Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas Danijā

 
Reitings 2
Reģ: 04.01.2015
Sveikas!
Šodien sanāca nepatīkama ķibele kārtējo reizi mainot apavus. Oktobra beigās Danijā nopirku gumijas zābakus, bija kārtīgi pārplīsusi gumija, nu neko, atradu čeku, aizvedu, pārdevēja uzreiz laipni pieņēma pateica, ka tieši veikals pasūtot šaubījies vai apavi derot Latvijas mīnusiem. Tajā pieteikumā uzrakstīju, ka vēlos saņemt vai nu naudu vai arī apavu maiņu, pārdevēja arī teica, ka tā droši varot rakstīt, citas reizes arī esmu tā pat darījusi. Ķibeles sākās, kad man piezvanīja, ka varu braukt pēc citiem zābakiem vai arī saņemt naudu, es priecīga aizbraucu, saprotu, ka zābaku nav, vismaz ne tādi, kuri man ir aktuāli, arī piemaksāt vēl klāt tādu pašu cenu negribēju par kaut ko nevajadzīgu. Kasē man pateica, ka es varu ņemt tikai citus zābakus, es sāku strīdēties, kā tas var būt, ja pieteikumā un man pa telefonu teica, ka arī naudu varu dabūt atpakaļ, pārdevēja izskatījās pēc jauniņās, neko prātīgu atbildēt man nevarēja, iesaistījās otra, pateica, ka to esot atbildējis eksprets, atnesa ''slēdzienu'' - manu pieteikuma lapu, kur bija uzskricelēts ''maiņa''. Pārdevēja atbildēja, ka ja es būtu rakstījusi tikai naudu, tad viņi man dotu naudu, bet takā rakstīju abus, man neviens naudu neatdos, jo to izvēlās eksperts. MAN NEKAD NEVIENS NAV TEICIS, KA TO IZVĒLĀS EKSPERTS. Neaprmierināta pajautāju, ko man tad darīt, kad būs jaunas preces, viņa man atbildēja, ka nezinot, jo tagad būs tikai atlaides, iespēja ir gaidīt 2mēnešus. Kādai ir bijis kaut kas līdzīgs? Es vienkārši nesaprotu, ko tad man darīt - pirkt apavus, kuri man nepatīk vai nav mans izmērs un vēl piemaksāt klāt?
04.01.2015 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
viņi tev rakstisku atbildi sniedza? ar to, ka tu vari tikai izvēlēties citus apavus, ne saņemt naudu balstoties uz to un šito?
patērētāju tiesības?
04.01.2015 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Vienreiz puisis uzdāvināja kurpes, kas man bija pa mazu, aizbrauca mainīt, jo viņas pat vilktas nebija, kārtīgi izstrīdējās un pretī paņēma dāvanu kartes. Vēlāk nopirku sava izmēra apavus.
04.01.2015 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tobiš, ja viņi tev nav snieguši uz papīra oficiālu atbildi ar to, kādēļ tu vari tikai tā un ne savādāk, cīnies par savu taisnību un zvani visiem nr pēc kārtas un prasi, ko darīt :D
04.01.2015 18:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es prasītu tad dāvanu karti apavu cenas vērtībā.
04.01.2015 18:08 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.01.2015
@Winterra Tur jau tā lieta, ka nē, neko citu izņemot to manu lapu, kur bija uzrakstīts '' maiņa''. Es jau smējos, ka tik pat labi viņas to varēja tur noliktavā pašas uzrakstīt :D Protams, mierā jau nelikšos, rīt zvanīšu uz PATC, bet es brīnos, kopš kura laika viņi vispār var neatdot naudu atpakaļ, ja nav nekas mani apmierinošs, ja būtu es jau ņemtu + ka var tikai no Spices veikala izvēlēties, nevis kaut kur, kur vismaz zābakam mans izmērs būtu.
04.01.2015 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits