Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lūpas- brūnas acis

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
kādi toņi lūpu krāsām, zīmuļiem, spīdumiem piestāvētu brūnām acīm?

un kas ir aktuālāks- zīmulis vai krāsa?
29.12.2014 22:56 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Es lietoju ādas tonim līdzīgu lūpu krāsu vai arī maigi rozā, bet tā minimāli. Reti lietoju lūpu krāsu, jo man tieši tā pati problēma, kas tev. Nezinu īsti , kas labāk izskatās :)
29.12.2014 22:58 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Atkarīgs jau arī no sejas toņa, bet domāju, ka tumšas lūpas labi izskatītos :)
29.12.2014 23:00 |
 
Reitings 414
Reģ: 07.06.2013
Man arī šķiet, ka tumšie toņi ļoti labi izskatītos.
29.12.2014 23:02 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
drīzāk - kāds tev ādas tonis? un tad var 'rakt' līdz lūpām.
29.12.2014 23:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es nedomāju, ka lūpu krāsas toņa izvēle jābalsta uz acu krāsas. Drīzāk uz ādas toņa un kā viss iskatās "kompleksā". Man ir brūnas acis un neitrāls ādas tonis. Izvēlos neitrālu vai vēsu tuņu lūpu krāsas un zīmuļus, jo tie, manuprāt man piestāv vislabāk. Arī blogā vienmēr saņemu komplimentus tieši par košiem vēsiem toņiem. Līdz ar to, izvairos no oranžīgiem un brūniem toņiem. Bet izvēlos sarkanu (dievinu koši sarkanu), rozā, ogu toņus. Zinu, ka īstie nude toņi man galīgi nepiestāv, jo ar tiem izskatos pēc līķīša :D
Par to vai zīmulis vai lūpu krāsa, es teiktu, ka lūpu krāsa, jo lielākoties lūpu krāsas ir komfortablākas uz lūpām. Zīmuļi parasti tiek veidoti, lai uzlabotu kontūras, līdz ar to, tiem jābūt tādiem, lai neizplūstu un labi turētos, tātad sausākiem. Ja gribu, lai lūpu krāsa turētos visu dienu, apakšā klāju zīmuli. Pēc tekstūras matētas lūpu krāsas ir līdzīgas zīmuļiem un arī tām ir lieliska noturība, taču tāpēc tās ir sausākas. Neviens spīdums vai mitrinoša lūpu krāsa visu dienu neturēsies un ēšanu neizturēs, matētas lūpu krāsas un zīmuļī gan. Ja interesē kādus toņus un tekstūras parasti izvēlos es, vari blogā pameklēt. Lejā ir "iezīmes", jeb TAGi, sameklē lūpu krāsa un bus visi raksti, kuros ir minētas lūpu krāsas. Es vienmēr taisu bildes gan uz rokām, gan uz lūpām, gan aprakstu tekstūru :)
29.12.2014 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits