Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ceļojums agrā pavasarī - uz kurieni?

 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Ļoti vēlos pašā aprīļa ar draugu doties nelielā ceļojumā uz pāris dienām tepat, Eiropā. Esam studenti, līdz ar to budžets nav pārāk liels (~600 eur uz abiem). Interesē vairāk aktīvās atpūtas un dabas baudīšana,silta laika baudīšana (sauļošanās un peldēšanās ar tādu budžetu maz vai spīd), metropoles īpaši neinteresē (kaut gan, ja ir labas atsauksmes un saprātīgas cenas, varam arī tās izskatīt).

Vēlos dzirdēt jebkādus ieteikumus tieši par to -do lietām. Dalamies ar pieredzi un iespaidiem, cosmo dāmas! :)
29.12.2014 11:04 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Mes planojam braucienu uz Niderlandi.. nezinu kaa buus un kaa ies... :) bet cik saprotu tad bus tulpes un visi citi smukumi :) bet to jau redzes... galvenais lai saulains laiks un nav lietus.... uz vietam ka Spanija, Italija utt man neceljas roka pavasari braukt - jo ir buts vasaraa un taa tam ari jabut - saule peldeshanas etc.. :) aaa vienigi varbut vel Parize varetu but skaisti.. ziemaa biju - bija skaisti bet krietni par aukstu... vasara cik zinu tur nav ipashi ko baudit. Karsti un cilveku puulji un masas... bet pavasaris varetu but jauki... :)
p.s. Londona esat bijushi? :) pavasari te ir ljoti skaisti isteniba :) kad sak pumpuri veidoties un ziedet visi feinie krumi :)
29.12.2014 11:19 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Isteniba - paskaties Bulgariju... jo daba, kalni, ezeri tur ir ljooooti ljoooti skaisti... cenas Bulgarija ari ir ljoti letas.... ;)
29.12.2014 11:20 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
žipčiks

Mēs Nīderlandē, Amsterdamā bijām pagājušajā gadā. Man jau nu ļoti patika pa tām ieliņām ar velo braukāt, izbaudījām tirdziņus, pabijām arī vietējā naktsklubā :D

Londonā kopā bijuši neesam, bet mani mazliet baida augstās dzīvošanas cenas tur, protams, vēl ir variants meklēt kaut ko caur couchsurfing. Diez pašā aprīļa sākumā tur nebūs vēl pārāk auksts un lietains?

Bulgārija vispār labs variants, iečekošu. Paldies! :)
29.12.2014 11:37 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ja kko saproti vāciski, cenas ir par ļoti demokrātiskas, tikai visas izlidošanas ir no Vācijas lidostām, bet ja māk saplānot, tad brīvdienas var sākties :)
http://urlaubsguru.de
29.12.2014 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 5333
Reģ: 29.01.2009
Bulgārija aprīļa sākumā? :) Nezinu, nezinu, caur tūroperatoriem diezvai būs kāds brauciens tik agri, bet ja pērk vnk aviobiļetes, tad viņas nav pa lēto. Protams, ja vien neuzrauj uz kādu superakciju. ;)
Es ieteiktu skatīties vnk lidojumus caur Wizzair un Ryanair uz tiem datumiem. Pirmais, kas nāk prātā un varētu būt samērā lēti, ir aviobiļetes uz Barselonu, Milānu, Boloņu, un tālāk jau skatīties, ko darīt tālāk.
29.12.2014 12:06 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Madonna ar ložmetēju
Paldies, ļoti laba adrese!

Brazil
Ryanair un wizzair adreses jau esmu krustàm šķērsām izskatījusi, atrast un sakombinēt lidojumus nevajadzētu būt pārāk sarežģīti. Cik skatījos, Milan Bergamo lidosta ir patālu no pašas Milānas. Varbūt esi bijusi Bergamo pilsētā?
29.12.2014 15:38 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Es lidoju uz Bergamo.. lidz Milanai ja atminja nevilj laikam bija 2h brauciens ar autobusu...
29.12.2014 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits