Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums par telefoniem - Android vai Windows?

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas šajā svētdienā! :)

Kādai te ir pieredze ar Windows sistēmu mobilajā telefonā? Redzēju skaistu Nokia Lumia 730, taču mani mulsina, ka ir cita sistēma jo līdz šim esmu Android lietotāja.
Kura sistēma labāk patīk jums? Kādas ir atsauksmes par Windows?
04.01.2015 12:48 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.01.2015
kas tev tur mulsina :D
Visas funkcijas aptuveni tās pašas, tikai interfeiss atšķiras :D
04.01.2015 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
Esmu par android.
nokia daudzas aplikācijas nav, tagad pamazām kaut kas ieviests.
Plus man nepatīk, ka viņiem akumulators iebūvēts iekšā. Nevar izņemt. Man mammai pēdējā laikā ļoti karas - tad grūti restartēt. Nereaģē uz tām pogu kombinàcijàm.
Kā arī tas, ka daudzkas savādāks nekā android.
04.01.2015 12:54 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Izvēloties jaunu mobilo,tieši ņēmu vēro to,lai būtu android.
04.01.2015 12:58 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.01.2015
Plus man nepatīk, ka viņiem akumulators iebūvēts iekšā. Nevar izņemt.

Bet ja nauda piež kabatu un pērk Iphone, tad iebūvēta baterija netraucē :D
04.01.2015 13:04 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Man ir lētā NOKIA Lumia 520, gadu.
Biju pirms tam mēģinājusi Android, bet man ļoti nepatika.

Neesmu dzirdējusi, ka Nokia būtu iebūvētā baterija. Man ir parastās, kādas 4 gab, pasūtītas gan netā, gan no vecā telefona derēja un garākos braucienos salādēju pāris un ņēmu rezervē.

Par aplikācijām-gada laikā varbūt 2 vai 3 reizes nedabūju tās, kuras gribēju, bet nav jau mirstamā vaina. Standarta socialās/saziņas aplikācijas ir, Endomondo ir, nekādu problēmu.

Pēdējā gada laikā dauzi pazīstami Android fani tieši ir pārgājuši un Lumia telefoniem un neesmu dzirdējusi, ka kāds būtu vīlies.
04.01.2015 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vizuāli windows interfeiss liekas pārāk neglīts un neērts. Androīdam vismaz daudz iespēju personalizēt.
04.01.2015 13:08 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijuši 2 Windows telefoni, pašlaik ir Android telefons. Patika jau man Windows kubiciņi, vienu es ārzemēs pazaudēju, iegādājos nākamo Windows. Pēc 11 mēnešiem nokārās, garantijas remonta sataisīja, bet atdevu mammai.
Par aplikāciju trūkumu sūdzēties nevarēju, lai gan atceros, ka wiber WP nebija uzreiz pieejams.
Pagaidām Android darbojas, nesūdzos.
04.01.2015 13:10 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
es sev vienkārši meklēju telefonu ar 2 kartēm un izvēle ir ļoti maza. Nokia ir ar 2 kartēm, bet tā sistēma liekas nedaudz sveša un vai visas aplikācijas būs... vēl pastaigāšu pa veikaliem.
Paldies par ieteikumiem :)
04.01.2015 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
samsungiem tak daudz telefonu ar divām sim kartēm, ne?
04.01.2015 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
un vai visas aplikācijas būs


kas tavā izpratnē ir visas aplikācijas??

Man ir Windows phone HTC, un par baterijām ir atkarīgs no telefona ražotāja ne jau no operētājsistēmas. Bet tas tā. :D

Jā aplikācijas ir mazāk kā Android, bet nu pamata aplikācijas ir. Nu es nezinu kādas krutās aplikācijas pēkšņi sagribēsies. Ok nav tur tvplay, bet es par to nesūdzos. Man ļoti ērts liekas Windows phone un es vēlos tagad pirkt jaunu telefonu, bet nu nevēlos es Android.

Nu esmu es pamēģinājusi Android nu nevaru es pierast pie tām funkciju izkārtojuma un visa pārējā, nu nav tas mans telefons. Jo kad parādījās Android es nevarēju pierast pie viņa, kad dabūju savu Windows phone likās, ka es viņu jau būtu lietojusi ilgi un uzreiz jau sapratu kas un kā. Ļoti patīk tie kubiciņi. Gribu palielinu, gribu samazinu un sakārtoju kā vajag man. Nu katram savas.
04.01.2015 13:27 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Mr.Penguin

Tā kā man īstenībā vajag tikai Whatsapp, Draugiem un Facebook Apps, tad pietiktu. Man galvanais lai ir ērts un nav kaprīžu.
Bet īpaši daudz aplikāciju un citu lietu man nevajag, lietoju jau tā telefonu reti, tikai saziņai un ieeju internetā, nekas vairāk.
04.01.2015 13:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Windows phone būs citādāks, nekā Android, taču, ja esi lietojusi kompi ar Windows 8, problēmām nevajadzētu būt. Lielākās atšķirības ir tieši vizuālajā noformējumā, taču intuitīvi lietojams tik pat vienkārši kā Android.
Jautājums ar populārākajām aplikācijām jau kādu laiku ir atrisināts un viss ir. Var atrasties kādas specifiskas aplikācijas, kas nebūs, bet man pagaidām nav izdevies konstatēt, ka kāda no manām iecienītākajām aplikācijām nebūtu.

nokia daudzas aplikācijas nav, tagad pamazām kaut kas ieviests.
Plus man nepatīk, ka viņiem akumulators iebūvēts iekšā. Nevar izņemt. Man mammai pēdējā laikā ļoti karas - tad grūti restartēt. Nereaģē uz tām pogu kombinàcijàm.

Absurds!Apikāciju bads bija WP7 laikā. Tad arī garumzīmju nebija. Tagad reti kuru aplikāciju nevar dabūt, visi Twitteri, instagrami un ko tik vēl tauta ikdienā nelieto, tas viss jau pāris gadus ir pieejams.
Kas attiecas uz nenoņemamo bateriju, tad šāda tipa ierīces vairāk ir izplatītas tieši Android ierīču vidū (Visa Xperia Z sērija, Nexus sērija un tā varēt turpināt), kamēr Nokia tie ir vien pāris atsevišķi modeļi. Šķiet, daži ar Windows un nenoņemam akumulatoru bija arī HTC ražojumu sarakstā, bet tautā popularitāti šie modeļi nav guvuši.

Autorei iesaku saņemties un iet uz veikalu prasīt, lai parāda kaut ko no vidējās klases Lumia telefoniem.
Lumia 730 ir telefons ar 2 simkartēm. Ja plāno lietot tikai vienu sim, neiesaku iegādāties 2sim telefonu. Tie mēdz sākt kreņķēties par to, ka nav otras sim un taisīt Tev problēmas, tāpēc 735 bvarētu būt piemērotāks risinājums.
Jāpiebilst, ka es nezinu vai Nokia rūpnīcai bakus nav kāda ķieģeļu ražotne, bet spriežot pēc telefonu svara ir un viņiem regulāri jūk, ko kurš ražo. Tādā ziņā Android iekārtas, arī lielo izmēru, vēl nav trāpījušās tādas, kas rautu bikses uz leju.
Taču Nokia telefoniem kameras man patīk - sākot no 925 uz augšu. Lieliskas bildes sanāk. Tas tā - ja nu to ķieģeli plāno nēsāt somiņā, nevis kabatā. Kopumā Windows telefoni ir ok, man pat patiktu, ja nebūtu tas nenormālais svars.
04.01.2015 13:35 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Winterra

Veikalos Samsungus ar 2 kartēm daudz neredzēju, tik kādus 2. Pārsvarā ir visādi Alcatel, Wico utt. svešas firmas, tie kuri ar 2 kartēm.
Un tad vēl nokias. HTC desire 816G dual meklēju bet nekur nav.
04.01.2015 13:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kamēr rakstīju, nepamanīju, ka tiek meklēts tieši 2sim telefons.
04.01.2015 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
paplašini savas meklējumu robežas - pilni internetveikali ar dubultajiem samsungiem!
04.01.2015 13:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Veikalos Samsungus ar 2 kartēm daudz neredzēju, tik kādus 2

Paskaties internetveikalos - lielāka izvēle būs. Vispār Samsung ražojumu sarakstā ir precīzi 50 modeļu, kas ir Android ar 2 simkartēm.
04.01.2015 13:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.01.2015
Nu lētā galā WP telefoni noteikti būs labāki, Android ir bremzes, kāmēr WP pat par 100 eiro lido. APlikāciju trūkums ir pilnīgas muļķības. Akumlatoru nomaiņa ir atkarīga no ražotāja, nevis OS.
04.01.2015 15:34 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Absurds!Apikāciju bads bija WP7 laikā. Tad arī garumzīmju nebija. Tagad reti kuru aplikāciju nevar dabūt, visi Twitteri, instagrami un ko tik vēl tauta ikdienā nelieto, tas viss jau pāris gadus ir pieejams.


Pilnīgi nepiekrītu! Man aplikāciju trūkums WP ir milzīgs mīnuss. Jā, protams, ka tik ikdienišķas kā FB vai Instagram pa kādai būs, bet viņu ir tik maz! Androīdam tu vari izvēlēties FB no kādām 30, kura tev liekas ērtākā. Tāpat vari izdomāt jebkādu citu aplikāciju, piemēram, sagribi tādu, kas izvērtē miega ciklus un nosaka, kurā brīdī modināt, vai arī kādu kaloriju skaitītāju, vai aplikāciju kādam hobijam. Androīdam katram no šiem būs no kā izvēlēties, kamēr WP vai nu nebūs vai būs dažas, kurai katrai ir kādu būtiski mīnusi. Un aplikācijām nav normālu vērtējumu pēc kā atlasīt labākās (kopumā maz un lielākā daļa rodas no tā, ka cilvēki uzspieduši uz aplikācijas izmesto "Novērtē mani ar 5!" un tad visām ir vidējais 5.

Un WP vispār var salīdzinoši maz ko personalizēt dažādos iestatījumos, Androīdā tu vari nomainīt praktiski visu.

Tā ka es noteikti par Android, bet man viņš arī kopumā liekas ērtāks. Kā te viena rakstīja, ka viņai WP viss ir skaidri un loģiski, tad man tā ir ar Androīdu. Visa vadība, iestatījumi utt. ir tieši tur un tā kā ar pirmo reizi iedomājos, WP nācās meklēt netā, kur kas iestatījumos noslēpts.

Autore - aizej uz kādu veikalu, kur var pačamdīt kādu WP un apskaties, vai liekas tev ērtāks vai nē.
04.01.2015 15:43 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Runā, ka Windows sistēma mazāk karās. Pie tās ir jāpiešaujas.
Androids atkal mēdz būt kakaināks, bet ar vairāk aplikācijām kuru nav tik daudz Windows.
Bet, sakarā ar to, ka esmu pret Nokiu, tad ņemtu androidu:D
04.01.2015 15:56 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
1) Nokia jau sen neeksistē.
2) Bateriju nevar izņemt? Varbūt tādēļ, kā tā patiešām ilgi kalpo? Otrs telefons man ir iPhone 3G un baterija tur tikpat labi, kā sākumā, pirms, ja nemaldos, 6 gadiem. Līdz pat šodienai ar zvaniem un sms, telefons tur veselas 2vas dienas.
3) WP mazāk karās? WP7 OS maz kārās, jo viņš bija tāds pats kā Nokia 3310, bez Multitasking. Tagad, jaunajā WP8 OS, ir ieviests Multitasking, kas jau veselu mūžību bija gan iPhone, gan Android.

Silti iesaku pirkt uz Samsung Galaxy S5.
04.01.2015 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits