Letāli

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Kādu medikamentu pārdozēšana rada letālas sekas? Vispār skatījos procentuāli, liela iespējamība nenomirt pārdozējot. Vēnas griežot vēl mazāka iespējamība nomirt. http://lostallhope.com/suicide-methods/statistics-most-lethal-methods Davaj bez muļķīgiem jokiem. Mani tiešām interesē... Kādi vēl varianti? Efektīvākais esot nošaut, bet LV kur tikt pie pistoles? Legālas jau tikai gāzenes gaisenes bet ar tām jau neko nevar izdarīt. Un vēl atļaujas vajag. Pilnīgi dusmas. Cilvēks nevar pat galu sev padarīt.

Internetā tik daudz informācijas par visu ir, bet ja kāds jautā par pašnāvību tā citi tikai vai nu stulbi joko, vai cenšās atrunāt vai nez vēl bībeles pantus citēt sāk. It kā kāds to būtu prasījis.

Ir jau arī gadījumi, kad tiešām cerības ir veltīgas. Neiet runa par mainīgām problēmām, kas laika gaitā var atrisināties...
01.12.2014 13:34 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Man darbā bija gadījums,kad meitene izdarīja pašnāvību,ietriecoties ar mašīnu kokā. Un tā pa kluso,atstāja atvadu vēstuli ar skaidrojumu par iemesliem. Radi šokā absolūtā,jo neviens nedomāja,ka viņa ko tādu izdarīs,jo bijusi dzīvespriecīga un forša meitene.

Tā kā,ņemot vērā tavu tupēšanu forumā,līdz pašnāvībai tev kā līdz ķīnai rāpus,tāpēc cel šņukuru gaisā,uzspļauj saviem pāri darītājiem un kā wee teica-smaidi!
01.12.2014 15:33 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Protams,ja cilveks gribes darit sev galu,tad vins to daris, bet nesaprotu es shis zosis, kuras iesaka ka labak to darit, baigi jautri ne?!
01.12.2014 15:33 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Njā, sāksim tagad filozofēt par visas pasaules bijušajām,esošajām un turpmākajām problēmām.
Jā, redz, Āfrikā cilvēki šobrīd mirst no ebolas un tas, ka mana vecvecmāmiņa nomirst no plaušu karsoņa tāds nieks vien ir. Citur taču dienā mirst simtiem cilvēku. Sūd* ar visu vecvecmāmiņu.
Tā ņemot vispār neviens cilvēks uz šīs zemes lodes nedrīkst pažēloties, paraudāt un paskumt, jo vienmēr tak kādam iet sliktāk.
01.12.2014 15:34 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Cilvēks, kurš grib mirt, ņem un to dara, nedomājot psr sekām utt., nevis vēl prasa kā labāk nomirt.
Pff, klaja diršana, deru, ka neko nespētu, pat ja Tev virs gultas bise karātos.
Muld tik.

Tie, kas grib, to dara, lieki nevienam neko nejautājot, kur nu vēl cosmo..
01.12.2014 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Protams,ja cilveks gribes darit sev galu,tad vins to daris, bet nesaprotu es shis zosis, kuras iesaka ka labak to darit, baigi jautri ne?!

Nu ja- anonīms protāls, pluss iespēja kārtējo reizi paspīdēt ar kādu asprātīgu- šoreiz kā izdarīt pašnāvību- patiešām morālas kroples.
01.12.2014 15:37 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Man par šādu tēmu būtu daudz ko teikt, bet izklausās, ka pašnāvniecei interesē tikai viens. Nevienā pat neklausās.
01.12.2014 15:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Cilvēks, kurš grib mirt, ņem un to dara, nedomājot psr sekām utt., nevis vēl prasa kā labāk nomirt.


Vispār tā nu gan nav taisnība! Daudzi pašnāvnieki pirms tam ir runājuši par to, tikai neviens viņus nav ņēmis nopietni...
01.12.2014 15:38 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
besame +++
un visi šie "deru, ka neko nespētu, pat ja Tev virs gultas bise karātos. Muld tik." izklausās pēc bērnišķīga izaicinājuma pierādīt, ka var gan.
01.12.2014 15:39 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pretiigi lasiit cik daudzas te joko par to un tiesham kaut ko iesaka. Pamekleeju googlee Krizizu centru telefona nummurus un pirmo atradu sho 67 227 033 . Varbut ir verts uzzvaniit?
01.12.2014 15:39 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Bonecutie,
saprotu tavu nostāju, arī nedaudz piekrītu. Bet nevaru nepiekrist Dionysus piezīmei, viņš nepateica neko aplamu.

Man personīgi palīdz sevis salīdzināšana ar Āfrikā mirstošajiem vai konclāgeros badinātajiem, es ar šādiem salīdzinājumiem sevi varu veiksmīgi sapurināt un neesmu vienīgā. Tas nenozīmē, ka manām problēmām pēkšņi nav svara, drīzāk tās īstās šausmas pārdzīvojušie cilvēki dod drosmi, iedvesmu, un cerību.
Nesaku, ka diskusijas zvaigznei tāda stratēģija noderēs, man, pilnīgi godīgi sakot, riebjas tādas pozejošās drāmas karalienes un šis sīcis var droši atstiept kātus. Bet Dionysus neko ļaunu nedomāja, piezīme bija vietā, kara piesaukšana nebija nevietā.
Jā, visas problēmas ir kaut nedaudz subjektīvas, bet vari nemaz necensties man iestāstīt, ka neglītu seju nav iespējams salīdzināt ar koncentrācijas nometni. Tas ir iespējams, un koncentrācijas nometne vienmēr ir lielāks pārdzīvojums.
01.12.2014 15:40 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Džindžeeeeeer
Situācija, protams, skumja, bet nedomāju, ka tas ir grūtāk kā man. Viņai jau ir tikai divas iespējas - vai nu nomirt, vai izcīnīt dzīvi un ja izcīnīs- viņai viss būs ok, būs normāla meitene, būs draugs, būs ģimene, draudzenes.Kāpēc tā nevarētu būt?

Man tikai var teikt "Iemīli sevi tāda kāda esi" un es varu raudot, spogulī uz sevi skatoties, prasīt- kā kaut ko tādu var mīlēt? Kā? Viegli runāt.

Es jau negribēju te nākt ņaudēt, jūs to vēlēja'ties no manis dzirdēt! Prasot kādas problēmas... vispār novirzīšanās no tēmas.
Besame, bet es taču arī prasīju reālus ieteikumus! Paldies par tām pašām idejām, līdz šim ieteiktām.

Lioness
būs atkal man sabrukums, kāpēc nevaru to pašnāvību izdarīt? Es jau neteicu, ka tagad skriešu. Man tās "lēkmes" un izmisumi ir pietiekami bieži, lai nešaubītos, ka domas par to nepāries... Tikai emocijas vai nu saasinās, vai mīkstinās.
01.12.2014 15:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tā ņemot vispār neviens cilvēks uz šīs zemes lodes nedrīkst pažēloties, paraudāt un paskumt, jo vienmēr tak kādam iet sliktāk.


Žēloties un skumt ir viens, tā ir bijis visiem.
Meklēt veidu kā ērtāk sev darīt galu - ir kaut kas cits.

Ja cilvēks uzdot jautājumu forumā, tad visticamāk viņš grib tikai pakaitināt pārējos ar savām kaprīzēm. Cilvēki kas ir nonākuši līdz pašnāvībai, kaļ savus plānus pie sevis un realizē tos, nevienu īpaši neiesaistot. Bet ja grib padiskutēt pa tēmu, tad drīzāk ir slikts garastāvoklis vai PM.
01.12.2014 15:44 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
AnnaAnna, tātad tu ne mazākajā mērā neatzīsti, ka problēma ir tavā uztverē un nemazākajā mērā nepieļauj domu, ka tas ir izārstējami?
01.12.2014 15:46 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Meitenes, Jūs ar galvu vispār domājat? Ko pie velna jūs te iesakat? Un ja nu tiešām šis ir kā pēdējais sauciens pēc palīdzības, bet tai pat laikā tik saņemti debīli ieteikumi kā padarīt sev galu, vai vēl labāk
un šis sīcis var droši atstiept kātus
.
Pieaugušas sievietes, bet dažbrīd tiešām liekas, ka prātu kāds ir aizmirsis iedalīt.
Tas, ka Jums šīs problēmas ir maznozīmīgas, nenozīmē, ka kādam citam viņas ir tādas pašas. Mēs katrs esam citādāks, ar savu domāšanu un savu izturību.

Varbūt tiešām kādreiz arī vajag padomāt, nevis tikai tupi drukāt un mēģināt pārspēt vienai otru ''gudrībā''.
01.12.2014 15:52 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man tikai var teikt "Iemīli sevi tāda kāda esi" un es varu raudot, spogulī uz sevi skatoties, prasīt- kā kaut ko tādu var mīlēt? Kā? Viegli runāt.

Nu aplami, nu. Kāpēc neņem vērā tos ieteikumus, kur tev ieteic sevi par kaut ko padarīt? Kaut ko sasniegt dzīvē? Izdarīt kaut vienu vērtīgu lietu?
Cilvēka izskats ir tikai "viens no", kas veido viņu kā kopumu. Tava neapmierinātība ar izskatu šobrīd ir ņaukstēšana, jo pati saproti, ka izskatu mainīt nevar. Tad tava atbilde ir padoties vispār? Tā vienkārši nomest zemē savu mūžu?
Tev nepatīk, ka tevi šobrīd žēlo... iedomājies, kā par tevi runātu pēc pašnāvības?

Atzīšos, es arī pusaudzes gados apsvēru pašnāvību, jo viens puisis pret mani bija izvērsis teroru, visādas riebeklības darīja, par govi saukāja.
Nu tici man... tas skolas laiks, kad cilvēka izskats un krutums ir galvenais, paiet, tiešām paiet un pēc tam šķiet smieklīgs. Kad es tagad iedomājos, ka es tam tupenim būtu savu dzīvi, tā teikt, "ziedojusi"?...

Vienvārdsakot, mana atbilde, ja nemīli sevi tagad, tad dari ar sevi kaut ko, lai iemīlētu!!!! Kļūsti gudrāka, veiksmīgāka, talantīgāka, labsirdīgāka par visiem tiem apsmējējiem, un tici man, neviens mūžā neuzdrošināsies uz tevi paskatīties ar žēlumu, bet gan apbrīnu.
01.12.2014 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Paskatoties meitenes profilu- iepriekšējās diskusijas, var redzēt, ka viņa to uztver ļoti nopietni, meitene ir nomākta, vienalga cik Jūs viņas problēmu uzskatat par nenopietnu. kā Jums nepaliek neētri pašām no savas sirdsapziņas rakstot tadus klajus debīlismus- Dievs nedod, kāda no Jums kādreiz būs līdzīgā situācijā un dzirdēsiet šādas lietas.
Kauns mātēm!
Pakaries mežā. Ātri un efektīvi.
Palēkā pa plānu ledu.
meties zem vilciena, 100% izdosies.
Veiksmi!
zem vilciena nemeties, nepataisi nelaimīgu vēl vilciena vadītāju
striķi taču vari dabūt,lai pakārtos.
Depo ir virves.
nu Tu vari nomirt no medikamentu pārdozēšans, pārsvarā visu izglābj , jo atrod, tākā ja darīsi to mežā tad viss var izdoties ...
vienmēr var kādus 5g amfika ielaist vēnā un tad točna - sveika paradīze !
01.12.2014 16:04 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kauns mātēm!


+++ Nesapratisu kaa mammas var ko tadu rakstit. FUIJ.
01.12.2014 16:07 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Meitenes, Jūs ar galvu vispār domājat? Ko pie velna jūs te iesakat? Un ja nu tiešām šis ir kā pēdējais sauciens pēc palīdzības, bet tai pat laikā tik saņemti debīli ieteikumi kā padarīt sev galu


Es atkal prātoju par to, kurš tieši jums, žēlsirdības māsām, ir aizmirsis prātu iedalīt. Te ir skaidrs, ka kāds grib uzmanību un paijāšanu un nemaz netaisās mirt. Par pašnāvību nav nopietni domāts, to var redzēt katrā komentārā.
01.12.2014 16:08 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
+++ Nesapratisu kaa mammas var ko tadu rakstit. FUIJ.


Jā, vai ne? Kad sieviete ir dzemdējusi, viņa tiek pasludināta par svēto un pamet visus pasaulīgos prieciņus. Viņa momentā kļūst par citu personu un citādi nedrīkst būt. :D
01.12.2014 16:12 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012

+++ Nesapratisu kaa mammas var ko tadu rakstit. FUIJ.



Ak, nu, protams, tas, ka sieviete kļūst par mammu, automātiski padara viņu par uķi puķi, neko sliktu, skarbu netekt.
Ļoti aplami.
01.12.2014 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits