Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav Draudzeņu.... problēma?

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas!

esmu pārcēlusies dzīvot uz citu valsti. Studiju sākumā man bija draudzenes, bet tikai tādas "tusiņu draudzenes", ar kurām par dzīvi neparunāsi, tāpēc arī drīz vien šī draudzība beidzās.

Nu jau esmu 3 gadus kopā ar draugu un man nav draudzeņu, un godīgi sakot arī nav vajadzības pēc draudzenēm, ja nu vienīgi man būtu kāda sirdij tuva draudzene, labprāt iedraudzētos bet ne ar kuru katru, jo arī manas intereses ar daudziem nesakrīt.

Bieži saņemu no citiem pārmetumus -
nu kā bez draudzenēm tu vari?
nu draudzenes ir vajadzīgas utt. pamazām izbesī tas.
Es jūtos ļoti labi savā dzīvē. Vienmēr jāatkārto ka man iet labi un ja kādreiz iepazīšos ar kādu jauku cilvēku labprāt iedraudzētos, bet arī bez man iet labi.

Neesmu nedraudzīga, man agrāk bija super draudzenes, bet kad pārvācos uz citu valsti vairs nav..žēl.
Vai kādai ir tāda situācija kā man? kā jūs tiekat galā ar šiem izteikumiem?
29.12.2014 20:23 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Pilnīgi pareizi dari. Ja esi normāla, tev ar bābām nav ko draudzēties. Viņas tevi tikai pa klubiem izvalkās, kur jūs laidīs pa apli, tikai par lupatām un špakteli varēsiet parunāt, un tu degradēsies. Ar savu puisi gan jau par normālām lietām sarunājies, veči jau ne savas ne citu galvas ar sūdiem nepiesārņo, pie tā arī paliec.
29.12.2014 20:26 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
visions

Paldies par patīkamu komentāru.

Esmu pamanījusi ka lielās klačošanās nav man. Ir tādas, kurām tas ir svarīgi, labi, mēs esam dažādi cilvēki.

Atceros, kad vienreiz ar paziņām sēdējām līdz naktij, dzērām rumu un runājām par dzīvi, filozofiju, literatūru un visu... Tas bija fascinējoši!! Žēl ka ar šiem cilvēkiem vairs nav kontakta, jo viņi dzīvo citā valstī. Ja man būtu tāda draudzene es priecātos, bet tādu vismaz līdz šim nevarēju atrast, tāpēc jūtos labi arī bez, kopā tikai ar draugu.
29.12.2014 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Izskatās, ka tomēr draudzeņu neesamība kaut kādas problēmas Tev rada, ja Tevi spēj ietekmēt praktiski svešu cilvēku (jo draugu Tev nav) izteikumi. Ja Tev patiešām ir tik labi bez draudzenēm, pret tādiem izteikumiem Tev būtu jājūt pilnīgi nekas, ne vainas sajūta, ne domas, ka ar Tevi kaut kas nav kārtībā!
29.12.2014 20:36 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Solo_

Mani tas tiešām neuztrauc, jo ir bijuši cilvēki kuri man aicina iziet, bet es neeju jo tie nav man tuvi cilvēki.
Vienkārši apnīk to dzirdēt, jo citiem nav sapratnes ka var arī bez draudzenēm dzīvot. Tev taisnība tajā, ka es varbūt vēlētos sev kā es teicu sirdij tuvu draudzeni, bet ja man tās nav es varu arī būt laimīga dzīvē, vienkārši citi to nesaprot.
29.12.2014 20:41 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Man arī īsti nav draudzenju, un tā baigi nemaz nevajag, jo tās ir vienīgi vilšanās cilvēkos,visi viens otru aprunā, nemaz negribētu cilvēku, kas visu uzticēto pēc tam pārstāsta citiem.
29.12.2014 20:44 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Melnais kaķi, kā redzi, Solo ir tipiska bāba un tupuma iemiesojums, tā kā uzskata, ka cilvēkam vajag būt vientuļai salai ar pauri cietu kā no dzelzs, tā lai tu apkārtējos ne redzi, ne dzirdi, ne spēj domāt par viņu izteikumiem. Atteikšanās domāt un lepošanās ar to ir tipisks bābisms. Turpretī es kā vecis neko briesmīgu neredzu, ka cilvēki pārdomā citu izteiktos apgalvojumus, turklāt atzīstu to par vienīgo cilvēka cienīgo reakciju uz dzīvi. Bet bābām ir sava ''pasaule'' kur domāt drīkst tikai par lupatām un špakteli; bet ja tu domā vēl par ko citu, tas viņām norāda, ka esi nožēlojama.
29.12.2014 20:47 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Foxgirl

Man ir līdzīgi kā Tev.
Gribas arī lai cilvēks tevi saprot pilnībā un tu vari būt kāds esi starp šiem cilvēkiem, neierobežot savas intereses vai domas vai viedokli, jo redz citi tā noteikti nedomās.
Tāpēc gribas vai nu atrast "sev pareizos cilvēkus" vai labāk būt bez.
29.12.2014 20:50 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.12.2014
Seudeigi Tev , malno kačīne ! :D
29.12.2014 20:54 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Varbūt problēmas atrast sev draudzeni ir dēļ valodas barjeras attiecīgajā valstī
29.12.2014 20:55 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Diemžēl, vai nu laika trūkuma dēļ vai attāluma u.c. manas senās draudzības lēnām zūd - gribēju uzaicināt savējās druškas svinēt kopā jauno gadu - visas kopā ar saviem večiem. Arī ikdienā tik bieži vairs nesanāk ne satikties, ne saskrieties. Ja nu kaut kur dodos - tad ar saviem kolēģiem vai kursa biedrenēm. Nu es jau arī nevaru un negribu pārlieku uzbāzties. Negribu pat domāt, kas notiks tad, kad sadzims mazie. Kaut gan viss dzīvē notiek tā, kā tam jānotiek :)
ieteiktu dzīvot sev un savam draugam.
Tu jau pati saki -
Es jūtos ļoti labi savā dzīvē. Vienmēr jāatkārto ka man iet labi un ja kādreiz iepazīšos ar kādu jauku cilvēku labprāt iedraudzētos, bet arī bez man iet labi


tad tā arī dzīvo un neklausies citos. ;)
29.12.2014 20:55 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
visions

Dažkārt liekas, ka citi zinātu kas tev ir labāk tavā dzīvē. "Ja tev nav draudzeņu tātad esi nožēlojams" - lūk tā tas skan no citu vārdiem. Kaut man iet ļoti labi savā dzīvē.

Šie izteikumi liek vienkārši nedaudz padomāt vai tiešām nav viss ir kārtībā? Kaut es zinu ka man viss ir kārtībā un es jūtos labi, bet šie cilvēki liek tev domāt ka ar tevi viss nav kārtībā. Tieši tas mani kaitina. Mūsdienās jau liekas, ka ja neskrien pakaļ baram tad neesi normāls.
29.12.2014 21:01 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
sukade0

Ar valodu vispār nav problēmu. Esmu pamanījusi ka arī grūti ir nodibināt kontaktu ar vienaudžiem (23-25) parasti pat studijās kontaktējos ar tiem kuriem pāri 30.. nezinu... interesantāk runāt. Atceros ar vienu no Slovākijas runāju, mēs runājām par patriotismu, dzimteni, cilvēku dažādo domāšanu šajā valstī utt. super saruna! un uzlādē man pozitīvo enerģiju visai dienai.
Man pat patīk sarunas ar kādu profesoru augstskolā. Varbūt kādai ir līdzīga sajūta kā man? :)
29.12.2014 21:09 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
paziņām sēdējām līdz naktij, dzērām rumu un runājām par dzīvi, filozofiju, literatūru un visu...

Man ar manām draudzenēm ir arī šādas sarunas!
Nevajag jau dramatizēt, ka ar drauzenēm-sievietēm vienīgā kopīgā tēma ir klubi un izklaide.
Tavi draugi ir tavs atspulgs.
29.12.2014 21:10 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Es jūtos ļoti labi savā dzīvē.

tad jau viss kārtībā.
jāmeklē domubiedri, nevis vienkārši kāds, lai tikai būtu, ko saukt par draugu.
29.12.2014 21:15 |
 
Reitings 63
Reģ: 22.09.2013
Man arī nav draudzeņu. Tā it kā nebija mana izvēle, visas no manis pašas atsvešinājās, kontakts pazuda. No sākuma bija ļoti grūti pārdzīvot to, ka nav neviena, kam izkratīt sirdi un kam uzticēties. Man nav arī drauga, tāpēc jutos vientuļa. Neesmu ļoti komunikabla, tāpēc jaunus draugus diezgan grūti iegūt.
Nav gan nācies saskarties ar kaut kādiem tāda veida izteikumiem. Dažreiz ir grūti bez cilvēka, kuram uzticēties un pastāstīt visu, kas uz sirds, bet es turpinu savu dzīvi viena. Pilnībā piekrītu, var pilnvērtīgi dzīvot arī bez draudzenēm.
29.12.2014 21:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es vēl pirms kāda pus gada pārdzīvoju par to, ka visas manas draudzenes ir nozudušas no redzes loka, tikai tāpēc, ka esmu ārzemēs un sarakstīties viņām īsti nepatīk. Tad nu atmetu šos cilvēkus, jo es jau neiešu uzbāzties.
Tad nu ir palikusi viena draudzene ar kuru parunāties, un vairāk laikam īsti neprasās, jo arī ar savu draugu es varu parunāties un laiku pavadīt kopā. Jūtos labi.

Tāpēc nepārdzīvo. Ja jūti, ka bez draudzenēm ir labi, tad jau viss patiesi ir labi. :)
29.12.2014 21:23 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Nav draudzeņu. Ir daudz paziņas, šad tad var papļāpāt, bet tas arī viss.
29.12.2014 21:27 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ja Tevi pašu šī situācija īpaši neuztrauc un jūties labi un ērti, tad lai tā arī paliek.
Es neesmu īpaši laba draudzene tieši tajā ziņā, ka pati ļoti reti kontaktējos ar cilvēkiem, ikdienas steigā aizmirstu tā pat vien piezvanīt un parunāties, satikties. Un arī mainoties prioritātēm, dažas draudzenes ir atsijājušās. Bet es par to īpaši nepārdzīvoju, jo mani vairāk nogurdina visa tā draudzēšanās padarīšana. Vienīgi man ir neliela jaunā gada apņemšanās censties atjaunot kontaktu ar dažām kādreiz ļoti tuvām draudzenēm ar kurām dažu apstākļu dēļ zudis kontakts.
29.12.2014 21:27 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
mani vairāk nogurdina visa tā draudzēšanās padarīšana.


++

Ja būtu tā, ka ir vairākas draudzenes, kas arī savā starpā ir draudzenes, tad forši varētu satikties vienā laikā un visām tiktu mans laiks, bet, tā kā katra ir citā galā, tad nu jāziedo daudz laika, lai ar katru tiktos. Ikdienas steigā tas ir grūti...
29.12.2014 21:31 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
ddelirium

Un arī mainoties prioritātēm, dažas draudzenes ir atsijājušās. Bet es par to īpaši nepārdzīvoju, jo mani vairāk nogurdina visa tā draudzēšanās padarīšana.

jūtos tāpat. Arī manas daudzas draudzenes ir mainijušās, ka mūsu tēmas un dzīves vērtības ir pilnīgi dažādas. Tas nedaudz atstumj.
29.12.2014 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits