Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 3067
Reģ: 13.11.2011
ja es būtu tavā vietā un viņš tiešām būtu ticies ar citu un es censtos saglabāt attiecības, tad drošvien nepārtrukti viņu zāģetu, un viss tā pat agri vai vēlu beigtos.
22.11.2014 14:26 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Domāju, šis ir tas brīdis, kad drīkst pajautāt telefonu parādīt saraksti. Ja sarakste dzēsta..

Ja smārtfouns ar sasaistītu googles kontu, šeit var vēl mēģināt pasatīties, kur bijis, bet tas ne vienmēr strādā.

Vispār traki neapskaužama situācija un jūtu līdzi (hug) Ja vīrietis nestāstītu, mēģinātu varbūt ar to sievieti aprunāties un noskaidrot situāciju, bet vispār smagi..
22.11.2014 14:34 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
S-P-A nu kkads murgs,es tavā vietā pēc visa tā šķirtos,domāju ka viņš Tev tpv nestāstīs patiesību ko ir ar to sievieti darījis:( vsp murgs,bet labi ka uzzināji patiesību:)
22.11.2014 14:44 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Inky un ko tā sieviete teiktu? Jā, varbūt apstiprinātu,ka ir tikušies, bet ko tas mainītu? Ja jau tāpat ir zināms, ka viņi ir sazinājušies, tad tik pat labi var būt arī tikušies..
Es arī esmu saskārusies ar to, ka man zvanija cita sieviete, jo tikos ar puisi, kurš man stāstija, ka tulīt šķiršoties no iepriekšējās sievietes..
22.11.2014 14:48 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Neons,

bet varbūt autore ir neizpratnē arī par viņa ieradumu pēkšņu maiņu. Nu,piem, viņš nekad nav slēpis,ar ko sazvanās,ar ko satikās pa dienu un ar ko taisās satikties vakarā, telefons vienmēr atradies arī autorei pieejamā vietā,bet te pēkšņi vienā dienā bāc un viss-taina pokrita mrakom ,visu slēpj un no visa izvairās. Gribi negribi jāsāk domāt,ka kaut kas nav tīrs.
22.11.2014 14:53 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011

bet varbūt autore ir neizpratnē arī par viņa ieradumu pēkšņu maiņu. Nu,piem, viņš nekad nav slēpis,ar ko sazvanās,ar ko satikās pa dienu un ar ko taisās satikties vakarā, telefons vienmēr atradies arī autorei pieejamā vietā,bet te pēkšņi vienā dienā bāc un viss-taina pokrita mrakom ,visu slēpj un no visa izvairās. Gribi negribi jāsāk domāt,ka kaut kas nav tīrs.


Piekrītu! Mūsu attiecībās nekad neesam slēpuši telefonus, nekādas paroles likuši, viņš zina manas soc tīklu paroles un es zinu viņa. Mums tā ir labi, lūdzams nepārmest par privātās telpas neesamību, jo ar to mums problēmu galīgi nav... Ja vienā jaukā dienā tas viss mainītos, es NOTEIKTI pievērstu tam lielu uzmanību un kļūtu aizdomu pilna.
22.11.2014 15:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore, bet ja jau tev bija nojauta kura sieviete ta ir, tad lidz galam balts un pukains nekas nav bijis. Kautkadam iemeslam tacu jabut kapec konkreta persona ienaca prata uzreiz. Bijusi? Kolege? Kada kura karas kakla?
Varbut tiesam neka nemaz nav, bet nestastija jo nevelejas liekas klapes?
22.11.2014 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka tomēr nevajag vēl pārsteigties, jo nekas jau vēl nav simtprocentīgi zināms, nav jau teikts, ka viņš satikās ar to sievieti, lai krāptu, ja vispār satikās. Bet, ja viņš sarunas laikā visu noliegs un nespēs ticami un sakarīgi izstāstīt visu kā bija, tad gan tas būtu aizdomīgi.
22.11.2014 15:28 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Dionysus, Jā, normālās situācijās nekad nav tā, ka vainīgs ir viens, taču krāpšana nav strīds vai nesaskaņas vai aks sakrājies. Tas nozīmē, ka tu tā vietā, la irisinātu problēmas, izvēlies vieglāko ceļu un aizej pie jaunām asinīm. Tur nav vairs mīlestība, ja iekāre ir spēcīgāka par gadiem ilgu cieņu un uzticēšanos. Krāpšana neietilpst pilnīgi nekādās kategorijās. Atiecībās arī var viss būt skaisti, bet viensn olemt krāpt, jo pie apvāŗšnaa parādījies kāds jaunāks; skaistāks; asprātīgāks. Nu un ko, otram jāsāk sevi vainot, ka viņam līsk deguns?

S-P-A, nu redzi, rekur situācija, kad "vislabāka aizsargreakcija ir uzbrukums", ja tur nekas nebūtu, viņš tik vnk tā neteiktu- nedomā par to, bet pasmietos un tev pastāstītu. Es neaģitēju šķiršanos, taču tev ir jāpanāk, lai viņš atzīstas. Vai tiešām kaut vai samelo viņam, ka esi sievieti sazvanījsuio un visu zini. Lai gan tas diez vai ir variants, ja pa telefonu jau visu pateici, vīrietis iespējams jau pats ir paspējis apzvanīt tai otrai un visu pastāstīt par tavām aizdomām. Njā, tagad viņš būs sagatavojies. Tu skaties, aj viņš sāk šitā, viss tak skaidrz ureiz, bet ja atvainojas, tiešām pastāsta visu sīki, tad domā tālāk. Kā jau teicu- nu neļauj lai tevi pataisa muļķes vai vainīgās lomā!!!
22.11.2014 15:32 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Jo te jau laikam problēma tā, ka viņš būs vakara sarunai sagatavojies, izdomājis stāstu vai ko tādu. Pasakot aci pret aci, tu momentāli redzētu reakciju, seju, ķermeņa valodu, varētu noteikt, vai melo vai kā. Tagad viņš ar vēsu prātu var atnāk un labi tev saspraust batonus ausīs...
22.11.2014 15:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, Jā, normālās situācijās nekad nav tā, ka vainīgs ir viens, taču krāpšana nav strīds vai nesaskaņas vai aks sakrājies. Tas nozīmē, ka tu tā vietā, la irisinātu problēmas, izvēlies vieglāko ceļu un aizej pie jaunām asinīm. Tur nav vairs mīlestība, ja iekāre ir spēcīgāka par gadiem ilgu cieņu un uzticēšanos. Krāpšana neietilpst pilnīgi nekādās kategorijās. Atiecībās arī var viss būt skaisti, bet viensn olemt krāpt, jo pie apvāŗšnaa parādījies kāds jaunāks; skaistāks; asprātīgāks. Nu un ko, otram jāsāk sevi vainot, ka viņam līsk deguns?


Tas nozīmē ka lai attiecības būtu labas, pie tā vajag piestrādāt. Bieži vien labas attiecības skaitās ja abi dzīvo savā plūsmā un domā ka viss ir labi un tas tā turpināsies. Ja viens no partneriem jau sāk kaut ko plānot ārpus attiecībām, tas ja nenāk pēkšņi, tās ir sekas ilgstošām šķidrām attiecībām.
Tur nav vairs mīlestība, ja iekāre ir spēcīgāka par gadiem ilgu cieņu un uzticēšanos.

Tipisks variants - mīlestība ir abiem, tikai iekāres atšķiras. Ja viens uzskata ka viss ir normāli un neko mainīt nevajag, tad otram ar to ir par maz.
Rezultātā viens nedara neko un nav vainīgs, otrs sāk skatīties pa malām un beigās ir vainīgs?
Vainīgi ir abi, tāpēc ka neatrada kopīgu risinājumu.

Lielākoties reti kad, skatoties no malas, var kādu vainot, jo redzams ir tikai rezultāts, aisberga virsotne.
Bet cēloņi tad vairs nevienu neinteresē - vainīgs un viss. Ja paraktu dziļāk visa bilde var apgriezties otrādi.
22.11.2014 16:08 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Dionysus, un kāpēc tad tas, kuru sāk kaut kas neapmierināt - neiet un nerunā un nerisina - bet meklē pa malām?
Protams, ja ir runāts un mēģināt risināt, bet nekas nesanāk, tad ir savādāk.
Bet šajā gadījumā viens domā un uzskata, ka viss ir kārtībā. Tātad tos otrs nav nācis un teicis, ka nav ok.
22.11.2014 16:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Dionysus es pilnīgi piekrītu Tev strīda situācijās, vai arī pie attiecību beigšanās- ir tā, ka saki, kas vienam labi, otram slikti. Bet tas skar gadījumus, kas notiek starp DIVIEM cilvēkie. Tikko kā tiek iesaistīts trešais, tas jau ir citādāk. Kādēļ gan tiek skatās pa malām? Parādās acīmredzot kāds izskatīgāks vai rakstura ziņā saistošāks. Taču attiecībās nozīmē cīnīties, nepadoties un pie vieglākajām grūtībām uz malu neskatīties, vai arī pie pirmās izdevības nemeklēt kādu citu. Jo tā ir cita personība, ar citu dzīvi un domām, tu esi izdarījis izvēli. Nenoliegšu, droši vien, ka attiecībās ir problēmas, lai krāptu, taču problēmasi r jārisina, vai arī jāaiziet, lai netiktu pazemots otrs. Mīļākais ir tās izdevīgs variants- iešu pie seksīgās X, kamēr mana vecā, kašķīgā Y ka'rezerves variants mājās gaida. Tur nav vairs cieņa nekāda, nemaz nerunājot par mīlestību. Ja kādam ir ienācis prātā palūikoties uz citu, tas nozīmē vien to, ka pret savu otru pusi nav pietiekami spēcīgas jūtas.
22.11.2014 16:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
S-P-A lasīju Tavu stāstu, godīgi sakot ļoti žēl palika, ka ir tādi maitas vīrieši, šķiet, ka viss ir ideāli attiecībās, un viņš Tavā acu priekšā var sākt ar kādu citu satikties. Pilnīgi sirds iesāpējās, ļoti riebīga situācija, neapskaužama!! Ko tur lai saka, es nespētu būt attiecībās, kad zinu, ka mans ''mīļotias '' vīrietis pa to laiku man var atļauties melot, acīs skatīdamies, un pa kluso ar citām satikties... Eh,,, nopriecājos, ka neesmu attiecībās, lai ko tādu nepiedzīvotu vēlreiz, ļoti sāpīgi.
22.11.2014 16:22 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, un kāpēc tad tas, kuru sāk kaut kas neapmierināt - neiet un nerunā un nerisina - bet meklē pa malām?


Nav jau viss tik vienkārši izrunājams un atrisināms. Bieži vien otram šķiet ka labi un pareizi ir tā, kā es domāju. Un ja otram kaut kas nepatīk, tad otrs arī ir vainīgs. Pieņem manu variantu un viss būs labi.
Pazīstot vienam otru, noprot ka runāt nemaz nav vērts, tāpat nesapratīs. Būs tikai strīdi un skandāli. Tāpēc bieži vien noklusē un beigās izdara pa savam.
22.11.2014 16:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Lasot šo visu, prātā nāk šī dziesma. Skumja un pa tēmu. Sam Smith - i'm not the only one :http://www.youtube.com/watch?v=nCkpzqqog4k

Autorei novēlu izturību. Mēs, sievietes ESAM stipras. :)
22.11.2014 16:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Noteikti padod ziņu, kā viss beidzās... ;)
22.11.2014 17:01 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Mana pieredze ar šādām drauga "draudzenītēm" nav bijusi labākā. Zināju, ka viņam bija pāris draudzenes ar ko viņš iečato. Teica, ka normālas draudzenes esot, runājoties, tas arī viss. Sarakstes nelasīju, bet viņa atbilde man lika noticēt ka tā arī ir. Tomēr karma bija izlēmusi savādāk un kādā naktī viņa telefonā uzradās mesidža notifikacija par to, ka vienai no dāmām esot aizdomas, ka viņu nākamā tikšanās varot beigties ar seksu. Biju uz pauzes. Tracis, asaras, garas sarunas un nolēmu piedod šoreiz. Vīrietis nosolījās kontaktus ar šo dāmu neuzturēt. Cik nopratu, tad ar attiecīgo dāmu kontaktus vairs neuzturēja, tomēr... Mana uzticība bija zudusi un jā, sāku šad tad viņu pārbaudīt. Pēc kāda laika parādījās citas " vienkārši draudzenes" ar kurām tā arī 2 gadu ilgajās attiecībās ne reizi netiku iepazīstināta. Vīrietis bija nedaudz ieguvis pieredzīti un sācis dzēst visas sociālo portālu sarakstes, sms, zvanus etc., etc. Tomēr bija tik st*lbs, ka vnm aizmirsa iztīrīt interneta pārlūka history, kur tad varēja redzēt ar ko ir sarakstījies. Kad uzdevu jautājumus par to, kāpēc tā tiek darīts, atbilde bija jau savādāka- kapēc es jaucoties viņa privātajā dzīvē? Vēl joprojām neesmu īsti sapratusi, kā var kaut ko tādu atbildēt savai draudzenei. Anyway, nolēmu, ka netaisos vairāk sevi ieguldīt šāda tipa attiecībās un devos prom no šī bāleliņa, atstājot viņu vienu ar savām draudzenītēm. Galu galā, ja nebūtu ko slēpt, tad arī neslēptu.
22.11.2014 18:19 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Ai, nu nopietni- ko stundas laikā var izdarīt, ja vēl degvielu ielēja un mašīnu pārvietoja (pieņemot, ka stāvlaukums nav gluži zem loga)?
22.11.2014 18:36 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
Man pat prātā neienāca,ka viņš tevi krāpj:D ko ta stundas laikā var izdarīt, ja vēl citas lietas darāmas?! Manas pirmās domas bija par parādu kārtošanu, banālu "pārsteigumu" vai tml. Bija doma arī par mašīnas pirmkšanu/pārdošanu (nu jāapskata jauna, jāparāda savējā), tāpat dzīvokļa vai cita īpašuma lietas, ko no tevis slēpj, jūsu,iespējams, dažādo uzskatu vai citu apstākļu dēļ... Vienīgais,kāpēc bija jāizslēdz skaņa,ja tas tika darīts spec uz šo "gadījumu". Tad man prātā ienāca - ciemošanās slimnīcā. Bet tur arī ar stundiņu pa maz...
22.11.2014 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)