš nosprieda, ka tas ir sākums mūsu "uzķūnētajām" attiecībām. Brīdī, kad sapratu, ka viss ir nogājis greizi un sāku locīties arā no ērijas "ņe vinovataja ja, on sam prišol", saņēmu mīlas odisejai raksturīgu veltījumu, ko minēju šīs diskusijas sākumā. :D

Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr. Ko nu, meitenes Zeltenes un puiši Tēraudi (or whatever), kā Jums šķiet, vai es šo putru izstrēbšu, vai ievārīšu tikai biezāku, ja pateiktu savu patieso motivāciju - pacelt viņa pašvērtējumu, nevis uzsākt attiecības?
05.01.2015 21:23 |
 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Ļaunā feja
05.01.2015 21:25 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, padomā pati, kā tu justos, ja tev tā pateiktu. Ne tikai tevi negrib, bet arī uzskata par cilvēku ar zemē iemīdītu pašvērtējumu :D Es domāju, liec viņu mierā un netaisi vairs nekādas mahinācijas.
05.01.2015 21:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pret draugiem ir jabūt godīgiem. Neko tāāādu īstenībā tu neizdarīji, drīzāk viņš pārāk asi noreaģēja. Tāpēc vnk apskaidro viņam, kas ir kas, bet rēķinies, ka jūsu draudzībai tiks pielikts punkts. Tā diemžēl notiek, ja draudzība blastās uz vienpusēju simpātiju. Kamēr neviens neatklāj kārtis - visi izliekas, kas viss ir ok un turpina vienkāršu draudzību, bet tiklīdz patiesība tiek izteikta skaidri un gaiši - vienkārša draudzība vienkārši vairs nav iespējama. Vismaz ne uzreiz...
05.01.2015 21:30 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Pašlaik viens viedoklis par, otrs pret. Vēl kādi varianti?
05.01.2015 21:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rezultāts būs atkarīgs no balsojuma? :D
05.01.2015 21:46 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Jap, tad vizmaz būs, ko vainot, ja viss beigsies slikti. :D
05.01.2015 21:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man arī šķiet, ka ir jāsaka taisnība, bet tādā gadījumā tas drīzāk būtu ''man šķiet, ka tev neveicas attiecību veidošanā, jo tu sevi par zemu novērtē'', nevis ''ja man būtu tāds kā tu tad...''. Protams, ka pusisi to uztvēra asi, viņam jau sen ir jūtas un pēc šāda komentāra reti kurš neiedomātos, ka varbūt mīlas lietas sāk iet uz priekšu. Ir vienkārši jāizrunājas atklāti, jāpasaka, ka tu gribēji pqacelt viņa ego, jo viņš ir tiešām foršs un tu gribētu lai viņam veicas labāk, bet no tavas puses nekādu romantisko jūtu joprojām nav. Nenoliedzami, tas var izbeigt draudzību, bet labāk tā, nekā atstāt neskaidru problēmu
05.01.2015 21:57 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es vienmēr esmu bijusi par skarbu patiesību, nevis saldiem meliem.
Teiktu kā ir un poh*j par to, ko padomās vai kā izvērtīsies turpmākā komunikācija.
Ja puisis satrauksies par
Ne tikai tevi negrib, bet arī uzskata par cilvēku ar zemē iemīdītu pašvērtējumu
tad lai satraucas cik grib.
Ne jau mēs tādi, dzīve tāda.
Lai samierinās.
05.01.2015 21:58 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Varbūt tas nav uz visiem un jebkuru attiecināms, bet tie jaunskungi, kuriem ir ļoti rūpējis mans pašvērtējums, ir arī vēlējušiem ne tikai padraudzēties pie tējas krūzes. Padomā, vai Tevī tiešāmtiešām nesēž iekšā kāds motīviņš?
Katrā ziņā "vecīt, gribēju pacelt Tavu ego, nevis krāniņu," gan nesaki.
05.01.2015 21:58 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es vienmēr esmu bijusi par skarbu patiesību, nevis saldiem meliem.
Teiktu kā ir un poh*j par to, ko padomās vai kā izvērtīsies turpmākā komunikācija.


Nu, es sapratu, ka autore grib atgriezties pie draudzīgām attiecībām. Ja pēc tā vēlēšanās nav, nu tad jau nav, ko zaudēt :D
05.01.2015 22:05 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Varbūt derētu iedomāties, cik pašai būtu sāpīgi un nepatīkami situācijā, kad draugs, kurš tev patīk un ar kuru gribētos izveidot nopietnas attiecības (kāpēc vispār no sākta gala ir jātaisa baigā draudzība, ja ir skaidri zināms, ka otrs vēlas ko citu?) izteiktu tādu, šķietami nepārprotamu tekstu, liekot sacerēties, bet tad kārtējo reizi ''atšujot''? Nafig jāmoka otrs, pie tam tādā veidā?
06.01.2015 14:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nav ko metaties asr divdomigiem tekstiem. Sadas lietas nedrosam cilvekam liek domat, kamtu ar vinu gribi attiecibas jau ar vardiem vien-ja man butu tads virietis..nu neko aizmirsti un nakosreiz piedoma, ko saki un dari, it seviski, ja puisis jau agrak domaja, ka jums ir attiecibas
06.01.2015 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits