Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas tā pa h?

 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Es ieslēdzu TV,tur redzu resns deputāts..ok saprastu ja viens resns tur būtu kkā gadījies ,bet tur šo daudz tādu..es neko nesapratu,kurš viņus ievēlēja?kā vispār tādus var ievēlēt?Tagad viņi mani vadīs? Da viņi resnās cūkas ar sevi galā nevar tikt ar savu speķi,lieku cīsiņu mutē neiestumjot,savu dirsu nevar piecelt sevi adekvātā fiziskā formā uzturēt, un tagad šitie mani vadīs,visu mūsu valsti vadīs mācīs man dzīvot?Jūs to nopietni? Tā pat ir redzētas šitās te resnās cūkas ārstes,nosēdusies sivēnmāte uz 100 kg taukos izpeldējusi, un umņiks vislielākais ieslēgts/resniem tak vienas vienīgas veselības problēmas,visas tak parasti veselības problēmas no slinkuma nāk,ka rij kā cūka,un maz kustās/ un tagad visi šie pasaku tēli kkādi ir uzlikti par mani rūpēties,kuri ar sevi pat galā tikt nevar? kā tā var būt? es tak nesapņoju esmu taču pamodies,ok saprastu vēl sapnī šitādus murgus redzētu ok,bet šis viss taču te pie mums realitātē.
18.12.2014 14:08 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pats jau laikam sabalsoji! :D
Trololo
18.12.2014 14:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
18.12.2014 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits