Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KĀ ES IZVĒLOS VĪRIETI

 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Katrai no mums ir savi kritēriji vīrieša izvēlei.
Labprāt pastāstīšu par saviem, tad uzklausīšu jūsējos.

5.vieta.
Kur viņš dzīvo! Man ir svarīgi, lai būtu komforts, varu atnākt mājās un ērti justies. Pavisam labi, ja viņam ir privātmāja.

4.vieta.
Augums. Nepatīk gari. Parasti izskatu vīriešus augumā līdz 1,72 m. Ir pamanīts, ka mazāka auguma ir aktīvāki, enerģiskāki cilvēki un kaislīgāki mīlnieki.

3.vieta.
Mašīna. Ir svarīgi, lai vīrietim būtu ērta, pietiekami prestiža mašīna.

2.vieta.
Aparatūra. Respektīvi, dzimumlocekļa (tautā saukts par pimpi) un sēklinieku maisiņa (kule) izskats un izmēri.

1.vieta.
Materiālais nodrošinājums.
Nauda man dzīvē nav galvenais, tomēr ir patīkami justies droši un stabili. Tā, ka ne par ko nav jādomā. Vīrietim sieviete materiāli ir jāuztur.
03.01.2015 18:49 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Tad jau laikam Tavs vīrietis ir Deivids Bekhems. Laimīgā, kaut man būtu tādi kritēriji :(
03.01.2015 18:53 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Kaut kā neinteresē tavi uzskati. :D
03.01.2015 18:55 |
 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Tad jau laikam Tavs vīrietis ir Deivids Bekhems. Laimīgā, kaut man būtu tādi kritēriji


Kura gan negribētu Bekhemu!

Es jau nesaku, ka man ir Bekhems. Runa ir par to, kādi ir kritēriji.
03.01.2015 18:55 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Paldies, tikām informēti. Ko Tu šādam vīrietim būtu spējīga sniegt? :D
03.01.2015 18:56 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Es domāju, ka jebkurai ir tādi kritēriji, nu varbūt ne tik sīki izdalīti un tik ļoti uzsvērti. Būtībā to visu var apkopot un izdalīt divus - materiālais nodrošinājums un izskats.
03.01.2015 18:57 |
 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Paldies, tikām informēti. Ko Tu šādam vīrietim būtu spējīga sniegt?


Kādam vīrietim?
Es uzrakstīju par izvēles kritērijiem.
Protams, būtu gatava viņu izklaidēt, apmierināt, iet kopā uz pasākumiem.
03.01.2015 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
dzimumlocekļa (tautā saukts par pimpi)


Labi, ka paskaidroji.... :D :D
03.01.2015 18:59 |
 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Būtībā to visu var apkopot un izdalīt divus - materiālais nodrošinājums un izskats.


Principā- jā. Vienīgi gribēju uzsvērt, ka, runājot par izskatu, ļoti svarīga ir tieši aparatūra.
03.01.2015 19:08 |
 
Reitings 45
Reģ: 26.05.2014
Tu tā ļoti deatalizēti aprakstīji.. :D

Patīk vīrietis ne īsāks par 1.85 , kurš sver arī vismaz 85 kg, platiem pleciem, nu tāds būdīgs... Mm. Mīļš, kurš prot pārsteigt, kurš reizēm ir spontāns.
Nu nebūtu slikti ja viņam būtu auto.. jo kautkā viņu vienmēr vedāt šurp turp katru reizi negribētos. :D
Un svarīgi lai viņam ir savi mērķi dzīvē, karjeras ziņā un ģimenes. :)
03.01.2015 19:15 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.12.2014
Visideālākie vīrieši ir itāļi un francūži. Viņi ir neliela auguma, seksuāli nepiesātināmi un ir materiāli nodrošināti.
03.01.2015 19:20 |
 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Visideālākie vīrieši ir itāļi un francūži. Viņi ir neliela auguma, seksuāli nepiesātināmi un ir materiāli nodrošināti.


Piekrītu, ka ārzemnieki ir vislabākie. Par mūsējiem jau viss diezgan skaidrs. Es gan priekšroku dotu amerikānim vai vācietim- tie ir stabilāki.
03.01.2015 19:25 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Spriežot no Tavām diskusijām, derētu ieviest punktu par higiēnu :D
03.01.2015 19:27 |
 
Reitings 139
Reģ: 07.12.2014
Labi, ka paskaidroji....


Vari smieties, bet ir fakts- man ir draudzene, kura vēl nesen domāja, ka dzimumloceklis ir tas pats, kas "ģimenes loceklis". Tāpēc nav nemaz tik vienkārši.
03.01.2015 19:31 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
visu var apkopot un izdalīt divus - materiālais nodrošinājums un izskats
Hmmm, man gan svarīgi šķistu arī tādi punkti kā, piemēram
* cik ērti un droši jūtos šī cilvēka sabiedrībā
* cik lielā mērā mums sakrīt uzskati un attieksmes jautājumos, kas man šķiet svarīgi
* kāda ir viņa attieksme pret mani, vai mani novērtētu un uzskatītu par īpašu
* vai ir līdzīgas vēlmes un "robežas" intīmos jautājumos
* cik man ar viņu ir interesanti
utt, utjp.
03.01.2015 19:39 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Es- kā vīrietis - Savu Sievieti izvēlētos....
5. Lai būtu gudra. Visās nozīmēs. Tostarp nebrauktu virsū vīrietim- ka PATREIZ nav gluži tāds materiālais nodrošinājums (kā te galvgalī aprakstīts), taču ar savu klātieni motivētu tikt pie tāda dzīves līmeņa. Kopumā gan es uzskatu- ja Sieviete pie Vīrieša aiziet mājas/mašīnas/jahtas dēļ- tad viņa daudz neatšķiras no prostitūtas...
4. Lai lielu uzmanību pievērstu ārējām izskatam. Māka staigāt uz spicenēm- priekš manis ir teju vao obligāta. Ar to gan nedomājot- 100% laika staigāt uz tādām.
3. Sievietei ir jarūpējas par savu talantu attīstību, nevis lai laiski "sēdētu salmos".
2. Ar līdzsvarotu raksturu, "neiebraucot grāvjos". Arī no atkarībām turas pa gabalu.
1. Lai rēķinās arī ar Vīrieša (manām) vēlmēm.

Uz reizi saku, savu Sievieti esu atradis. Man meklēšana nav vairs jautājums.
03.01.2015 19:43 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Man arī meklēšana nav aktuālā!
Bet, interesanti likās šās dalībnieces viedoklis.
Kilamandora
Tu tā ļoti deatalizēti aprakstīji..
Patīk vīrietis ne īsāks par 1.85 , kurš sver arī vismaz 85 kg, platiem pleciem, nu tāds būdīgs... Mm. Mīļš, kurš prot pārsteigt, kurš reizēm ir spontāns.
Nu nebūtu slikti ja viņam būtu auto.. jo kautkā viņu vienmēr vedāt šurp turp katru reizi negribētos.
Un svarīgi lai viņam ir savi mērķi dzīvē, karjeras ziņā un ģimenes.


Diezgan precīzi mani noraksturoji 1.85, 85, bet tomēr neesmu būdīgs.
Mīļš protu būt, skatoties kāda attieksme no otra cilvēka.Spēt galvenais just balansu, jo ne vienmēr patiks, ka būsi kā " mantiņa" kuru paspēlējies un noliek maliņā!Spontāns, pareizi jo kad Tu esi neparedzams, spēj mainīties, atkarībā no savas nostājas, nepiekāpties tikai tāpēc, ka vēlas Tevi kontrolēt!
Auto, pat ļoti labs!Tas tak loģiski, ka vīrietim jābūt attiecību noteicējam, tieši ja piedāvā tikties, atvest un aizvest parūpēties par savu sievieti, lai justos komfortabli.Un izbaudītu vakaru, nevis uztrauktos par to kā mājās tikt, kurš samaksās.
Mērķi, pilveidot, attīstīt savas pieļautās kļudas attiecībās un mācīties no tām.Saprast ķermeņu valodu, lai vieglāk justu, savu sievieti kad viņa jūtas emocionāli nogurusi vai patīkami un rīkoties atbilstoši situācijai.Galvenais abiem abpusēji rūpēties par attiecībām un nemeklēt problēmas tur kur tās nav! Karjera ļoti būtiska lieta, kas ir jākopj.Lai kaut ko sasniegtu, bet to var sasniegt ja ir cīņa pašam ar sevi, neatlaidība.Tāpēc, pats saku no riskējiet, varbūt pieredzes dēļ pamēģiniet darbu ārzemēs.Personīgi pats strādāju Norvēģijā!
Ģimene, svarīgākā, bet bez tā, jānodrošina savi vecāki, kas mūs ir radījuši, mācījuši, skolojuši un izaudzinājuši.Par to ir jāpasakās!

Mazliet ne pa tēmu,tik daudz sarakstīju papildinot iesāktās autores tekstu!Bet, tas tikai padoms, ka vienmēr var būt labāks, kaut ko sasniegt ir nepieciešams tikai galva, rokas un motivāciju sekot tam ko Tu esi vēlējies sasniegt. Bet redzot citās diskusijās, ko Jūs rakstāt, pat zūd tās motivācijas sniegt atbildes.Jo viss ir piemēslots ar naidu, saskasmu un nicināšanu!

Lai jauks Jums vakars!
03.01.2015 22:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits