Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizraušanās!

 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Kādi ir jūsu hobiji, kā pavadiet brīvo laiku?
Mana aizraušanās bija dejas, bet vairāk nesanāk ne laika iet uz mēģinājumiem, kā arī daudz kur mēģinājumi ir neizdevīgā laikā. Bet, kad nav nekādu hobiju, tad atkal reizēm besos ārā. Kā jūs pavadiet savu laiku, vēlams ārpus mājas un, ja iespējams, nedēļas nogalēs?
02.01.2015 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Patīk viss aktīvais :) pēc lekcijām 3x nedēļā apmeklēju badmintonu, skrienu vismaz 2x nedēļā, esmu iesaistījusies Studentu biedrībā. Ik pa laikam apmeklēju teātri, nedēļas nogalēs, kad esmu mājās, bieži vien dodos pārgājienos, tagad, ziemā, ja ir sniegs, slēpoju :) un vismaz vienu dienu nedēļā man vajag pavadīt bez cilvēkiem, kad atpūšos un sakārtoju domas, jo tā ikdienā katru vakaru pavadu ar draugiem :)
02.01.2015 13:42 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Būtu vēlams bez liekām izmaksām, vismaz ne lielām. Biju domājusi varbūt iet teātra pulciņā, bet tur arī konkrēti laiki un vairākas reizes nedēļā jāiet. Vienkārši darbadienu vakaros bieži ir skola, ko nevaru tā regulāri kavēt, jo nu jā, tā ir skola :D
02.01.2015 13:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits