Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šantāža.

 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Sveikas/-ki!

Ir iestājusies melnā strīpa manā dzīve. Varbūt kāda būtu sastapusies ar ko līdzīgu. Nezinu kā rīkoties.

Galvenā doma no visa kas notiek- mans facebook profils tika uzlausts, no draugiem.lv pati izdzēsos, lai netiek klāt. Līdz ar to mans epasts tika parvaldīts, ar visu manu personīgo informāciju(bildes, video utt)

Tā kā šī informācija nav diezko glaimojoša, tad šis cilvēks ir uzsācis šantāžu- vai nu pavadu pāris dienas ar viņu vai arī šī informācija tiks publiskota.

Šobrīd nekāds kontakts nav- profili dzēsti, telefona nr uz laiku nomainīts- nervi vakar neizturēja, kad nonstopā zvanijās.
Nezinu ko iesākt.
29.12.2014 12:26 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Policijai jāziņo tāpēc, ka šādi tipāži iedomājas, ka viņu upuriem pietrūks dūšas sūdzēties un meklēt palīdzību, kā arī policija jau neko nedarīs. Viņiem ir jādara. Lai justos drošāk paņem līdzi vecākus, vai kādu labu draugu, kas tevi varētu atbalstīt. Problēmas ar policiju puisim varētu apgrūtināt ieņemt dažādus amatus, iegūt ieroču glabāšanas atļauju, utt.
Ja jums ir kopīgi draugi & paziņas parūpējies, lai pēc iespējas vairāk cilvēki uzzina par šī puiša izdarībām, tāpēc ka viņam ir jaukaunas par savām slimajām idejām un cūcisko darbību.

++++
tepat pilns ar visādiem garīgi nelīdzsvarotajiem...būtu paraugprāvas, varbūt vairāk šādu nedabūjušo morālo kropļu raustītos...
29.12.2014 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
Viennozīmīgi uz policiju!!
29.12.2014 23:01 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nekad es neietu uz menteni.
Kaut ko izštukotu.

Vispār man nekas tāds nekad nedraudētu, jo tādas lietas neglabātu e -pastā.
29.12.2014 23:06 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man nav līdz galam ticamības visam šim stāstam. Neticu, ka tik vienkārši var tā paņemt un uzlauzt profilu fb vai epastā (ar uzlaušanu es domāju reālu hakera cienīgu gājienu, nevis paroles atminēšanu un ieiešanu profilā). Un uzminēt paroles, ja vien tās nav super banālas un vienkāršas arī nav viegli, ja vien ar to cilvēku nav dalīts viens dators vai kas tamlīdzīgs. Bet ja nu tomēr šis stāsts nav izdomājums, tad citas meitenes jau visu ir pateikušas.
29.12.2014 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits