Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjera uzņem apgriezienus, bet attiecības paliek novārtā

 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Es pati esmu tāds kā pasaules pilsonis. Šobrīd mana karjera strauji uzņem apgriezienus un sanāk trīs mēnešus būt te, tad tur, tad vēl kaut kur citur Eiropas valstu apmēros, bet mana otrā puse jau ir nogruntējusies ar pastāvīgu darbu un visiem mīļajiem cilvēkiem 20min attālumā. Un tā nu sanāk, ka pirms 3 mēn aizbraucu ar teikumu, ka pēc 3 mēn būšu atpakaļ, bet, protams, nāca vēl viens piedāvājums un nākošie 3 mēn ir jāpavada pat vēl tālāk, vidēji 4.30 h ar lidmašīnu. Nepiekrist nevaru, katrs solis paceļ aizvien augstāk un augstāk karjerā, bet, protams, viņš ir neapmierināts, ka es mūsu mājās laika nepavadu nu burtiski nemaz. Sanāk tikai solīt un solīt visu laiku, ka būšu tad un tad un tad vienkārši sanāk neizpildīt.
Ko nu iesākt? Šķirties - vēlmes nav un tas jau īpaši neatrisinātu to lielo sāpi, bet tā turpināt - es taču nezinu kur tālāk šī karjera mani aizvedīs.
29.12.2014 12:40 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Un ko tev tā karjera beigu beigās dos? Sēdēsi uz naudas kaudzes viena pati. Manā skatījumā nav dzīvē nekā svarīgāka par mīļo cilvēku tuvumu.
29.12.2014 12:43 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Un ko tev tā karjera beigu beigās dos? Sēdēsi uz naudas kaudzes viena pati. Manā skatījumā nav dzīvē nekā svarīgāka par mīļo cilvēku tuvumu.


++

Bet tev ir pašai jāizlemj, kas tev ir svarīgāk. Jo varbūt, ja tu atteiksies no karjeras, tu būsi ļoti nelaimīga un zāģēsi savu vīrieti par to, ka viņa dēļ tas viss. Domā...
29.12.2014 12:46 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Nav viss tikai melns un balts. Man ir ideālas attiecības jau 5 gadus, taču profesionālajā jomā man galīgi neiet pēdējā laikā un tādēļ jūtos ļoti nelaimīga. Man vajag abus
29.12.2014 12:51 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Un ko tev tā karjera beigu beigās dos? Sēdēsi uz naudas kaudzes viena pati. Manā skatījumā nav dzīvē nekā svarīgāka par mīļo cilvēku tuvumu.


bet no otras puses, karjera kādu rītu nepamodīsies un nepateiks- zini es tevi vairs nemīlu, šķiramies ;) tā kā to arī tā var pagriezt
29.12.2014 12:58 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Domāju, ka viss atkarīgs no tavām vēlmēm, vecuma un prioritātēm. Tavā vietā, ja es patiesi mīlētu, tad noteikti no mīlestības karjeras dēļ neatteiktos, bet meklētu citas darba iespējas, ko iespējams savienot ar attiecībām. Ja vēl esi jauna un attiecības nav tik nopietnas, par ģimeni vēl nedomājiet , tad varbūt savādāk un vari pilnībā nodoties karjerai.
29.12.2014 13:01 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ej vidusceļu. Ir tak jābūt iespējai būt labai sievai kurai ir darbs kas viņu aizrauj.
29.12.2014 13:03 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev tā turpinot viņš atradis kādu citu , kura biežāk būs viņam klāt.

Ja abi esat vēl ļoti jauni, var mēģinat kopdzīvi atlikt uz mazliet vēlāku laiku, ja vīrietis ir ar mieru pagaidīt. Galu galā arī vīrietis var pa to laiku var vairak sevi veltīt karjerai.
Galvenais nevelc "vēl trīs menesi un vēl trīs menesi". Pie tādas neskaidrības viņš atradis kādu citu, neviens negrib gaidīt mūžīgi turpretī izrunājot lietas un nosakot konkrētus termiņus cik ilgi Tu plāno pa pasauli staigāt, ir cerība ka vīrietis tevi sagaidīs. Ja Tu tagad atteiksies no šim iespējam tad velak tās realizēt būs grūtāk, jo var pieteikties mazais. Mazu bērnu jau Tu neatstāsi un nebrauksi prom uz citu valsti, skolnieku varbūt var vīrietim atstāt.
Tā ka karjera kas ietver ceļošanu Tev iespējama ir tikai tagad, vēlāk tas var arī nepiepildīties.
29.12.2014 13:15 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kā ko karjera dos? Karjera dos to,ka pēc 20 gadiem vienā dienā viņai nebūs jānāk cosmo un jādiedelē drēbes,jādomā kā pabarot bērnus un jāstrādā Maxima kasē. Sievietes ir gatavas sekot vīrietim,kamēr viņš būvē karjeru,kādēļ gan vīrietis nevarētu sekot sievietei?
29.12.2014 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Piekrītu Nazīc. Kā vīrietim karjera, tā sievietei jābūt paklausīgai pelei un jāseko kaut uz otru pasaules malu. Kā sievietei kaut kas, tā, nē, tūlīt egosite un taču jādomā par ģimeni. pfff
29.12.2014 13:24 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Galvenais nepataisi vīrieti par savas dzīves centru, neesi nekāds vilciņš, kas rotē apkārt tikai viņam
29.12.2014 13:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Nuuu, viss atkarīgs cik mērķtiecīgi ir šie lidojumi. Ja ieguvums ir tik vien kā priekšnieks uzsit uz pleca un pasaka laba meitene, tad nav vērts. Ja šajos garajos komandējumos tu rāpies augšup savā uzņēmumā, kā arī iegūsti pieredzi, kas paceļ tavu vērtību darba tirgū, tev ir lielākas iespējas atrast tikpat labu darbu tuvāk mājām/ īsākiem komandējumiem. Tas ir ieguldījums tavā un iespējams jūsu abu kopīgajā nākotnē. Starp citu, nopietnām attiecībām 3 vai 6 mēneši pat gads pavadīti atsevišķi nav nekas. Grūti un nepatīkami, bet nekas nepārvarams. Un ja abi partneri ir ieinteresēti attiecībās, tad spēj pārvarēt ne tādas vien problēmas. Ja ir vēlme attiecības var veidot no attāluma, ja nav abpusēja vēlēšanās tad arī sēdēšana mājas un skatīšanās vienam uz otru nepalīdzēs....
29.12.2014 13:30 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Met monētu- uzkritīs attiecības un Tu bēdāsies- izvēlies darbu!
Ja nopietni- es izvēlētos karjeru.
Cik Tev gadu? Ja robežās 20-30, droši ej uz saviem mērķiem un sasniedz virsotnes darbā!
29.12.2014 13:31 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Neuzskatu, ka šādā situācijā var pārmest, kāpēc vīrietis neseko. Es, piemēram, būtu ar mieru upurēt savu karjeru LV, ja manam vīrietim būtu ļoti labs darba piedāvājums ārzemēs. Es meklētu tur darbu. Bet es nekad nebrauktu uz līdzi uz nepastāvīgām vietām - trīs mēnešus te, trīs tur utt. Tas nozīmē, ka tas otrs ir bezdarbnieks.

Ko darīt ar attiecībām gan nezinu.
29.12.2014 13:37 |
 
Reitings 102
Reģ: 02.01.2013
Vienīgais,ko varu pateikt - nepazudē sevi! Neļauj tam lidojumam sagrozīt tev galvu un pazaudēt "cilvēciskumu".
29.12.2014 13:44 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bet es nekad nebrauktu uz līdzi uz nepastāvīgām vietām - trīs mēnešus te, trīs tur utt. Tas nozīmē, ka tas otrs ir bezdarbnieks.


++
29.12.2014 13:48 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es, piemēram, būtu ar mieru upurēt savu karjeru LV, ja manam vīrietim būtu ļoti labs darba piedāvājums ārzemēs. Es meklētu tur darbu. Bet es nekad nebrauktu uz līdzi uz nepastāvīgām vietām - trīs mēnešus te, trīs tur utt. Tas nozīmē, ka tas otrs ir bezdarbnieks.

+++
Tas kā rīkoties jau ir atkarīgs no tevīm. Puse kosmo izvēlēsies darbu, karjeru, puse attiecības.
Viena puse teiks: Un ko tev tā karjera beigu beigās dos? Sēdēsi uz naudas kaudzes viena pati. Manā skatījumā nav dzīvē nekā svarīgāka par mīļo cilvēku tuvumu. otra teiks: karjera kādu rītu nepamodīsies un nepateiks- zini es tevi vairs nemīlu, šķiramies
Tas,kas tev ir prioritāte,to arī izvēlies. Domāju,ka dabūt abus šajā situācijā ir dikti grūti- vai nu vīrieti vilkt līdzi visur, kur tev jādodas un visu laiku jābūt uz čemodāniem, vai arī metat mieru.
Un arī atkarīgs no attiecību posma..
jaes būtu attiecību sākumā un tavā situācijā, es nedomājot izvēlētos karjeru. Ja es būtu attiecībās ar stāžu, es paliktu ar vīrieti un izvēlētos ko citu.
29.12.2014 13:56 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Nu tajā mirklī, kad es sāku ceļot bijām kopā gadu. Katra došanās prom mani paceļ daudz augstāk, iegūstu daudz kontaktu un pieredzes tajā jomā. Un jā, es gribu, lai es pati esmu nodrošināta, neuzskatu, ka mani ir jāuztur un viss jānoliek priekšā, tāpēc arī to daru. Ir jau, protams, domas kā to saplānot, nākošajā vietā man piedāvā pusslodzi, ko varētu teorētiski apvienot ar biežu ceļošanu.
29.12.2014 14:18 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es tavā vietā droši vien, ka nostabilizētos šajā darbā, saniegtu daudz un aicinātu vīrieti sev līdz brīdī, kad zinātu kur galu galā palikšu. Ja gribēs, viņš pagaidīs.
29.12.2014 14:22 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Te nu paraadaas kaapeec 99% karjeras virsotnees JEBKURAA JOMAA ir vechi, nevis baabas.

Vecis iepiiksteejaas ka 3 meeneshus baaba vinam nav suukaajusi un baabai jau viss skaidrs - nahuj karjeru, nahuj visu, pie vecha aatraak atpakalj!!!!!

Jebkuram vecim ir vairaaak pashcienjas par sho.
29.12.2014 14:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits