Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēkšņs apetītes zudums

 
10 gadi
Reitings 3186
Reģ: 18.12.2012
Kā no zilām debesīm!
Pirms kādas nedēļas dienas laikā palika nedaudz slikti, vēders sagriezās, padomāju, ka kaut kas nelabs apēsts. Visu vakaru ēst vairs nevēlējos, cerēju, ka paliks labāk ar mieru un atpūtu.
Un kopš tā brīža, lai arī pašsajūta ir ok, ir pilnīgs apetītes zudums! Jūtu, ka vēders tukšs un burkšķ, bet ieēst nespēju neko! Atveru ledusskapi un saprotu, ka ikviena no manām ikdienas prātā uzsit sliktu dūšu, nekas nekārojas, nevaru iedomāties vienu lietu, ko tiešām būtu gatava apēst!

Un tā jau kādu nedēļu cīnos. Ēdu reizi, divas dienā kaut ko vieglu tikai ēšanas pēc, lai vienā brīdī neņoirb melns gar acīm.

Pirmssvētku laiks, darāmā daudz, bet spēka nav. Pie ārsta arī, kur nu tagad... Tāpēc vēršos pie jums - varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze vai ir kāds gudrs padoms? :/ Jo labi nejūtos. Ēdienu prasās, tikai ieēst neko galīgi nevaru...
23.12.2014 13:35 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man tā bija 2 nedēļas novembrī...parasti ēdu daudz un bieži, tāpēc biju šokā. Taisījos jau iet pie ārsta, taču tad pamazām tā pat sāku ēst vairāk un tad arī atkal uzradās ēstgriba. Bet domāju, ka pareizā rīcība būtu iet pie ārsta, tomēr maz kas...
23.12.2014 13:39 |
 
Reitings 176
Reģ: 14.09.2011
Bet domāju, ka pareizā rīcība būtu iet pie ārsta, tomēr maz kas...

Taisnība. Man ir bijis tā vienreiz mūžā un atgriezās apetīte pati no sevis pēc kkādām 2 nedēļām, pat nepaspēju pie ārsta aiziet. Bet vienai attālai radiniecei jaunai meitenei šāda apetītes zuduma iemesls bija kuņģa vēzis..
24.12.2014 18:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man ta bija, kad biju stavokli,kad to vel nezinaju
25.12.2014 11:01 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Man ta bija, kad biju stavokli,kad to vel nezinaju

Nu man tieši pretēji abas reizes, kad paliku stāvoklī šausmīga apetīte uzradās un draudzenēm divām arī tāpat :D
25.12.2014 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)