Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divainas vecaku bernu attiecibas

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Nezinu, ka lai isi uzraksta. Man ar vecakiem bijusas ok attiecibas, ar mammu neitralas, nekadas ar teti labas. Kops vini parvacas dzivot uz UK ar mammu it ka uzlabojas, telefoniski, dzive ne. Satieku vinus loti reti. Tetis izmainijas loti. Viss, ko vins kadreiz noniecinaja, par to vins pats parvertas. Atsaka dzert, kad meginaju jautat, kadas problemas vienmer reja uz mani, ka esmu stulba, ka klausos mamma, vinam neesot problemas un vins zinot meru. Tad kadu dienu vienkarsi viss atklajas, vins riktigi dzeras, krapj mammu, uztaisijis bernu, ko pats neatdzist un murgo, ka esot noburts, vee pretigi pat domat. Bet lieta tada, ka kad tas notika, mamma bez domasanas nakti man zvanija raudot un visos sikumos izstastot ainu, ka vins vinu piekrapis, ka izturejies utt. Jasaka, ka viena pagale nedeg, mana mamma vienmer ignorejusi teta aizradijumus vai padomus, ka vinam patiktu vinu redzet utt. Bet nu, protams, kad mamma ta raudaja un pardzivoja man vinas bija zel, vina prasija pec padomiem, kurus vienmer ignoreja, mes ar masu teicam, lai iet projam, bet vina palika ar vinu, un pec tam par katru nieku zvanija un sudzejas mums, ka tetis ar to otru sievieti vel kontaktejas. Es turpinaju vinai teikt, lai iet prom no teta. Bet vina ir par vaju tadam solim, tapec vini abi nolemusi izlikties, ka tas gadijums nekas nav noticis, neviens par to neruna. Protams, tas nav bez sekam, mana mamma jutas nabadzite un kops ta notikuma vienmer ir ar kaut ko slima, vienmer zvana un stasta manai masai un man, un mes vinu tik zelojam. Kamer vienu dienu es sapratu, ka vina vienkarsi gust baudu no ta, tas bija, kad vina pazvanija ne no ta ne no sa, ka mirstot, un uz sitienu viena rita pasutija bileti no UK uz Rigu pie arstiem. Man rokas triceja visu dienu, teicu, lai pazino, kad uzzina, kas par vainu, bet ta vieta es stavokli esot tiku atstata stresot kadas divas dienas, kamer es vinu vareju sasniegt, lai uzzinatu, ka nekas traks jau neesot, kunga cula. un tad pec tam vel kaut kadi gadijumi, kamer es vinai pateicu, ka esmu stavokli un negribu vairak tadas lietas dzirdet, jo tas viss mani satrauc un ludzu, lai vina to atceras ari, kamer baroju ar kruti, jo nevajadzigs stress man nav vajadzigs. vina dievojas, ka jaa jaa. Tapat pa laikam kaut kas jau vinai paspruka, neko neteicu, nereageju. Tad vina atbrauca ciemos skatities manu bebi, un saka raudat, ka ja vinai jau bail bija, ka nekad vairs mus neredzes, jo redz vinai tadas sapes, jo pec tas mirstamas kunga culas vina ignorejusi arsta noradijumus , ko est neest utt. Tas man riktigi uzdzina dusmas, atlavu vinai izbaudit mazbernu, bet , kad aizbrauca, uzrakstiju, ka vinai jamekle arsta palidziba un jasakarto galva, jo vinai tas visas vainas rodas no nesakartotam attiecibam. Uz ko vina man uzrakstija, ka nespejot noticet, ka vinas berns nosaucot vinu par traku un ja jau es vinu tik traki ienistot, vina mani liksot miera. un ja ari mans tevs mani ignore. Tagad neviens no maniem vecakiem ar mani neruna, ignore un izliekas, ka es neesmu. Manam tetim tas ir loti iecienits veids, vins ik pa laikam, kad kaut kas nepatik, pasaka, ka vinam berni neesot. Kad teicu, lai mamma vinu pamet, vins esot teicis, ka esmu kuce. Un ja nerunaja ar mani gadu. un visu manu bernibu ik pa laikam attiecibas bija tada nerunasana , ignoresana, dzivojot viena maja. Un mana problema ir ta, ka man liekas, ka es ne pie ka neesmu vainiga, es tikai gribu mierigu dzivi, negribu iesaistities kaut kadas stulbas dramas ,kops sapratu, ka cilveki negrib neko risinat, izrunat. Bet tas domas neliek mani miera, gribas pateikt, ka ta nav godigi un man riebjas tas nerunasana un stulba izliksanas, un vai nu vini sak ar mani runat, es neprastu nekadas skaidrosanas, tikai normalu attieksmi. Un es gribetu pateikt, ka es ne pie ka neesmu vainiga, un viniem neko neesmu nodarijusi. Ka lai tieku gala ar tam domam, lai varu sevi pilniba veltit savai gimenei?
14.12.2014 20:02 |
 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
14.12.2014 20:04 |
 
Reitings 59
Reģ: 23.11.2014
OMG :D tāds teksts

pat nelasīju
14.12.2014 20:06 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Vai nu šodien kaut kas nav labi ar mani, vai vienkārši viss sarakstītais ir grūti lasāms.
14.12.2014 20:11 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Es jau ar nobijos no teksta, bet izlasīju.
Domāju, ka to visu varēja uzrakstīt uz pusi īsāk, bet nu jā, ne jau visi var īsi un kodolīgi izteikties.
Vecākiem pašiem ir jātiek galā ar savām problēmām. Ja viņi paši uzskata, ka viņiem viss kārtībā, problēmu nav, tad arī neviens cits palīdzēt nevarēs...
14.12.2014 20:14 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vai nu šodien kaut kas nav labi ar mani, vai vienkārši viss sarakstītais ir grūti lasāms.

+++
Punktuācijai un sakarīgi konstruētiem teikumiem tomēr ir liela nozīme. :D
14.12.2014 20:16 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Piekrītu, ka vecākiem pašīem jātiek galā, bet nu šis gan ir interesanti
Ka lai tieku gala ar tam domam, lai varu sevi pilniba veltit savai gimenei?

Kas tad nez ir vecāki, ja ne tava ģimene? Ir ok saprast, ka viņu attiecības neko nevaru mainīt, bet negribēt par to domāt, lai vari koncentrēties uz ''savu ģimeni'' liekas nedaudz šķērsām - ne tāpēc, ka nav svarīgi rūpēties par savu vīru un bērniem, bet gan tāpēc, ka domāt par saviem vecākiem (ģimeni) ir ok... Un jāsaka, ka būtu diezgan jocīgi, ja tu, zinot, ka viņiem neiet labi, par to nekad nedomātu un dzīvotu uz savas ''laimes saliņas''. Ja man mīļiem cilvēkiem ietu grūti, es nekad to nevarētu tā vienkārši izmest no galvas. Un interesanti, ka saki par mammas un tēta attiecībām ''viena pagale nekad nedeg'', bet pati jūsu attiecību samežģijumos neesi ne grama vainīga
14.12.2014 20:19 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
Grūta un bēdīga situācija, bet piekrītu, ka savā dzīvē nevajag turēt cilvēkus, kas mūždien tikai žēlojas par problēmām, bet nekad tās nerisina. Ar padomu, kā tikt galā ar domām, gan diemžēl, nevarēšu palīdzēt... gan jau ka laiks līdzēs.
14.12.2014 20:21 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja ar tēti attiecības nekad nav bijušas tuvas, tad tā lai arī paliek, neizmainīsi tā pat.
par mammu gan es tavā vietā uztrauktos, jā, ir cilvēi, kas gūst baudu kādam pasūdzoties un taisot drāmas, bet man būtu bail atstāt vienu un neuzklausīt, jo varbūt bez abām meitām, viņai nav neviena, kas viņā klausītos.
14.12.2014 20:28 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
par mammu gan es tavā vietā uztrauktos, jā, ir cilvēi, kas gūst baudu kādam pasūdzoties un taisot drāmas, bet man būtu bail atstāt vienu un neuzklausīt, jo varbūt bez abām meitām, viņai nav neviena, kas viņā klausītos.

+++++++++
14.12.2014 20:33 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Punktuācijai un sakarīgi konstruētiem teikumiem tomēr ir liela nozīme.

Vispār jau ir interpunkcija, nevis punktuācija.
Diemžēl, vecākus neizvēlas. Mācies no šīs situācijas, lai būtu labāka mamma savam bērnam.
14.12.2014 20:37 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vispār jau ir interpunkcija, nevis punktuācija.

Vispār jau punktuācija nav nepareizi. :)
14.12.2014 20:41 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Ā, sorrī, tiešām. Gribēju paspīdēt, bet nesanāca :D
14.12.2014 20:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
zini, labák lai vinji ar tevi neruná, neká visu laiku tikai runá par sevi un savám problémám. meitenei esot stávoklí nav vélams klausíties tádas tupíbas, ká máte mirst (kas nav taisníba) visas téva krápshanas un dzerstíshanás, tas ir laiks, kad toposhajai mátei/meitai/ ir járúpéjas par toposho víru, nevis jástreso par vecáku sadirstajám dzívém
14.12.2014 20:50 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Mans tēvs arī ir kretīns, lielākā daļa te droši vien domās,ka esmu galīgi stulba,ka varu teikt tā par savu tēvu, bet nu pēdējā laikā viņš ir tik liels kretīns,ka gribu,lai pazūd no zemes virsas. Viņš dara visu,lai ieriebtu saviem mazajiem bērniem un nu jau bijušajai sievai, vispār ļoti žēl,ka viņš ir palicis vēl riebīgāks kā bija, dažreiz domāju kā mēs kaut ko kopā darījām,kā varējām runāties, cik bija forši dažreiz, un par nelaimi saprotu,ka vairs tā nebūs,jo tā cilvēka vairs nav. Ar tēvu nerunāju nemaz, esmu viņu visur nobloķējusi,jo vēljoprojām grib ar mani manipulēt, bet man nav vairs ne spēka, ne gribēšanas kasīties ar viņu.
Mana mamma arī ir čīkstule- visu laiku kaut ko taupa, čīkst,ka nav naudas, skaita katru centu un saka,ka nav jau naudas utml. Patiesībā-nesen vienkārši tāpat atdeva brālim zemi , tā vietā varēja pati pārdot un nodrošināt vecumdienas, bet nē, tagad var turpināt čīkstēt,ka nav naudas. Ar viņu kontaktējos pa svētkiem, dažreiz piezvanu, bet arī nav vairs gribēšanas tajā visā klausīties.
Tev nav jājūtas vainīgai,ka nav ar vecākiem labas attiecības. Es Tavā vietā kontaktētos tikai tik daudz, cik pa svētkiem un pievērstos savai ģimenei.
14.12.2014 20:56 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Man neliekas nepareizi, ka gribi šobrīd koncentrēties uz savu ģimeni. Tu vecākiem nekādi nevari palīdzēt, viņi abi liekas dīvaini un turklāt atrodas citā valstī. Mamma tevī neklausās, nestrādā pie attiecībām un pie galvas ārstiem neiet, kāda jēga vispār viņai dot padomus?
Es vienmēr iesaku kārtīgi izrunāties, bet te taču tevi nosauks par kuci un noliks telefonu! Var jau arī vēstuli uzrakstīt.

A ko māsa?
14.12.2014 20:57 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Ko lai saka, mes vecakus neizvelamies.. ja vini neruna un izliekas, ka Tevis nav - tad lai ari ta dzivo.. Tev tagad ir pashai sava gjimene un savs berninjsh... vnk lielisks paraugs Tev ir - kadas attiecibas nav pareizas utt... macies no vecaku kludam, nepieljauj tadas sava dzive... un gan jau senchi kadreiz attapsies.... manejais vecais ari visu muzhu bija kretins, tagad uz vecumu atcerejies, ka ir vinam berni un mazberni... ko lai saka - par velu... pats vainigs... nav man vinjsh vajadzigs tagad pec ntajiem gadiem... vnk dzivo sev :)
14.12.2014 21:19 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies meitenes. Man skiet, ka bus jauzraksta is a vestule, kaut ari zinu, ka es nekad netiksu saprasta, bet ceru
igru, ka gas atbrivos no uzmacigajam domam. Esmu no time cilvekiem, kam vajag izrunaties, vajag saprast in justices saprastai. In es negribu, laid Vini dogma, ka es nenoverteju vinu pulse mums at masu palidzet finandiali pagatne. Is noverteju, bet task jau nenozime, ka mums tagad ir jaklausas visit tie trakumi. Is gribetu, laid it pie ka griezties pec padoma, is labprat palidzetu, ja variety gruta situacija, bet, ja gas ask notikt sistemveidigi.
14.12.2014 21:48 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Ja, par manu masu. Vini vinu vel trakak izmantoja. Is dzivoju cita valsti tapec man tas viss telefoniski tikai, bet mass LV tapec vinai sana a us savas Adas izbaudit. Pirmd veil viss atklajas, tevs it ka brauca masu apciemot, sadzeras in pa kluso at masinu kaut our aizbrauca, mass at rite I stress visa I mazpilsetai apart apbraukaja~ 30 km. Izradas aizbraucis pie milakas, bet to Neviens nezinaja, tad peksni atpakal UK uzzinaja, ka vina stavokli zvanija Masai visu izstastija, nozvereja, ka ta esot vieniga resize, nrkad neatkartosoties, laid masa nevienam nestasta in ved naudu abortam tai sievietei...bet mana sika saka, ka vina spejot to izslegt in nedomat in nenemt Pierre vecakus
14.12.2014 22:02 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
In mamma, protams, kad viss atklajas parmeta, ka vina neko neteica PRC task reizes. Velak visual, laiku prasijas ciemos, palikt pie manas Silas vienistabas dzivokli, kur vine at savu draugu dzivoja , ndcienot privsto telpu, rakajoties, pa visam Vinas mantam, skali uzvedoties, nelaijot citizen gulet, manager mamma celas ap 4 no Rita.
14.12.2014 22:07 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Uhh, Tavus komentārus ļoti grūti saprast, bet nu ja grib, tad visu var.
Tu laikam raksti no telefona un telefonā ir intuitīvais teksts?! :)
14.12.2014 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits