Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nakts multimediju izklaides pleijeirs

 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Konkrēti piegriezušās filmas un spēles,kas pa nakti notiek manā galvā.Es katru vakaru pirms gulēt eju saku-nē paldies nevajag man šos seansus,un kaut kādās misijās piedalīties,man pa dienu ir interesanti spēlet savu dzīvi,bet nu nafiga pa nakti pie manis šīs nāk?kaut kādās misijās piedalīties?Da apnicis jau!Ok es saprotu cilvēkiem,kam mājās nav televizora viņi naktīs aizmiegot var filmas skatīties,bet man to nevajag!

Kā atslēgt to,kas pa nakti man galvā notiek?Man normāli būtu aizej gulēt un no rīta pamodies un pa nakti nekas nav traucējis.Ok es saprotu man galvā ir uzstādīts nakts multimediju izklaides pleijeirs,bet man viņš nafig nav vajadzīgs.
22.12.2014 10:55 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Pa dienu misijās pa nakti misijās ,kad man liksiet mieru ar savām misijām?man nevajg 24/7 misijas! man pietiek ar savu 16h dienu.
22.12.2014 11:05 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Jums jau pašām prikols,pa dienu neko nedarat luņījat,un naktī skaistas filmas paskatīties kā garšīgus zefīrus ēdat untmldz..a man pa dienu darīt ir ko,un naktīs gribas uzņemt maximāli enerģiju,jaunai dienai nevis kkādas filmas skatīties
22.12.2014 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits