Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sievišķība

 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Sveikas. Man ir 23 gadi. Visu dzīvi esmu bijusi diezgan puiciska, un joprojām esmu - ģērbjos drusku puiciski, nu katrā ziņā ne sievišķīgi, meikapu nelietoju, uzvedos arī drusku kā puika. Kādu laiku jau esmu sapratusi, ka man tas nepatīk, ir apnicis un vēlos kļūt sievišķīga. Sabiedrībā ļoti daudz tagad ievēroju sievišķīgās dāmas - skaistās kleitās un kostīmiņos, uz papēžiem, ar skaisti uzklātu kosmētiku, kuras arī uzvedas kā lēdijas, no viņām tā vien dveš maigums un ieturētība. Vēl vēlētos kļūt ģimeniskāka, jo šobrīd dragāju tikai pa mācībām un darbu un projektiem, bet attiecības paliek novārtā (lai gan ir). Vai varat dot ieteikumus un padomus, kā no puiciskuma iekšēji un ārēji nokļūt līdz sievišķībai? No kura gala sākties? Zinu, ka te ir daudz ļoti sievišķīgu meiteņu, varbūt arī pašas reiz esat manā situācijā bijušas? :)
29.12.2014 18:12 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Es pusaudžu gados biju puiciska. Vienkārši arī vienā brīdī uznāca klikšķis, ka gribu būt meitenīgāka. Protams, tas vienā dienā nenotika, jo ne jau tikai apģērbs Tevi padarīs meitenīgāku. Izturēšanās utt nāk ar laiku.
29.12.2014 18:15 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Izturēšanās utt nāk ar laiku.

Gribi teikt, ka pati atnāk?
29.12.2014 18:23 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Joprojām domāju, kas īsti ir sievišķība. Esmu bikšu cilvēks un tikpat kā nekad nenēsāju ne svārkus, ne kleitas. Kosmētiku sāku lietot vēlu, apmēram 22 gados. Sadzīviski lietas tveru vairāk vīrišķīgi, tā vismaz man šķiet:D Ja tiešām to vēlies, viss nāks pamazām.
29.12.2014 18:24 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Ja tiešām to vēlies, viss nāks pamazām.

Es gribētu apzināti to procesu paātrināt, it sevišķi rakstura ziņā :D Nopirkt citas drēbes ir vieglāk, bet raksturu mainīt...
29.12.2014 18:27 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
No zila gaisa nenokritīs, bet, ja gribēsi būt sievišķīgāka, sāksi pie tā piedomāt, tad ar laiku tas viss jau nāks dabīgi.
29.12.2014 18:28 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Ir dzirdēts, ka dažām apzināties savu sievišķību palīdz vēderdeju dejošana.
Citām palīdz jauna frizūra, pat "maģisko pārvērtību" piedzīvošana.
Ja tieši raksturā, domāju, uzņemies rūpes - tas ir sievišķīgākais, kas var būt. Apmeklē pansionātus, patversmes vai zupas virtuves un iesaisties kā brīvprātīgā.
29.12.2014 18:30 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Paldies, labas idejas :)

Ja tieši raksturā, domāju, uzņemies rūpes - tas ir sievišķīgākais, kas var būt.

Jāpiekrīt. Tādēļ rakstīju, ka gribu kļūt ģimeniskāka, jo šobrīd attiecības nedaudz pametu novārtā. Lai gan godīgi, man ir grūti iedomāties, ko tādu sievišķīgu es varētu darīt attiecībās. Uztaisīt vakariņas ar svecēm? :D
Kā brīvprātīgā ļoti gribētu iesaistīties.

ja gribēsi būt sievišķīgāka, sāksi pie tā piedomāt, tad ar laiku tas viss jau nāks dabīgi.

Jā, vienīgais ka no malas man viegli sievišķību ievērot, bet sevī grūtāk atrast. Konkrētās situācijās citreiz nesaprotu, kā tur sievišķīgi vispār varētu rīkoties...

Varbūt kāda var padalīties ar saviem sievišķības knifiņiem? :D
29.12.2014 18:46 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
es ieteiktu ar frizuras mainu, tadus isakus matus lidz pleciem apgriest, tada pieaugusa griezuma un tad sac ar kadu tusu un acu enam, bet neparspile, vnk izcel acis kaut tikai ar tusu, ziema diezko sieviskjigaja nevaresi but, jo ar papeziem nestaigasi un tiesam ludzu neperc augstus papezhu, ja neesi ar tadam gajusi, jo sieviskiga var ari izskatities zemos papezhos.
Bet ziema labak neperc sevi pa muljkj uztaisisi, jo tgd redzu daudzas kuram gruti iet pa sniegu, un sieviskigas toch neizskatas :D
29.12.2014 18:56 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es nevienas sievišķības dēļ negrieztu matus agrā vecumā, ja ir gari. :(
29.12.2014 18:57 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
nu bet ir jasaprot ,kas piestav, patik vai nepatik,bet ja mati nav skaisti, bet galvenasi ka tik gari joo redz ta skiet labak, tad tas galigi garam, jo visas mazinas ari staiga ar gariem matiem, nu nav nemaz tik smuki mati daudziem, ja mati ir pukaini, tad jadara lietas laba kkas, varbut ka isak mati labak uzvedas un ir labak, nav jau jagriez zengalvinja, bet man skiet ka mati lidz pleciem ir sieviskiga, bet garie mati, tadi jaunekligi, vel nenobriedusai meitenei, jo neta paskatoties ka slavenibas nogriezh uz isiem daudz labak izskats
29.12.2014 19:05 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Pamēģini valkāt klasiskāku apģērbu- skaists vilnas mētelis, eleganta soma. Eksperimenta kārtā nedēļu valkā tikai svārkus un kleitas. Ar gariem bezpapēžu zābakiem ir silti un ērti arī ziemā. Apģērbs ļoti maina cilvēku, tiešām iesaku pamēģināt
29.12.2014 19:09 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Sniipi, augstus papēžus šaubos vai pat vasarā pirkšu, pirmkārt jau bail nokrist un apdauzīties uz ielas :D Piekrītu, ka staigāt uz tādiem nemācēšu. Bet nu tagad uz atlaidēm nopirku pavasarim kurpes ar mazu papēdīti. Mati man jau ir plecu garumā, nu pāris cm garāki, bet kopš sāku par šīm lietām domāt, izlēmu pamēģināt ataudzēt garus, jo nekad nav bijuši, tikai kad pavisam maza biju.

Lionela, apkārtējiem tas būtu nenormāls šoks, ja es tagad pēkšņi tikai tā saģērbtos :D Pamēģināt noteikti gribu, šobrīd mēģinu pamainīt garderobi.

Ir kādi ieteikumi par to, kā uzvesties sievišķīgāk? :)
29.12.2014 19:16 |
 
Reitings 77
Reģ: 28.10.2014
Nu es ziemā staigāju papēžos uz pilnās zoles, n jūtos ļoti ērti, ja vajag varu arī skriet:D. Tā ir mana ikdiena:)

Bet, nu ja tu vēlies būt sievišķīgāka, tad vispirms jāsāk ar sevi n tad pārējo.
Pavēro, kādas tad ir īsti ir tās sievišķīgās sievietes un kas tev tieši viņās patīk, paņem no tā visa kaut ko sev..
Man sievišķīga sieviete liekas-gracioza, gaisīga atvērta. Un galvenais smaidīga n tajā visā galvenais noslēpums nav apģērbs. Nesievišķīga sieviete, pat skaistā apģērbā ir un paliek nesievišķīga.
29.12.2014 19:23 |
 
Reitings 77
Reģ: 28.10.2014
Svarīga ir arī sievietes gaita, tas, kā viņa sevi pasniedz...
29.12.2014 19:26 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Alīna__, varu teikt, ka papēži (nav jau jābūt mega augstiem) daudz ko dod, arī svārku, kleitu nēsāšana. Tas, manuprāt, palīdz iegūt tādu ''iekšējo'' sievišķības sajūtu. Un ar papēžiem mēģini palēnām mācīties staigāt kaut vai pa mājām, tas uzreiz nenotiks.
29.12.2014 19:32 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Sievišķības īsa definīcija: māka atrast īstā garuma un platuma svārkus, lai maksimāli ātri paplestu kājas.
29.12.2014 19:43 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Man sievišķīga sieviete liekas-gracioza, gaisīga atvērta. Un galvenais smaidīga n tajā visā galvenais noslēpums nav apģērbs.

Piekrītu. No sevis varu papildināt, ka man šķiet arī maigums un labsirdība un rūpes par apkārtējiem. Tāpēc gribu vairāk laika veltīt ģimenei (vecākiem, brāļiem un māsām) un puisim, mazāk uztraukties par karjeru. Šķiet, ka karjerisms mani tikai padarīs vīrišķīgu.
29.12.2014 20:02 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Šķiet, ka karjerisms mani tikai padarīs vīrišķīgu.

Tikai neaizej galējībās. Nav uzreiz pilnībā jāatmet karjera. Visu pamazām. ;)
29.12.2014 20:08 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Nu atmest netaisos, bet piebremzēt gan :) Negribu būt tā ''spēcīgā sieviete'', viena no vīriešiem, kas visu var pati, neviens nav vajadzīgs un laika trūkuma dēļ neviena arī nav.
29.12.2014 20:13 |
 
Reitings 165
Reģ: 01.07.2014
Es noteikti nepiekrītu komentāram par matu apgriešanu. Manuprāt, vari izskatīties jebkā nu matu un kosmētikas ziņā,bet tomēr izskatīties sievišķīgi. Kā iepriekš te minēja- gaita. Es uzskatu arī,ka sievietes gaita ir visa atslēga. Esmu redzējusi ļoti daudzas sievietes,kas iet ar līkām mugurām,gaita kā vistai,un saģērbusies itka sievišķīgi( nu ar tādu pasmuku stilu),taču no tā lai viņa būtu sievišķīga ne smakas. :D tāpēc ja staigā ar līku muguru un puiciski,tad iesaku piedomāt pie tā.
Kā arī nedeomāju,ka obligāti ir jāsāk ikdienā tik velkāt svārki un kleitas. Bikses un skaistas džinas aī ir labs risinājums, taču svētku reizēs vai reizums ikdienā prasītos svārki. ;)
Un par attiecībām ģimeniskām,domāju,ka tev vienkārši ir jāizbrīvē laiks kādām pāris brīvdienām kopā ar draugu vai ģimeni un jāizjūt tā īpašā ģimeniskā saikne,un tad jau pārējais nāks dabiski. Kā arī vari biežāk pakontaktēties ar ģimeni un tas jau vien radīs ģimeniskāku sajūtu. :)
hah,baigi te izteicos,bet laikam savas domas sīkāk nemāceju pateikt. :D
29.12.2014 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits