Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju jaunas draudzenes!

 
Reitings 21
Reģ: 25.12.2014
Sveikas, Priecīgus Ziemassvētkus!
Es zinu,ka šādas diskusijas ir bijušas neskaitāmas, bet tomēr- kāpēc gan neizveidot, sākoties jeb tuvojoties Jaunajam gadam, jaunu tēmu,kurā līdzīgi domājoši domubiedri varētu iepazīt jaunas paziņas/draugus.
Man ļoti patīk paplašināt savu draugu loku,protams, zinu,ka draudzībai jārodas dabiski, bet tomēr, varbūt tieši forumā sastapšu `savējos`,respektīvi, cilvēkus,kas ir neordināri(katrs jau esam), kuri ir pozitīvi noskaņoti raugās un uztver dzīvi, ar kuriem var izrunāties par pilnīgākajām muļķībām, bet ,tajā pašā laikā, arī diskutēt par globālām tēmām.
Pati esmu no Vidzemes, precīzāk, Rīga-Valmiera, esmu vidusskolniece, ja šeit ir kāda manā vecuma amplitūdē, kas lasa šo,gaidīšu no Tevis ziņu!
25.12.2014 18:57 |
 
Reitings 21
Reģ: 25.12.2014
pacelšu..:)
25.12.2014 19:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Te ir cosmo, tev nepielec, ka te draudzenes var dabūt tikai ja tev ir šāda bilde profilā?



un komentārs jāpabeidz ar:

mc mc maziņās, mīlu jūs visas, bučiņas :) :) :) :)
25.12.2014 19:21 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
tev ir jāsignalizē, ka esi maucīga un visiem pieejama supermodele, nevis kaut kāda tur French New Wave dročītāja, intelektuāļus te ienīst.
25.12.2014 19:22 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
diskutēt par globālām tēmām.

ceru, ka ar to tu domāji kūša frizūru trendus un stringu krāsas, jo nekas globālāks te nevienu neinteresē. ja atzīsi, ka tevi interesē, automātiski ielidosi troļļu kārtā un tevi nodirsīs.
25.12.2014 19:24 |
 
Reitings 21
Reģ: 25.12.2014
ceru, ka ar to tu domāji kūša frizūru trendus un stringu krāsas, jo nekas globālāks te nevienu neinteresē.

Kas kuram tuvāks, visions.;)
25.12.2014 19:29 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Piekritīšu visions, ka šeit draudzenes neatrast, vēl jo vairak ja tavas prāta spējas pārspēj vidējās kosmietes standartus zem 70 IQ. Varbūt cālī var atrast kādu sievieti ar ko padiskutēt par gudrām tēmām.
Šeit kosmietes diskusijas aprobežojās ar virtuālo krāniņu mērīšanu (kurai bagātaks vecis) un citu apreišanu, ka arī apsēstība ar troļļu problēmu :D
25.12.2014 21:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 25.12.2014
sukade0_ Nu nez, viss ir atkarīgs no katra individuāli. Bet man tikai rodas, tā neviļus, jautājums, a kā Tu pārbaudi,nosaki cosmo dalībnieču prāta spējas?:D Vai tad anonīmā forumā, pie tam,kuru domājams cilvēki izmanto brīvā laika nosišanai, tu vari objektīvi tās novērtēt..?Es saku,ka nē. Tāpēc domāju,ka var gan atrast!:)
25.12.2014 22:42 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
atkal vīrieši jaucas.

(booring)
25.12.2014 22:46 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
visions tu tacu esi idiots. :D


te neagrozas nekaadas maukas, te it pietiekami daudz jauku, forsu meitenu sia forumaa. Lai veicaas :)


apraskti vismazsavas intereses tad varbuut bus vieglaak;)
27.12.2014 02:12 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Es arī kad dzīvoju LV, uzturējos gan Valmierā gan Rīgā. Tiesa gan, ka pārsvarā tā bija Rīga, Valmiera tikai max 2x mēnesī :) Mācies Valmierā, vai Rīgā? :)
27.12.2014 02:16 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Sveiki. Esmu meitene, 20+. Labprat sazinaatos ar kadu jauku cilveeku, bet pagaidaam gan tikai rakstiski. Esmu diezgan slinka uz jaunu cilveku iepazisanu, tadelj labprat sazinaatos ar kadu, kura/-s jau no pasa sakuma nejautaas miljons standarta teikumus - no kuras pilsetas esi, ko studeeji, kadas filmas skaties utt - manuprat, atbildes nak dabiski. Labpraat iepaziistos ar cilvekiem(var izveeleties vienu opciju :D), kam patik jokot par visu, kas apkaart un necensties dzivi uztvert parak nopietni; kas censas ieveerot veseligu dzivesveidu, ar to domaaju sports plus eest gatavosana no maksimaali dabigaam uzturvielaam, varbut pat vegetarisms; velesanas atrast sirdsdraudzeni, kurai nav aizspriedumu pret dziivi un jaunibu (traku piedzivojumu biedrs); ir merki vai idejas par kuram kauns vai jocigi runat ar radiem, draudzenem, tad nu labprat uzklausisu. Esmu meitene, kas miil smieties, bet ja cilveeks tuvs, tad jau kadreiz ari varu paradiit savu skumjo dabu. Pedejo gadu laikaa neesmu runaajusi daudz ar meiteneem, tadelj busu prieciga, ja izdosies atrast kadu draudzeni uz dziivi.

P.S. Rakstiiju, ka sobriid velos rakstisku draudzeni, bet problemu satikties man nav, ja izveidojas labs kontakts.. vienkarsi sobrid esmu arzemees.

Lai Skaista Diena! ;)
27.12.2014 03:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits