Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bijušais un pēc šķiršanās sekas

 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Izskiros ar puisi pirms pus gada,jo visu laiku bija nesaskaņas attiecībās. Es vinam biju pirmā mīlestība, visu laiku gribēja man būt līdzās,bet man viņa bija par daudz. Man tik spēcīgas jūtas nebija.
Nevelos šo cilvēku atpakaļ sava dzīvē ,neparko.
Lieta tada ka vinam ir meitene , viņa draugi cik stastijusi ka plāksteris pec manis, nezinu vai ta ir (draugi uzvedas it ka butu vel kopa, piemin man vinu, zvana u.t.t ). Skolā viņš loti uzkritoši skatās virsū. Bija situācija kad stunda bija kopa,pec stundas tureja durvis palaida visas meitenes pa prieksu, bet gaidīja kad iznaksu no kabineta un palaida mani (viņš pa to laiku varēja iet , bet gaidīja)
Es eju pa gaiteni, viņš ar meiteni pa prieksu viņi neuzkristosi iet,nekādas attiecību izpausmes.Viņš pagriezas ierauga mani uzreiz tur vinu pie rokas , bučo ķeras ap kaklu (tā ir bijis gandrīz katru reizi,kad vinus satieku).
Es nesaprotu, kāpēc tā ir jādara? Šīs situācijas man nav patīkamas, it īpaši pēdējā. Kaitina, ka viņš publiski uzvedās tieši tapat kā ar mani.
Mana problēma. Es pec šķiršanas kaut kā jutos ne savā ādā. Es gribu savu dzīvi tādu kāda tā bija pirms viņa, bet tā nav. Jutos loti divaini,pat nevaru to izskaidrot. Liekas ,ka neesmu savā vietā, mētājos apkārt. Gaidu to brīdi, kad viņš pabeigs skolu un netiksimies. Pagātne velkas līdzi
Ar puišiem tiekos, kontaktējos, ballītes u.t.t , bet ar nevienu nekas nav aizgājis līdz galam. Neviens man tā nav iepaticies vai kaut kas noiet šķērsām.
Kā man mainīt savu situāciju? Es gribu dzīvot talāk!
06.12.2014 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
turpmāk nepīties ar klasesbiedru :D
06.12.2014 15:17 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Bet, ja Tu vēlies dzīvot tālāk, tad kur ir problēma? Dzīvo savu dzīvi un centies nepievērst uzmanību viņam un viņa izgājieniem, neņem to tik ļoti pie sirds, kad redzi viņu ar jauno draudzeni. Ar to taču ir jārēķinās, ka pēc šķiršanās otrs cilvēks satiek kādu un izveido attiecības. Labāk nemaz nedomā par to, vai viņš speciāli viņu apķer, skūpsta Tavā klātbūtnē vai nē, vienkārši neanalizē to.

Un tāda dzīve, kāda bija pirms jūsu attiecībām, tāda Tev vairs nekad nebūs. To taču Tu saproti, vai ne? Viss iet uz priekšu un mainās, tāpat nebūs nekad vairs, būs citādāk.

Man, izlasot šo situāciju, liekas, ka īsti neesi pārliecināta par to, vai pieņēmi pareizo lēmumu pametot puisi (es tā sapratu, ka Tu biji šķiršanās iniciatore).
06.12.2014 15:21 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, šeit atliek tikai gaidīt, kad viss norims.
06.12.2014 15:21 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu jā, baigi pieredzējusī. :D Ko darīt? Pieaugt.
06.12.2014 15:23 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man šķiet, ka tās ir diezgan normālas sajūtas, ņemot vērā, ka viņš pirmais nodibināja jaunas attiecības pēc šķiršanās. Savā ziņā liekas, ka esi greizsirdīga. Bet nu man arī rodas iespaids, ka viņš cenšas Tevi padarīt greizsirdīgu, ja tās mīļuma izpausmes ir tikai tad, kad ierauga Tevi.

Un Tu pati saproti, kāpēc Tev citi puiši nepatīk? Varbūt Tu neapzināti visu laiku salīdzini ar bijušo?
06.12.2014 15:25 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Nebijām klasesbiedri, bet gan skolas biedri.
Es esmu pilnīgi pārliecinata par to , ka izšķirāmies. Es tikai nevaru dzīvot tālāk, ja man visu laiku vinu piemin viņa draugi, viņš pats dara uzkrītošas lietas.
Es jau gaidu, kad viss norims, bet tas jau velkas gadu.
Neilgi pirms šķiršanās tikos ar puisi (vinam zināmu) , tas sāk tam puisim braukt augumā ko viņš darot u.t.t
Bonecutie - kādā sakarā man būtu jāpieaug?
06.12.2014 15:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es esmu pilnīgi pārliecinata par to , ka izšķirāmies. Es tikai nevaru dzīvot tālāk, ja man visu laiku vinu piemin viņa draugi, viņš pats dara uzkrītošas lietas.


Nu, tu saki, ka noteikti nevēlies šo cilvēku savā dzīvē, bet tajā pašā laikā šķiet, ka tev ir kaut kāda veida skaudība... ;)
06.12.2014 15:34 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Nu tad vienkārši pasaki viņa draugiem, ka viss ir sen jau beidzies, ka Tev nav patīkami kaut ko par viņu dzirdēt, vai arī, ka Tev ir pilnīgi vienalga un neinteresē viņš.
06.12.2014 15:35 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Ddelirium - varbūt savā ziņā esmu greizsirdīga, bet nesaprotu kāpēc, jo kopā ar vinu saiet netaisos. kaitina lietas, ka viņš dara tieši identiksi to pašu ko ar mani. Es ignorēju, neskatos, bet viņš tik un tā turpina to darīt.

Es nezinu kāpēc nepatīk, raksturs, nav nekas kopīgs. Savā ziņā mani viņš ir traumējis, man ir bail no attiecībām. Man katru dienu vajadzēja ar viņu tikties (12h apmeram ) , ja netikos tad rīkoja scēnas. Visus draugus pazaudēju, jo, kad gribēju kaut kur doties ar draugiem dusmojās. Sarakstīties ar cilvēkiem nevarēju, jo greizsirdība. Kad pamostas raksta, kad visu dienu esam pavadījuši kopā un katrs dodamies uz savam mājām, raksta jau pēc 10min. un tā visu laiku
06.12.2014 15:37 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nu bet, neņem galvā viņu un viņa draudzeni.
Vispār neskaties uz viņu pusi, pat nepamani viņus.
Visa gudrība.
06.12.2014 15:37 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Ddelirium - es jau to esmu teikusi daudz reižu, bet protams nekas nemainās.
06.12.2014 15:38 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
NESKATIES UZ VIŅIEM!
Paej garām kā tukšai vietai. Ar laiku viņam apniks, gan jau tagad to dara arī tāpēc, ka pamana to, ka Tev ir nepatīkami.
06.12.2014 15:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es ignorēju, neskatos, bet viņš tik un tā turpina to darīt.


Nu tad, lai dara. Ja jau tu ignorē, kur problēma?
Šeit izklausās pēc tā varianta, ka viņam ir draudzene, bet tev drauga nav, līdz ar to viņš var izrādīties visā savā krāšņumā, bet tu, nē. Tad nu jūties, kā muļķe.
06.12.2014 15:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man liekas, ka Tu pati izdomā problēmu. Vis čotkā, Tu viņu atstāji, nevis viņš Tevi atstājis. Turklāt pati atzīsti pat te, anonīmajā forumā, ka jūtu pret viņu nav un atpakaļ pie viņa negribi. Manās acīs tas atvieglo situāciju ļoti, ļoti. Pasmaidi par viņa izgājieniem un aizmirsti.
06.12.2014 15:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
1. Vins ta dara, lai tu paliktu greizsirdiga un gribetu vinu atpakalj.
2. Tiecies vairak ar draugiem, centies iegut citus draugus, apmekle pasakumus vai ej uz arpusklases nodarbibam. Ievies noteikti dzive ko jaunu, lai nebutu tagad ta metesanas sajuta. Esi pati sev noderiga un atrodi sev valasprieku.
3. Tava dzive, kada ta bija agrak, nebus nekad, jo cilveki, laiks, attiecibas, pardzivojumi maina mus pasus. Tapec jebkura gadijuma tev nederetu vairak ta dzive, kas bija. Tapec tev jaiet uz prieksu.
4. Tiesi sis laiks tev ir perfekts, lai pieverstos vairak macibam.it seviski prieksmetiem, kas ne visai padodas.
5. Bus maciba visai dzive nepities ar klasesbiedriem, velak- darba kolegiem
06.12.2014 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
Kāpēc vienmēr tik nicinoši vajag teikt pieaudz?
Pašas neesat skolas laikā izjutušas jūtas pret kādu? Nevajag sadomāties par daudz! Tieši ar pieredzi var pieaugt! ;)
06.12.2014 18:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Šis stāsts man atgādina pašas dzīvi. Vīra bijusī dzīvesbiedre pati pameta manu vīru un aizgāja pie cita vīrieša. Un tad viņa nāvīgi apvainojās, ka vīrs mēnesi pēc šķiršanās sāka satikties ar mani. Maita nesēdēja un vienatnē netīkoja pēc viņas, bet uzsāka jaunu dzīvi ar jaunu mīlestību. Tad dzirdēju, ka es esot plāksteris un mums tāpat ilgi nekas nesanākšot. Tagad esam laimīgi precējušies, mums ir bērniņš, bet bijusī vēl joprojām sper zemes gaisā un netic, ka esam laimīgi un viņa vairs manam vīram neinteresē. Tāds "suņa uz siena kaudzes" princips - man nevajag, bet citam arī nedošu.
06.12.2014 18:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ak dies, vēl no pamperiem nav laukā, bet pagātne jau velkas līdzi! :D
06.12.2014 18:46 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Sany - paldies, tavs komentārs visnoderīgākais no šīs diskusijas.
Cenšos ļoti, mācos un strādaju , brīvdienas mācos vai tiekos ar draugiem, gan jau ar laiku :)
06.12.2014 18:48 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kāpēc vienmēr tik nicinoši vajag teikt pieaudz?
Pašas neesat skolas laikā izjutušas jūtas pret kādu? Nevajag sadomāties par daudz! Tieši ar pieredzi var pieaugt!

Tāpēc, ka tie pārgudrie un ''pieredzes bagātie'' teksti par baigo pagātnes vilkšanos līdzi, lielajām attiecību drāmām un dzīvošanu tālāk izraisa smieklus. Zinu, ka pusaudžiem ir modē (un vienmēr ir bijis) tēlot pieaugušos, bet nevajag tik ļoti dramatizēt un taisīt problēmu tur, kur tās nav.
07.12.2014 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits