Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interneta kazino

 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
čau, tām, kas vēl neguļ:)

Tātad šodien pļāpājot ar draugiem, aizpļāpājāmies par šo tēmu, kur viens puisis centās mani tā pārliecināt, ka ar šo varot ļoti labi pelnīt, kamēr citi tā pat kā es ar skepsi to uztvēra, līdz ar to man radās jautājums vai tā tiešām ir tāda iespēja un ar to var labi pelnīt, vai tā drīzāk ir naudas pakāšana. Tēma interesē arī tādēļ, ka arī brālim, pēc šīs pļāpāšanas, ir radusies interese par šo, un domāju varbūt jāmēģina atrunāt, lai nepaliek tukšā, bet, ja tā nav īpaši kaitīga nodarbe priekš maciņa, tad varu likties mierā.
24.11.2014 23:43 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Nu azartspēles ir azartspēles. Cik vari iegūt, tik vari zaudēt. Par peļņas avotu to gluži nenosauksi. Padsmitnieka gados mēdzu pokeru uzspēlēt un kādi +/- 60-70 Ls pa mēnesi sanāca nopelnīt, bet tā tik tāda muļķošanās. :D
24.11.2014 23:45 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Var jau paspēlēt, kas zina - varbūt veiksies.
Galvenais, lai nerodas atkarība un nav vēlmēs pēc - vēl un vēl, kaut naudas uz konta vairs nav.
Mans draugs šad tad kaut ko tādu uzspēlē, šad tad, kad esmu blakus arī piepalīdzu, bet tā pati neiesaistos.
Nu vispār jau man iesaistīties neļāva, jo tad man kā atkarība sāktos. :D
Atceros, ka kaut kas tam kazino, lai spēlētu bija jālejuplādē - lejuplādēju un no tā laika visu laiku kaut kādas reklāmu lapas ver vaļā internetā uz katra soļa. Protams, beigās visu izdzēsu no datora, bet tāpat, labi, ka kaut kāds s*da vīruss nebija.
24.11.2014 23:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paaraak slidens celjsh, lai uz taa kaaptu.
Muusdienaas azartspeelees jau sen "veiksmes" faktors neeksistee. Eksistee sisteema, matemaatika, "pareizais laiks" un veel virkne visaadu fishku...
24.11.2014 23:56 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man liekas, ka nedaudz lielāka jēga ir no biržas. Neatceros kā to programmu sauca, bet tur bija pamata kapitāls un tad pašam bija jādarbojas. Vismaz tā var kaut nedaudz izsekot līdzi savai naudai.
24.11.2014 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits