Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašpārliecinātība vs nedrošība

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Es gribētu dzirdēt par Jums - kuros brīžos jūtaties vispašpārliecinātākā par savām spējām un kādi brīži, cilvēki, notikumi ir likuši Jums justies ļoti nedrošām un vājām?

Mērķis diskusijai ir visiem atgādināt, ka esam tikai cilvēki un atklāt to citiem, citādi sabiedrība bieži liek justies nepietiekami vērtīgam, domāju tā ir bijis visiem.

Es sākšu - Mani vājie brīži ir lielās sabiedrības grupās. Esmu daudzās jomās ļoti atšķirīga no pārējiem ar savādāku un spēcīgu viedokli, un bieži tas netiek pieņemts, liekot justies nepilnvērtīgai, kaut gan man pašai vienmēr ir patikuši citādi cilvēki ar savu individualitāti, tomēr neuzskatu, ka ir viegli tādam būt.

Mani stiprie, iedvesmojošie brīži: esot vienam pret vienu ar kādu cilvēku, mācībās, darbā vai sporta nodarbībās, kur varu izlikt visu savu potenciālu un vērot rezultātu.
04.12.2014 19:19 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Vienu brīdi - apmēram gadu savā dzīvē biju kļuvusi nepašpārliecināta, bet pāris mēnešus esmu atguvusi pašpārliecību.
Vienmēr esmu droša un saku ko domāju.
04.12.2014 19:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Uzvelkot svaarkus un augstpapeezju kurpes juutos ljoti nepaarliecinaata un tizla. Taapeec arii man taadu vairs skapii nav. Paareejaa laikaa probleemas ar pashpaarliecinaatiibu nav, driizaak pat dazi teiktu, ka man taas ir paaraak daudz.
04.12.2014 19:31 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nejūtu pārliecību par sevi, kad neesmu sagatavojusies. man nav grūti pamatot savu viedokli , pat, ja tas atšķiras no vairākuma uzskatiem, bet, ja sarunā iezogās temats, ko galvā neesmu pārcilājusi, tad pašpārliecinātība zūd. reizē izaicinājums interesēties par visu vairāk.
bet tas tā, formālākās sarunās - darbos, sapulcēs, augstskolā, tagad mazāk tādas situācijas.
04.12.2014 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Esmu daudz strādājusi pie tā, lai pašpārliecinātības trūkumu justu pēc iespējas retāk, tagad tas uzplaiksnī labi ja reizi pāris mēnešos.

Uzvelkot svaarkus un augstpapeezju kurpes juutos ljoti nepaarliecinaata un tizla.


+++
04.12.2014 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits