Horoskopi

 
Reitings 17
Reģ: 02.06.2013
Labvakar, dāmas! Zinu, ka šāds raksts par horoskopu jau ir bijis, taču senāks, vēlos papļāpāt ar jums tagad.
Kas tad jūs esat pēc horoskopa? Kas ir jūsu partneris? Kādas ir attiecības? Kādā zīmē dzimušas jūsu draudzenes? Kas ir īpašs, ko esat novērojušas? Par horoskopu saderību interesējos jau ļoti ilgu laiku, no galvas zinu, kas ar ko labi varētu ''sapast'', esmu novērojusi šādas tādas lietas pati, ja ir interese, varat man pajautāt, izteikties, iespējams openēt manus pieņēmumus!

Pati esmu zivis, viegli saprotos ar visām zīmēm, manuprāt, mans draugs ir vērsis - attiecībās ir vienkārši b u r v ī g a s . Vai ir kāda zivtiņa šeit kopā ar vērsi? Varbūt...?! :S
30.11.2014 00:50 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ūdensvīrs/zivs. Kā tas ir?Esmu uz pašas robežas 19. februāris,citur vēl esmu ūdensvīrs,citur jau zivs.Sevi gan vairāk kā ūdensvīru uztveru.No zivs man tik vien kā sapņainība,to varu darīt stundām,domās izdzīvot visu savu dzīvi uz priekšu. Taču ūdnesvīrs manī mīt caurum un caur. Pa gaisu vien,grūti sevi piesiet vienā vietā,rutīna beidz nost,biedē laulības,savu darbu vienmēr daru haotiski,taču par spīti haotismam visu vienmēr izdaru kā nākas. Ūdensvīram ir divi tipi-jautrais un sabiedriskais un tas klusais,nopietnais.Es būtu tas otrais. Un jāsaka,ka patīk pakasīties ar cilvēkiem,novest līdz baltajām pelītēm un tad paņirgāties par vājo nervu sistēmu. Nevaru ciest vēža zīmē dzimušos.Diemžel ome man ir vēzis un tad tur spalvas put reizēm visai pamatīgi.Cik reizes viss nav aizgājis līdz omes solījumiem man sadot ar kaut ko pa galvu,draudiem izmest no mājas(pašlaik kādu laiku dzīvoju viņas mājā) un pat agros pusaudža gados esam šķīrušās ar vārdiem,nekad vairs mana cīs nerādies.Tēvs ir vērsis,kas kā jau vērsis mani uzskata par nepraktisku un vienkārši nespēj mani saprast,bet attiecības samērā normālas,ja neskaita vēršu niķi solīt,bet nepildīt,kas mani ir stipri sāpinājis visu manu mūžu.Mamma ir auns ar kuru man attiecības ir tiešām labas,saprotamies.
Draugs ir svari,visi horoskopi saka ūdensvīrs ar svariem esot labākais savienojums vispār,starp visiem zīmju savienojumiem.Grūti pateikt,reizēm tās mūsu gaisa stihijas nop maigām vasaras vēsmiņām aiziet līdz kārtīgam tornādo :D Taču taisnība,kas pierādījusies jau vairākas reizes-ūdensvīri un svari nespēj pamest savas ilgi un silti iestaigātās taciņas un mēģināt iemīt jaunas.Lai cik traki reizēm gājis izšķirties nevaram.Maksimums 2 dienas :D Taču šķiet,ka esam iemācījušies pieslīpēties viens otram.
30.11.2014 14:53 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
ja neskaita vēršu niķi solīt,bet nepildīt

Ak, par šo aizmirsu, tik precīzi. :D
30.11.2014 14:57 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
solo_, dvīņi, pēc maniem novērojumiem, ir baigie pļāpas, reizēm liekas- nu cik var?, jo man pazīstamie runā bez maz vai visur, kur iespējams, turklāt, bieži vien pilnīgā bezjēgā, kas man kā skorpionam, riktīgi besī :D Bet varu tikai aprīnot viņu prasmi kontaktēties, un cik viegli viņiem padodas panākt to, ko vēlas no citiem. Ļoti labsirdīgi, aktīvi, vienmēr kaut ko rosās. :D
30.11.2014 15:00 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
KakiiteBum varu par svariem pastāstīt :D
Kā jau svari,svārstās starp visiem lēmumiem uns vārstās kaitinoši pamatīgi.Piem.,domājām par mašīnu,goda vārds reizes 20 viņš man teica-vo,atradu ņemsis šitādu,pēc pāries dienām atkal un atkal un atkal...līdz man apnika un aktru reizi,kad viņš skatījās mašīnas es jau teicu-liec tu man mieru ar savām mašīnām,man vienalga,galvenais,ka ripo.
Visai neorganizēti,nemāk saorganizēt savu laiku un reti,kad kaut kur paspēj laikā bez skriešanas pa galvu un kaklu.Ja kaut kur vajag nokļūt precīzi laikā uz svariem šajā ziņā paļauties nevajag,var smagi nožēlot.Nu piemēram pēc pusstundas jābūt Rīgā,no mājām uz turieni var aizbraukt 40min laikā,viņš vēl pamanīsies izdomāt,ka mašinā tieši tagad vajag sakraut riepas,lai pa ceļam iebrauktu kaut kādā servisā pajautāt vai nav tur vajadzīgo disku.Izkasīties kādu pusstundu ātrāk laikam nevarēja.Rezultātā es Rīgā nonācu stundu vēlāk,kā plānots.Arī uz darbu pakaļ(5min,ko braukt)nevar atbraukt laikā,vismaz 10min kavēs,kaut zin cikos es beidzu darbu.
Diezgan paslinki.Nu nevar saskaldīt to malku jau no septembra...nu nevar,kaut tur labi,ja stundai darbs palicis,mājās brīvdienās neko negrib darīt.
Toties ir ar labu humora izjūtu,ļoti sabiedriski,draudzīgi,mīloši,maigi cilvēki,es teiktu,ka ļoti gādīgi un atbildīgi,uz lietām,kas viņiem tiešām interesē un rūp-pedanti.
30.11.2014 15:03 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Pati esmu skorpions.
Divi mani bijušie bija dvīņi.
Nu tā krita uz nerviem.. nenosvērtībā, mūžīgā tukšā muldēšana, plūšana pa straumi. Mīlēja uzdzīvi.
Protams ļoti pozitīvi, sirsnīgi, mīļi cilvēki. Bet ne manam raksturam.
Tagad mans draugs ir strēlnieks. Labi tiekam galā. Ja es apvaldu savus niķus, tad tīri harmoniski viss sanāk. Strīdu gadījumos viņam ir ļoti grūti izprast manu agresiju un ļaunatminību un man ir grūti izprast viņa ''visu vai neko'' un spītību.
Cik tas atbilst zvaigznēm.. nezinu.
30.11.2014 15:08 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
abi lauvas. bet, ja interesējies par horoskopu saderībām, iesaku sākt studēt astroloģiju, jo tas viss ir daudz daudz komplicētāk kā šī viena zīme. ;)
30.11.2014 15:14 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
KAĶIS,
Cik esmu manījusi, teksts par to, ka saules zīmes ir vien niecīga daļiņa no visa horoskopa, parasti iekrīt kā dziļā aizā uz neatgriešanos :D
30.11.2014 15:16 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu riktīgs kokteilis! Saules zīme man ir Svari - esmu Kaķa gadā dzimusi Gaisa zīmes pārstāve. Manī ir arī Vēzis un Mežāzis, horoskopu ļoti ietekmē Venēra. Svari jau tāpat ir neparasta zīme, jo tie ne tikai ir divi, bet tā ir arī vienīgā nedzīvā zīme visā zodiakā. Pretēji klasiskajiem, neizlēmīgajiem Svariem, man šāda īpašība nepiemīt. Ar izlēmību man viss ir kārtībā. Toties mans noskaņojums svārstās kā svaru kausi - vienu mirkli esmu debesīs, otrā mirklī jau esmu gatava visus uzlaist gaisā. No Vēža man ir emocionalitāte. Bet Venēra piešķir mīlestību pret skaistumu it visā.
30.11.2014 15:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kailsals, o, vēl kāda kas interesējas par astroloģiju. Man prieks!
Es vienmēr saku, ka tās "žurnāla horoskopu zīmes" (saules zīmes) ir tik vien kā par Tevi visu pateiktu zinot vien to, kā Tevi sauc, ka esi sieviete tik un tik gados ar tumšas/gaišas krāsas matiem. Un viss - cilvēkam viss skaidrs par Tevi,vaine? :D
30.11.2014 15:20 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Neesmu horoskopu speciāliste un par to kā īpaši interesējusies, zinu tikai tādus visai vispārējus savas zīmes raksturojumus. Ja tic horoskopam, tad tomēr esmu visai vāja Lauva ar daudzu citu horoskopa zīmju ietekmi. Tipiskais Lauvas zīmes raksturojums man īsti neatbilst, pašai šķiet, ka manī varētu būt gan Vēža emocionalitāte un jūtīgums un ļoti daudz Jaunavas iezīmju - īpaši izteikts paškritiskums un prasīgums pret sevi..

Vīrs ir Dvīņi. Arī visas trīs manas labākās draudzenes ir Dvīņi. Vai nu sagadīšanās vai ir kas tāds, kas mani šajā zīmē saista:D
30.11.2014 15:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Libra, o, vēl viena! Neesmu viena! Kā parasti jūtos šādās tēmas haha :D

Man horoskopā ir visu stihiju zīmes. Saule - ugunī, Mēness - zemē, ascendents - gaisā. Un vēl pārējās planētas diezgan līdzvērtīgi izvietojas. Jo dažādākas stihijas tiek ietvertas horoskopā, jo cilvēks līdzsvarotāks, kas ir visai saprotami.
Tādēļ arī horoskopu zīmes, kas ir - auns, lauva, jaunava - kaut ko izsaka lielos vilcienos, bet lai pēc tā vērtētu cilvēku - nu nepietiek gan.
30.11.2014 15:23 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
KAĶIS,
Kaut kā tā, jā :D Bet zini, es jau arī saprotu tos cilvēkus, kam ar to informāciju pietiek un kuri nevēlas tajā visā iedziļināties. Man arī ir simtiem jomu, kurās es nevēlos iedziļināties. Nu, piemēram, datori - man pietiek, ka strādā tā, kā man vajag, un mani neinteresē tas, kā tas darbojas un ko vēl ar to visu var izdarīt. Man pietiek ar to, ko man vajag :D
Bet, jā, man jānoskurninās, kad cilvēki šo Saules zīmi vispārina. Izlasa horoskopu nedēļai vietējā avīzē, pasaka, ka nekas nesakrita un tāpēc astroloģija ir pilnīgs sū...
Un, jā, tā Salules zīme ir tikai pāris procenti no visas informācijas, ko no horoskopa var dabūt ārā. Un tomēr liela daļa uzskata, ka tā ir vienīgā informācija :)
30.11.2014 15:24 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kailsals, jā, bet par datoriem tad es nemēģinu izprast un pateikt, ka tas, ka es māku peintā zīmēt puķītes nozīmē, ka varu spriest un sniegt padomus photoshopā :D nu tas tāds piemērs. Bet nu labi, ja nezina cilvēks, es pastāstu, tad viņš vairāk zina un tas ir labi.
Bet tie, kas saka, ka astroloģija ir sūds, jo izlasīja žurnālā horoskopu... Par to tumsonību man vispār nav, ko teikt. :D
30.11.2014 15:26 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ūdensvīram ir divi tipi-jautrais un sabiedriskais un tas klusais,nopietnais.Es būtu tas otrais. Un jāsaka,ka patīk pakasīties ar cilvēkiem,novest līdz baltajām pelītēm un tad paņirgāties par vājo nervu sistēmu.

Haha, nevaru nepiekrist :D
30.11.2014 15:33 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Visus pārējos horoskopus,balstoties uz dzimšnas datumu un gadu pastāsta lapiņa testi.lv. nu ja vēl nav iznīkusi.
30.11.2014 15:34 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Un, jā, tā Salules zīme ir tikai pāris procenti no visas informācijas, ko no horoskopa var dabūt ārā. Un tomēr liela daļa uzskata, ka tā ir vienīgā informācija

Vot šis man interesē. Man Saules zīme ir Lauvā, Mēness - Lauvā, ascendents - Dvīnis. Pūķa gads. Jābūt baigam temperamentam, bet nav. Savos 17-22 gados varbūt izlīda uz āru, bet es tiecos pēc miera un harmonijas. Nesaprotu! Protams, mazās niansēs varbūt ir kas līdzīgs ugunīgam temperamentam, bet tas pazūd 15 minūšu laikā. :D
30.11.2014 16:10 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Esmu Lauva, laikam diezgan izteikta, jo vēl kādas 3 planētas horoskopā atrodas šajā zīmē.
Vienmēr ir labs kontakts ar lauvām, auniem, strēlniekiem, kā jau ar ugunszīmēm. Tāpat labi saprotos ar ūdensvīriem un dvīņiem:)
Ar skorpioniem, it sevišķi sievietēm, ir diezgan grūti:D
Vīrieši patīk auni! Vispār ļoti patīk šī spēcīgā zīme!
30.11.2014 16:16 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Kas tad jūs esat pēc horoskopa? Kas ir jūsu partneris? Kādas ir attiecības?

Man tāpat kā dzosefine . Esmu Strēlnieks un mans draugs ir Jaunava.
Ja ir strīdi, tad smagi, bet viņš ir tas, kas jau pēc brīža vēlas salabt. Esam kopā virāk kā 2 gadus un lieliski saderam, par spīti tam, ka pēc horoskopa esam nesaderīgi :D
30.11.2014 16:17 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Riot
Jābūt baigam temperamentam, bet nav. Savos 17-22 gados varbūt izlīda uz āru, bet es tiecos pēc miera un harmonijas. Nesaprotu!

Vēdiskajai astroloģijai ir tāds pluss, ka ar tās palīdzību var noteikti konkrētus periodus, kad tev tā Saule vai Mēness, sāk strādāt un tad tās viņu īpašības arī vairāk izpaudīsies. Varbūt šobrīd tev ir kāds mierīgo planētu periods :)
30.11.2014 16:18 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
ot šis man interesē. Man Saules zīme ir Lauvā, Mēness - Lauvā, ascendents - Dvīnis. Pūķa gads. Jābūt baigam temperamentam

Pēc astroloģijas Tev ārējais izskats, uzvedība, tas kā Tevi apkartējie cilvēki uztver-vajadzētu atbilst dvīnim (ascendents). Kaut gan sanāk, ka vajadzētu būt arī spēcīgai lauvas ietekmei-visas iekšējās sajūtas, emocijas utt.-par ko atbild Mēness.
30.11.2014 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!