Darb piedāvājums Somijā

 
Reitings 11
Reģ: 26.11.2014
Sveiki!
Piedāvāju darbu Somij;a meitenei/sievietei 18+
Darba pieākumi- iztīŗīt māju un pagatavot ēst
Darbs oficiāls, privātā mājā!
Nav nepieciešamas sākumā nekādas valodas zināšanas, darba pieredze nav īpaši nepieciešama.
Sakarā ar to ka darbs privātā mājā dzīvošana, ēdināšana un komunālie izdevumi tiek atvilkti no algas, līdz ar to uz rokas saņem 300-350 eiro!
sakarā ar mazo algu bonusi ir :
1. ja līgumu slēdz uz gadu - autovadītāja apliecība tiek apmaksāta (cena sākās ar 1400 eiro)
2. apmaksā somu valodas kursus
3. reizi mēnesī, nedēļu, ir iespēja ar saimniekiem pavadīt Igaunijā (Veru) vai arī doties mājās pie ģimenes
4. ceļa izdevumi apmaksāti, tai skaitā arī prāmja biļetes
5. pēc nostrādāta gada saņemat 300 eiro apmērā atvaļinājumu kā arī palīdz atrast jaunu darbavietu, ja vēlās palikt Somijā.
Ja ir radusies kādai interese vai jautājumi droši raksties, jautājiet! :)
06.12.2014 10:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
mani vienīgo mulsina autores apzīmējums saimnieki? Es saprastu - viesģimenes, ģimenes, darba devēji utt. Bet saimnieki jau izklausās tā, it kā tur būtu kāda pakļaušanās.
07.12.2014 11:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nez, es daudz kur esmu dzirdējusi, ka tā saka, kad runa ir par tāda veida darbiem, kad turpat dzīvo. Man viens draugs arī Norvēģijā, kad strādāja, teica vienmēr, ka turpat pie saimniekiem dzīvojot, kopā ēdot un tā.
07.12.2014 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits