Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko darīt?

 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Vispār ļoti interesantas sajūtas- nedaudz smieklīgi un nedaudz skumji. Atkal ir pienākusi tā diena, kad raudu spilvenā, jo kārtējais kretīns mani ir sāpinājis! Ko es gribi pateikt? To, ka mērķtiecīgi izvēlos viena tipa vīriešus. No vīriešiem ar kuriem attiecības būtu mierpilnas un mani cienītu, lutinātu, mīlētu- bēgu ko kājas nes. Bet ar šiem izdzimteņiem, turklāt, katram no viņiem savs šarms alkohola, narkotiku, pārlieku tusiņu, nelegālā darba, šizofrēnijas, bezdarba, hronisku melu un citu problēmu izskatā.
Jūtos kā pasaules glābēja? Nemāku veidot normālas attiecības? Mazohisms? Garlaicīgi? Atbildi nezinu!
Bet jūtos iekšēji tik sačakarēta, ka nespēju tikt ārā no šī murga, man ir izveidojusies pilnīgi greiza vērtību sistēma! Kā piesaistīt sev labus cilvēkus? Nebūt aizdomīgai un uzticēties? Kāda ir jūsu pieredze ar sliktajiem puišiem?
01.01.2015 22:24 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Manuprāt, ka tādas kā Tu esi sasodīti daudz. Jo tas bad boy ass tips pievelk Jūs, kā sūds sūdumušas. :D
01.01.2015 22:26 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.06.2014
Netēlo māti Terēzi un mūc ko kājas nes. Šadas attiecības tikai tevi grauzīs un grauzīs.
Sāc cienīt pati SEVI un tad izvēlies partneri, kurš tieši tāpat cienīs TEVI un to, kas jums ir.
01.01.2015 22:44 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.02.2013
Čau. Kā izpauzās tā sāpināšana? Ko tad viņi Tev tādu dara?
04.01.2015 00:07 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Jūtos kā pasaules glābēja? Nemāku veidot normālas attiecības? Mazohisms? Garlaicīgi? Atbildi nezinu!

Mazohiste būtu trāpīgāk. :D
katram no viņiem savs šarms alkohola, narkotiku, pārlieku tusiņu, nelegālā darba, šizofrēnijas, bezdarba, hronisku melu un citu problēmu izskatā.

Es teiktu, ka tu karmiski sevi atstrādā.Cilvēki mūsu dzīvē neienāk tā pat vien.
04.01.2015 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
tas bad boy ass tips pievelk

=
katram no viņiem savs šarms alkohola, narkotiku, pārlieku tusiņu, nelegālā darba, šizofrēnijas, bezdarba, hronisku melu un citu problēmu izskatā.


tad nu kas, kuram bad boy
04.01.2015 00:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits