Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērni.

 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Jums neliekas,ka vajadzētu aizliegt,ne jau pāroties,bet ar likumu aizliegt radīt bērnus piemēram ģimenēm,kuru gada ienākumi ir piemēram zemāki par 50 000 eiro?.es to saku tapēc,tas kaut kā negodīgi pret bērnu..nu prekš kam radīt dzīvībiņu? uz ko ? uz lielajiem kondzervbuņdžu grabināšanas svētkiem? Vai jums neliekas ,ka būtu normāli tā,ka būtu labi,ka vīrietis varētu nodot bērniem saviem savas čempiona prasmes,kā izsist savu vietu zem saules nevis iemācīt turpināt viņa karjeru par ķieģeļu kraušanas speciālistu?
23.12.2014 19:24 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Man liekas gan, ka dažiem vajadzētu aizliegt vairoties, bet kritērijs pēc kura to izvērtēt, noteikti nebūtu nauda. Un, jā, es atbildu uz šo jautājumu, kaut gan šī obviously ir provokatīva diskusija.
23.12.2014 19:32 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Kas tā par dzīvi bērnam,man tas liekas netaisnīgi ,bērns tagad jautās vecākiem,sakiet,kapēc pārējiem bērniem ir visskaistākās drēbes un mašīnas,a mums tikai maximālākā pieticiba visā un jāpriecājas par 1nu apelsīnu..un ko protams vecāki neatbildēs godīgi,zini bērniņ,tie pārējie kam ir tie ir veiksmīgie un sasnieguši to,a mēs esam stulbeņu ģimene,kura neko tādu sasniegt,nav spējusi pārticību
23.12.2014 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits