Letāli

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Kādu medikamentu pārdozēšana rada letālas sekas? Vispār skatījos procentuāli, liela iespējamība nenomirt pārdozējot. Vēnas griežot vēl mazāka iespējamība nomirt. http://lostallhope.com/suicide-methods/statistics-most-lethal-methods Davaj bez muļķīgiem jokiem. Mani tiešām interesē... Kādi vēl varianti? Efektīvākais esot nošaut, bet LV kur tikt pie pistoles? Legālas jau tikai gāzenes gaisenes bet ar tām jau neko nevar izdarīt. Un vēl atļaujas vajag. Pilnīgi dusmas. Cilvēks nevar pat galu sev padarīt.

Internetā tik daudz informācijas par visu ir, bet ja kāds jautā par pašnāvību tā citi tikai vai nu stulbi joko, vai cenšās atrunāt vai nez vēl bībeles pantus citēt sāk. It kā kāds to būtu prasījis.

Ir jau arī gadījumi, kad tiešām cerības ir veltīgas. Neiet runa par mainīgām problēmām, kas laika gaitā var atrisināties...
01.12.2014 13:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Uzmanības trūkums




TIE istakie pasnavieki pasi aiziet un izdara visu, viegli ir paguasties lai pazelo ar vardiem ak tu nabadzins...uki, puki.. :D
01.12.2014 19:51 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
AnnaAnna , nu Tu pat nevari iedomāties kādos brīžos esmu bijusi. Netaisos publiski te stāstīt.
Tev jāsaprot, ka būs labi! Vienkārši savādāk nevar būt.
Pēc gadiem būsi laimīga par to, ka neuztaisīji pašnāvību. Ka es tev saku :)
01.12.2014 20:21 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Es nevienā vietā nesolīju, ka šodien iešu kārties. Doma par pašnāvību uzsākot diskusiju nebija joks un es tiešām gribēju uzzināt variantus kādi reāli būtu labākie, ja tādu izvēli nolemtu izdarīt.. ; )
Tiešām
ļoti atvainojos, ja jūs tērējāt savu laiku, ja gaidījāt, ka šodien jau būs man gals un tagad jūtaties vīlušās
01.12.2014 20:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
(atvainojiet, nevaru gan šobrīd apgalvot, ka darīšu, tāpēc atvainojos, ja jūs tērējāt savu laiku, ja gaidījāt, ka šodien jau būs man gals)


Vot pēc šādu komentāru izlasīšanas saprotu cik nenopietni tu vispār to uztver. Tev meitēn vel daudz jāaug ja nespēj saprast kāpēc citiem pieaugušiem cilvēkiem tas nav pieņemami.
Lielākoties cilvēki taisa pašnāvību jo reāli, neredz vairs citu iespēju, nauda nav, darba nav, jumta virs galvas nav, šausmīgas veselības problēmas, smaga depresija utt.

Tavs attaisnojums ka esi lūk neglīta un tevi veči izmanto, NAV IEMESLS TAISĪT PAŠNĀVĪBU! Tas tomēr ir labojams gana viegli. Gribi būt skaista? Nedomā mirklī, domā nākotnē, mācies kārtīgi, attīsties, dabū darbu un pelni katru to centu lai uztaisītu to plastisko operāciju. Par vīriešiem runājot, tie nāk un iet, jo lielāka pieredze tev būs, jo labāk ar zināsi kādu vīrieti gribēsi un kāds tev spēs sniegt to ko tev vajag un agri vai vēlu, dabūsi arī normālu veci nevis kaut kādu 15 gadīgu tirliņu kuram tavas emocijas ir pie vienas vietas.

Tu tā te izskies par to pašnāvību, centis to attaisnot, bet tai nav attaisnojumu, tā ir tevis pašas izvēle izvēlēties vieglāko ceļu, kas vienkārši parāda to cik vājas gribas cilvēks tu esi.
01.12.2014 20:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
gribēju uzzināt variantus kādi reāli būtu labākie, ja tādu izvēli nolemtu izdarīt.. ; )


Tas nav nopietni un tā vispār ir kā ņirgāšanās par šo tēmu. Gribi izdarīt pašnāvību..

Virtuves nazis..Lūdzu..nav tālu jādomā kā to izdarīt, tu vienkārīs gribi uzmanību tāpēc ar šo tēmu veidoji.
01.12.2014 20:37 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Kā saka - dzīve bez sūdiem nav auglīga :D
01.12.2014 20:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ehh kirbi man taaa patik taada bilde. tads miligs kirbeeens. :)
01.12.2014 21:10 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
baac, katru dienu cilveeki ciinaas par to, lai vini speetu izdziivot, a tu seedi un praato kaa sev atnemt dziivibu...blin..
01.12.2014 21:16 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Tie kas patiešām grib mirt nekladzina visai LV ka grib mirt , viņi neizrādot neko vienā dienā ņem un aiziet. Kaut cilvēks ikdienā bijis pozitīvisma kamols , vai arī cilvēks kam visur veicas !
01.12.2014 21:16 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Es nesaprotu tos, kas metās vilciena priekšā.. Vēl nesen dzirdēju, ka tepat netālu no Rīgas tāda situācija bija un nabaga mašīnists dabūja visas daļas kopā vākt.. Drausmas.
Ja cilvēks ir izlēmis spert tādu soli, tad vismaz vajag padomāt arī par to, kādas sekas tas atstās uz citiem.
01.12.2014 21:32 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ZEM vilciena mesties ir stulbi. Ok grib nomirt? tas ir cits stasts , bet kamdel jaiesaista tur nevainigus cilvekus kas grib dzivot? tas pats ja pats centies lai masina notriec...nu tizli..
01.12.2014 21:34 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Laikam jau galvenais, ka jūs visas pašas labi zinat, ko dara un nedara pašnāvnieki. Gudrītes. Tiešām jums laikam galvenais ar baudu uzd**st katrai dzīvai radībai, kas vēl kust. Paskatieties uz sevi no malas. Ja neizprotat, tad varējāt taču paklusēt, nevis tukši muldēt, atvainojos, bet tiešām nesaprotu kā var runāt tā...

Tas tomēr ir labojams gana viegli. Gribi būt skaista? Nedomā mirklī, domā nākotnē, mācies kārtīgi, attīsties, dabū darbu un pelni katru to centu lai uztaisītu to plastisko operāciju. Par vīriešiem runājot, tie nāk un iet, jo lielāka pieredze tev būs, jo labāk ar zināsi kādu vīrieti gribēsi un kāds tev spēs sniegt to ko tev vajag un agri vai vēlu, dabūsi arī normālu veci nevis kaut kādu 15 gadīgu tirliņu kuram tavas emocijas ir pie vienas vietas.


Es jau cenšos, gadiem, cenšos labi mācīties, cenšos neraudāt, cenšos ignorēt citu skatienus, bet vienmēr tādai būt nav reāli. Es tikai saku, ka tas ir nežēlīgi grūti un neviens normāls cilvēks, kurš nav saskāries dzīvot tādu dzīvi nesapratīs. Tās ir miljoniem cīņas ar sevi diendienā, skatoties spogulī, skatoties citiem acīs, skatoties uz sevi fotogrāfijās, jūtot svešinieku attieksmi utt.utt. Tas nav tā- esi nesmuka, neviens tev netraucē dzīvot savā nodabā. Tā nav! Laikam daudziem tā liekas. Zem tā slēpjas virkne negatīvu emociju, diendienā, reizēm tas šķiet nepanesami. Un tomēr es lepojos, brīžos, kad esmu tikusi tam pāri, ka tik daudz reižu esmu izturējusi. Un tomēr... pēc laika atkal nāk brīdis, kad ir bezspēcība UN AR KATRU BEZSPĒCĪBAS REIZI viņa ir arvien SPĒCĪGĀKA! Gadi iet un sāpes paliek un joprojām nejūties komfortabli, pieņemta, joprojām esi nežēlīgi tālu no tā lai ko reāli mainītu. Kaut kā tā.

Tik ļoti gribētos lai tās dažas saprastu, bet laikam bezcerīgi, ieskaidrot cilvēkam, kurš nav izgājis cauri tādiem emocionālajiem pārdzīvojumiem kā tas ir...
01.12.2014 21:39 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
AnnaAnna, kāpēc tu nemeklē speciālista palīdzību?
01.12.2014 21:49 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Elizabete
Man liekas, ka psihologi utml. ārsti nestāsta patiesību, bet psiholoģiski mierina, cenšas iestāstīt jebko, kas liktu justies labāk, pat ja tā nav patiesība. Kur dzirdēts, ka kāds psihologs saka Jā, tu esi neglīta, bet tev jāmāk samierināties ar to ? Esmu gājusi pie psihologa. Viņa stāstīja, ka ar mani viss ir kārtībā. Reāli padomājot, tukši vārdi, smadzeņu pūderēšana, ne tā?
01.12.2014 21:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
AnnaAnna acīmredzot tu gana spēcīgi necenties, ne sevi uzlabot ne sevi iemīlēt.

Tik ļoti gribētos lai tās dažas saprastu, bet laikam bezcerīgi, ieskaidrot cilvēkam, kurš nav izgājis cauri tādiem emocionālajiem pārdzīvojumiem kā tas ir...


Un kur tev pierādījumi ka cilvēki tam nav gājuši cauri? Vai pat vel sliktākām pieredzēm? Lielākā daļa kas tiem mēsliem vienkārši ir gājuši cauri ir uzaudzējuši biezu ādu, ka nekas vair netiek cauri, iemīlējuši sevi, uzlabojuši sevi, tikmēr kamēr prieks paliek skatīties spogulī.

Par operācijām vispār jau runājot, ja tu iekšēji nejūties skaista un pilnīga tad ar visām operācijām lai sevi uzlabotu, maz ticams ka kas mainīsies. Tomēr no sākuma jāiet pie speciālista laimuļķīgas fantazēšanas par pašnāvību izmestu no galvas.

Piemēri tiešām cilvēkiem kam vajadzētu būt kompleksiem par savu sejas izskatu(bildes lieku kā linkus jo nav skaistākie skati!! TAS IR BRĪDINĀJUMS):

http://2.bp.blogspot.com/-_DjbGuUhAOk/TWGyufeNX4I/AAAAAAAAAMI/F2sAwEexL9k/s1600/2792e8300cb67f7b_Adam13.preview.jpg
http://www.weirdasianews.com/wp-content/uploads/2008/11/korea-surgery-addict.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-Z1wDsEs0SVg/T19J8OdHSCI/AAAAAAAAByM/X0_m7QmWrao/s320/Capture00.JPGhttp://www.documentingreality.com/forum/attachments/f149/152863d1271325203-deformed-faces-eh1.jpg

Un lūk meitene ar visu savu neperfekto seju, bet viņa izskatās skaista, jo viņa smaida, izskatās priecīga.http://31.media.tumblr.com/tumblr_lyl6g2i6EV1qcmmguo1_400.jpg

Vienīgā atšķirība ir tāda ka šie cilvēki grib visi dzīvot, nevis kā tu gribi atmest ar roku jo lūk nejūties labi savā ādā. Dzīve ir viens smags darbs, bet ja to darīsi labi un centīsies, tas tomēr ar laiku atmaksāsies.
01.12.2014 21:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
AnnaAnna

Esmu gājusi pie psihologa. Viņa stāstīja, ka ar mani viss ir kārtībā. Reāli padomājot, tukši vārdi, smadzeņu pūderēšana, ne tā?


Izklausās pēc nepiemēroties, neprofesionāliem skolas psihologiem :D

Tici man, aizietu pie speciālista, kuram arī būtu daudz labas atsauksmes utt, nebūtu tev nekāda pūder cukura bārstīšana. Viņi tev ne tuvu necentīsies iestāstīt visu ko vien vajadzēs, bet gan drīzāk ieklausīsies tevī, palīdzēs tikt galā ar to negatīvismu kas tevī sēž, kas liek justies nepieņemtai.
01.12.2014 21:57 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Elizabete
Man liekas, ka psihologi utml. ārsti nestāsta patiesību, bet psiholoģiski mierina, cenšas iestāstīt jebko, kas liktu justies labāk, pat ja tā nav patiesība. Kur dzirdēts, ka kāds psihologs saka Jā, tu esi neglīta, bet tev jāmāk samierināties ar to ? Esmu gājusi pie psihologa. Viņa stāstīja, ka ar mani viss ir kārtībā. Reāli padomājot, tukši vārdi, smadzeņu pūderēšana, ne tā?


Bet varbūt paskaties uz to no otras puses - ka tava tagadējā domāšana varbūt nav patiesa un adekvāta? Varbūt tev tieši vajadzētu sevi iemācīties "pārprogrammēt" uz nedaudz citas nots, un tu iemācītos paskatīties uz sevi no citas šķautnes? Par tādiem jautājumiem, kā tu pārdzīvo, tur vispār nav nekādas patiesības un nevar būt, tas ir subjektīvi, lai kā uz to skatītos.

Ja tev viļņveidīgi nāk virsū domas par pašnāvību, tad tā varētu būt depresija vai bipolārie traucējumi, tāpēc tev vairāk būtu ieteicams psihiatrs. Psihologi ir tīri tā, parunāšanās pēc. Psihoterapeits labāk pratīs atrast problēmu un strādāt ar to.
01.12.2014 22:04 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Miss Joker
Necentīsies taču teikt, ka tu esi neglīta, zini kā tas ir un esi ar to samierinājusies un pieņem sevi kāda esi un nekomplekso? Ja atbilde ir nē, tad tu neko nevari teikt. Tas par to biezo ādu muļķības. var jau būt ka citiem tā ir, bet es gadu gaitā tieši drīzāk otrādi, jūtos ar vien nogurušāka no tā un tas mani ir dziļāk purvā ievedis tieši. Un domā, neemsu mēģinājusi pozitīvi domāt, sevi motivēt, ignorēt negatīvo utt utt?
01.12.2014 22:05 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
tici man,arī skaistas meitenes izmanto un pamet...ja tev seja nav sakropļota kā iepriekšliktajos linkos,padomā tomēr labi....vīrieši taču nav tā vērti...
01.12.2014 22:05 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man šķiet, ka problēma ir tajā, ka tu neieklausies citos, tikai ieciklējies uz savām domām.
Un kur tev pierādījumi ka cilvēki tam nav gājuši cauri? Vai pat vel sliktākām pieredzēm? Lielākā daļa kas tiem mēsliem vienkārši ir gājuši cauri ir uzaudzējuši biezu ādu, ka nekas vair netiek cauri, iemīlējuši sevi, uzlabojuši sevi, tikmēr kamēr prieks paliek skatīties spogulī.

+++
Palasot kaut vai stāstus par to, ka sievietēm sejā ielej skābi un viņas tomēr turpina dzīvot un ar laiku kļūst laimīgas, šis viss liekas pupu mizas. Es saprotu, ka cilvēkiem ir tendence savas problēmas uzpūst tik lielas, kā svarīgākās visā pasaulē, kuras nekādīgi nevar labot, bet visam vajadzīgs laiks, visi ir jutušies nenovērtēti, nevienam nevajadzīgi, bet tas nav mūžīgi.

Cik Tev gadu, ja nav noslēpums?
01.12.2014 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits