šantāža.

 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Sveikas/-ki!

Ir iestājusies melnā strīpa manā dzīve. Varbūt kāda būtu sastapusies ar ko līdzīgu. Nezinu kā rīkoties.

Galvenā doma no visa kas notiek- mans facebook profils tika uzlausts, no draugiem.lv pati izdzēsos, lai netiek klāt. Līdz ar to mans epasts tika parvaldīts, ar visu manu personīgo informāciju(bildes, video utt)

Tā kā šī informācija nav diezko glaimojoša, tad šis cilvēks ir uzsācis šantāžu- vai nu pavadu pāris dienas ar viņu vai arī šī informācija tiks publiskota.

Šobrīd nekāds kontakts nav- profili dzēsti, telefona nr uz laiku nomainīts- nervi vakar neizturēja, kad nonstopā zvanijās.
Nezinu ko iesākt.
29.12.2014 12:26 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ieslēdz telefonu un ieraksti sarunu, būs pašai kompromitējošs materiāls. :)
29.12.2014 15:02 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es varu pilnīgi iedomāties, kā tas preteklis sēž un kaifo skatoties tās bildes un video... fuuii...
29.12.2014 15:04 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Esmu tikko tikai nomierinājusies, tiešām nav ne mazākās vēlmes. Domāju, ka ar sms pietiks. Pietiekoši daudz tur.

Varbūt viņš tā pieradis ar meitenēm.

Katra ziņā, šobrīd pat vienalga, ja tas viss aizklejotu tālāk. Tālāk jau viņam nebus ko darīt.

Paldies jums meitenes.
29.12.2014 15:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
ieslēdz telefonu un ieraksti sarunu, būs pašai kompromitējošs materiāls

Vo, vo..ieraksti un paprasi, par ko grib ģelas ar mentiem- par draugiem vai zādzību?
Un tā kārtīgi apvaicājies:
"Es tevi nositīšu!"
"Ko tu saki? Ko tu izdarīji tīši?"
"Tu gribēsi mirt!"
"Kur es gribēšu nirt?"

Lai viss ir skaidrs un saprotams.:D
29.12.2014 15:07 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Nu ja pat ar vecākiem ir norunāts, ka viņi visu momentā izdzēsīs, tad pat nesaprotu, par ko tur īsti kaunēties,uztraukties.
29.12.2014 15:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jutu Tev līdzi. Menesi atpakaļ man bija sava ziņā kaut kas līdzīgs. Par laimi policija to čali savāca kad šis gar manu māju ložņāja, turklāt divas reizes, beigas viņu ielika kamerā par "harrasment" un teica ka deportēšot no valsts.
Es ar to čali internetā saraksijos valodas apguves nolūkā, a šis no citas valsts atpisās pie manis.
29.12.2014 15:12 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Tas tika tikai pirms neilga laika izdarits, tpc tagad pat saku, ka vienalga, ka nonāk kkur. Tapat neko izdarīt nevaru.

Man līdzīgi teksti ir jau sms formātā, ar to nebūtu pietiekami?
29.12.2014 15:13 |
 
Reitings 179
Reģ: 17.12.2014
Stulbās cosmietes :D

Kāda vēl policija? LOL :D Ja būtu draudi dzīvībai tad jā, bet draudi publicēt, kādas privātas lietas - iekšējās pāra razborkas, kur nav likumiska pamata policijai jaukties.
29.12.2014 15:16 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Nejau par publiskosanu vairak cepos ar to policiju( viņi nevares palidzet tapat) , bet draudiem, ka vins panakšot to, ka uztaisīšu pašnāvību.

Vnk izstastit viniem situaciju no a-z
29.12.2014 15:18 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
sjorlig
Vienīgais pamats kas policijai ir vajadzigs ir gribēt rīkoties. Ja policija gribētu rīkoties, tad atrastu zem kura panta lietu palikt. Bet lieta ir tāda ka Latvijas policija rīkoties negrib nekad.
To čali kurš tikai gar manu māju vazājās ielika kamerā par "harassment", Lai gan nekà tāda nebija, bet policijas uzdevums nodrošinās sabiedrības drošību, tāpēc ja grib tad pie dziesmas var paņemt jebkuru.
29.12.2014 15:24 |
 
Reitings 179
Reģ: 17.12.2014
124.pants. Novešana līdz pašnāvībai
(1) Par personas novešanu līdz pašnāvībai vai tās mēģinājumam, cietsirdīgi apejoties ar cietušo vai sistemātiski pazemojot viņa personisko cieņu, ja šī persona nav atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu.
(2) Par tādām pašām darbībām attiecībā uz personu, kas atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem
(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
29.12.2014 15:27 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Zināšu tagad pat pantus ar kuriem vērsties jau uzreiz.
29.12.2014 15:31 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Pat ja tur ir seksa video- nu un! Nedaudz vieglprātīgi un muļķīgi, bet nekas tāaaaaaaaads. Autorei nav par ko kaunēties. Jākaunas ir tam tirliņam, kurš savādāk pie seksa netiek kā sitot ķepā & šantažējot paziņas.

Policijai jāziņo tāpēc, ka šādi tipāži iedomājas, ka viņu upuriem pietrūks dūšas sūdzēties un meklēt palīdzību, kā arī policija jau neko nedarīs. Viņiem ir jādara. Lai justos drošāk paņem līdzi vecākus, vai kādu labu draugu, kas tevi varētu atbalstīt. Problēmas ar policiju puisim varētu apgrūtināt ieņemt dažādus amatus, iegūt ieroču glabāšanas atļauju, utt.
Ja jums ir kopīgi draugi & paziņas parūpējies, lai pēc iespējas vairāk cilvēki uzzina par šī puiša izdarībām, tāpēc ka viņam ir jaukaunas par savām slimajām idejām un cūcisko darbību.
29.12.2014 15:36 |
 
Reitings 451
Reģ: 29.09.2013
Atceros ka skolas laikā vienas meitenes seksa video un bildes tika publicēti facebook,tā arī vainīgo neatrada, bet par meiteni aizmirsa visi ātri , tas tā, mierinājumam tev :D
29.12.2014 15:38 |
 
Reitings 179
Reģ: 17.12.2014
Iesākumā var pazvanīt uz šiem numuriem(uzticības tālruņi), izstāstīt situāciju.

http://www.rnc-rtb.lv/uzticibas_talrunis_lv.html
29.12.2014 15:39 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.12.2014
kas tur stulbs - iet uz policiju? Normāla, saprātīga cilvēka rīcība. Es nāku no policistu ģimenes un intereses pēc uzjautāju kas ko kā. Atbilde bija diezgan paredzama - kādā sakarā tā meitene vēl sēž un kaut ko raksta internetā, nevis iet uz iecirkni?

Nu kas par diršanu, ka nevar telefonu pat ieslēgt. Ko tad tu gribi teikt, ka tu tagad sēdi istabas vidū ar kompi, bez telefona, bez jebkādiem sakariem utt? Pietam, visādas zelta zivtiņas utt var nopirkt pat parastā narvesenā ar jaunu numuru. Vot uzmanības vācelīte :D
29.12.2014 15:39 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Tas tiesam mierinajums.

Nemsu stipru plecu lidzi un dosos.
29.12.2014 15:40 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
koshkins, kā izklausās, būsi tikusi ar situāciju galā vai vismaz saņēmusi ieteikumus.
No manis lūgums - uzraksti policijai iesniegumu tik un tā! Ka persona tāda un tāda izteica tādus un šitādus draudus. Nu vienvārdsakot, izklāsti situāciju saviem vārdiem. Iespējams, ka lietu viņi neierosinās, bet tomēr, kā Gilrojs minējis, ir jau tomēr panti, kurus viņš pārkāpis. Bet svarīgākais - šāds info vismaz glabāsies policijā un pie līdzīgiem pāri nodarījumiem citām meitenēm viņiem vismaz būs jau aizdomās turamais.

Tas čalis tak izklausās pēc pilnīgākās šizas!!! Es pat vairāk uztraucos, ka ar laiku viņam tas var regresēt līdz izvarošanām vai citiem noziegumiem, jo nu čalis ar normālu domāšanu šādā slimā veidā necenstos kļūt par "topošo"... :| Lai viņu kaut patramda, kaut ir policijas redzeslokā, kā tagad moderni to dēvē. Noklusējot par šo gadījumu, Tu arī līdzatbildīgi "pabaro" viņu ar apziņu, ka var darīt, kā grib... un var ciest citas meitenes :(
29.12.2014 15:42 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.12.2014
Cits nr jau vakara tika iegadats, jo butu diezgan mulkigi sedet bez sakariem.

Ka jau pirms tam meitenes mineja, nevar jau zināt vai viņi vsp gribes ko iesakt. Bet labak aiziet, uzrakstit iesniegumu un miers. Mazums vel kāda trapisies, kā es. Tpfu tpfu tpfu
29.12.2014 15:43 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.12.2014
Pfff, ja tur nav nekassaistībā ar prostitūciju, kādu tevis paveikto noziegumu, vai kas patiesi perverss un nepieņemams (nu nezinu, zoofīlija), es nemaz neraustītos, nē, nu sākumā būtu stresiņš, bet tā - saņemtos, tam pajolam tā arī pateiktu, ka vienlga, lai tak publicē, un piedraudētu ar policiju, ja neliksies mierā.
Man gan nebija šantāža, man bija tā, ka iedevu vienam kurvīti, diezgan riebīgiem vārdiem, tad pēc laika sanāca darba lietās saskarsme, un atkal manis dēļ šīm sūdi sanāca (es rīkojos sava uzņēmuma interesēs, kas gāja pretrunā ar viņa interesēm), vinš sāka zvanīties un draudēt, ka es līdz mājām netikšu, stāstīja, ko ar mani izdarīs un tā. Es tad vēsi pateicu, ka vai viņš labi apzinās ko dara, jo man visi viņa personas dati bija, dažas ierakstītas sarunas, un ka man tas apnicis, es vērsīšos policijā par draudiem. Hah, šis nomīza, man pēc tam viņa māšele atvainoties zvanīja, ka viņš tāds muļķis, īpaši kad iedzer, un ka patiesībā nekaitīgs. Tagad tas pajols kā redz mani nākam, uzreiz cenšās paslēpties un nolīst stūrī), pat uz ielas pāriet pretējā pusē.
29.12.2014 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits