Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laime? Laimīga?

 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Laime? Laimīga? Kā jūties tu?
Esmu pārdomās par savu dzīvi.. es ne par ko nesūdzos, jo man ir viss, ko var vēlēties..nu gandrīz viss! Meitenes, vai jūs jūtaties laimīgas katru dienu..!?
Esmu laimīga gan attiecībās, gan darbā..bet tomēr kaut kas pietrūkst. Ir tāda sajūta, ka izdzīvoju dzīvi tikai daļēji. Es vienkārši nejūtos laimīga attiecībās pati ar sevi. Trūks mērķu savai izaugsmei, kā arī brīžiem motivācijas kaut ko iesākt.. kā lai nonāk harmonijā ar sevi..!?
Grūti aprakstīt savu domu, bet tās, kas jūtās līdzīgi vai ir jutušās tā, sapratīs...
25.11.2014 09:28 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Jā, jūtos laimīga.
Es gan domāju, ka tā Tev ir tikai ikdienas rutīna, vienādais dienas režīmus un trūkst daudzveidības. Izdari kaut ko tādu, ko ikdienā nedari, kas pacels adrenalīnu, tas ļaus ar jaunu sparu, iedvesmām sākt jaunu dienu. :)
25.11.2014 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Varu tikai piekrist LaLaLa. Es arī pamatā esmu laimīga, tikai dažreiz jūtos nomākta vienādā dienas režīma dēļ. Tad tiešām izdaru ko jaunu, nebijušu.
25.11.2014 09:49 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Tā kā man laime nav nepārejoša parādība, bet sajūtas, kuras ir tikpat pārejošas kā visas citas emocijas, tad vienu dienu varu justies laimīga, citu nē, viss ir pārejoši.Cenšos laimi pārāk cieši nesasaistīt ar ārējiem apstākļiem-kaut kādiem notikumiem, kuri manas iekšējās sajūtas varētu ietekmēt-varu justies laimīga arī tad, ja nenotiek viss kā gribētos. Negaidu, kad notiks kaut kas TĀDS, lai varētu justies laimīga, tā varu justies, kad vien gribu, dzīvoju pēc principa:"Ja vēlies justies laimīgs, tev vienkārši jāpieņem lēmums tādam būt". Katrā ziņā nelaimīga nejūtos.
25.11.2014 09:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Meitenes, vai jūs jūtaties laimīgas katru dienu..!?

pa lielam - es esmu esmu drīzāk laimīga,nekā nelaimīga.
Man pagaidām nekā netrūkst, es esmu vesela, lielākoties sev patīku, mani mīļie ir veseli, mēs visi esam labi pārtikuši, mums ir ko ēst, mēs izklaidējamies, utt.
Jā, ir dienas,kad ir kāpumi un ir dienas,kad ir kritumi - kad liekas,ka viss - viss ir d%$ā un nekam neredzi jēgu, bet tas pāriet. Jā, es esmu laimīga pa lielam.
25.11.2014 09:50 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Iesaku Tev atrast jaunu nodarbi un hobiju. Tas ir labs veids, kā nodarbināt domas- atrast sirdslietu, kas sagādā patiesu prieku.
25.11.2014 10:02 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
pareizi jau jūs sakiet...bet kaut kā vnk rokas neceļas neko darīt!

Iesaku Tev atrast jaunu nodarbi un hobiju. Tas ir labs veids, kā nodarbināt domas- atrast sirdslietu, kas sagādā patiesu prieku.


par šo es domāju katru dienu..esmu mēģinājusi šo un to..bet kaut kā neesmu īsti atradusi sev neko :/
25.11.2014 10:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits