Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Netieku ar sevi gala

 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Sveikas!Par cik tagad nav neviena,kurs mani uzklausitu un dotu kadu padomu,versos pie Jums.Tatad nomainiju darbu,jaunaja vieta nostradaju nepilnu nedelu,darbs skiet labs.Bet ir viena lieta,kas mani uztrauc.Stradaju apkalpojosa svera,tatad darbs ar cilvekiem.Pa lielam jau viss ok,bet baidos,ka netiksu gala,jo ieprieks stradat ar cilvekiem neesmu radusi.Lidz ko ieraugu lielu cilveku puli saku stresot,lidz ar to viss juk un bruk.Ka lai tieku ar sevi gala?Ka saglabat mieru un vesu pratu?Cik ilga laika Jus iestradajaties un jutaties drosi sava darba?Paldies!:)
04.01.2015 20:37 |
 
Reitings 85
Reģ: 21.05.2013
nestreso
04.01.2015 20:38 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Nu man ar taa bija, plus vel cita valoda. Nemanami ar laiku pieradu, man skiet ka maksimums divi menesi pagaja lidz par to vairs nedomaju..man pie liela gaiditaju pulka vienmer palidz tas, ka apzinos, ka esmu viena un man ir tikai divas rokas, daru cik atri vien varu. Vienreiz man pat kads klients kaut ko uzbdauca par to, ka tik gara rinda, es vinam ta ari pateicu, ka esmu viena un man ir tikai divas rokas, lai gaida vai iet majas :D bet tad es gan biju stresa :D
04.01.2015 20:40 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tu tiksi galā, viss būs labi :)
Pēc pieredzes domāju, ka, strādājot apkalpojošajā sfērā ar cilvēkiem, īstu mieru un iestrādāšanās sajūtu tu nesasniegsi nekad. Katra situācija būs mazliet citāda, katrs cilvēks ar atšķirīgu raksturu. Vispār smags darbs ir ar cilvēkiem. Nenosodi sevi, ja nesanāk. Jo aukstāka un profesionālāka būs tava attieksme pret darba problēmām, jo mazāk nervus no tevis tas paņems.
04.01.2015 20:41 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Paldies,tas mani nedaudz nomierinaja!:)
04.01.2015 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits