Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Man žēl, ka tā. Atcerējos tās savas sajutas. Tev sveiciens arī no mana drauga, saka, lai turies un būs labāks, kurš novērtēs.
22.11.2014 12:58 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
S-P-A, nu kas tu jocīga vai? Kāpēc neklausi pieredzējušus cilvēkus! Kurš tev lika visu spļaut uzreiz ārā, ko zini? Un vēl pa telefonu! Muļķes lomā viņš tevi nostādīs un viss!
Šitādas lietas bez emocijām jākārto, aci pret aci. Aaa nu jau visu sabojāji...
22.11.2014 13:01 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Es arī to starpā, kas sekoja līdzi sarunai, nerakstīju, bet pie sevis visu laiku bija tāda doma - kaut nu tās būtu tikai Tavas aizdomas.
Katrā ziņā turies! Un lai cik stulbi un mokpilni tas nebūtu, laiks parādīs kas tālāk būs un saliks visu pa plauktiņiem.
22.11.2014 13:01 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Mājās nosēdini viņu uz krēsla, pati nostājies pretī un visu izjautā.
22.11.2014 13:02 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Nika1, es arī savejam skypā vislaik rakstīju, kad bija aizdomas. Tik un tā izrunāsies vakarā. Tagad S-P-A vismazāk gribās dzirdēt kritiku!

S-P-A, samierienies ar jebkuru variantu, nomierinies, lai vakarā esi mierīga. Neko nepārmet, bet vienkārši saki faktus, lai mēgina iedomāties sevi tavā vietā. Kas tā par sievieti, jums kopīga pazina?
22.11.2014 13:05 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Taaaa...

Punkts pirmais. Atzīšanos tu no viņa nedabūsi. Lūdzu, apstiprini, ka tu to saproti.
2. Vīrietis ir pierādījis, ka neciena tevi (mīlestībai nav nozīmes), es runāju par cieņu.
3. Tagad atbildi pati sev - ko tu vēlies? 1) Šķirties, 2) palikt kopā. Trešais variants - palikt kopā un lai viss ir skaisti - NAV iespējams! Arī to tu apzinies, vai ne?
4. Ja gribi šķirties => vienkārši šķiries, ej prom, negaidi paskaidrojumus vai atzīšanos no viņa, jo tu tāpat to nedabūsi.
5. Ja gribi palikt kopā, apzinies, ka viņš vairs nekad nebūs tāds, kā bija, nekas nebūs tāds, kā bija, tīrs un skaists. Ja tas ir ok, paliec. Bet, ja tu šaubies, ja tev liekas, ka nevarēsi to sagremot, ka viņam patīk citas, tad NAV vērts mocīt sevi un otru.

Es ceru, ka palīdzēju
22.11.2014 13:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Cik ilgi esiet kopā? Ja tie ir pāris gadi, nevis pāris mēneši , tad es pievērtu acis un skatītos kas tālāk notiek , jo tomēr noteikti ir arī labas lietas ko viņš ir darījis Jūsu attiecību labā, un tāpēc derētu arī atcerēties tās, nevis dēļ viena stulbuma uzvilkt treknu strīpu.. Ar domu,protams, ka nekas vairs tāds neatkārtosies...
22.11.2014 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Slikti,slikti. Diezgan paredzams scenārijs. Tagad beigās vainīga būsi Tu. Es Tavā vietā pajautātu arī tai sievietei, ar kuru viņš varbūt Tevi krāpa. Nežēlīgi, bet kaut kā informāciju jāuzzina. Diez vai viņš atzīsies.
22.11.2014 13:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt esmu dīvaina, bet redzu tikai vētru ūdens glāzē. Es bieži sarakstos, sazvanos, draudzējos, satiekos ar vīriešu kārtas paziņām un draugiem. Varētu teikt, ka pa kluso, jo nemēdzu par to skaļi runāt. Dzēšu sms un sarunas, varu noklusēt, ka esmu bijusi uz tikšanos, bet tas viss tāpēc, lai vienkārši lieku reizi neprovocētu uz greizsirdību. Nekā tāda tajā visā nav un nekad nav bijis!

Tu, autore, gadījumā nepārspīlē par daudz? Ja mans vīrs tā piepūlētos, lai izokšķerētu manas sarakstes vai darbības, kuras es ne pārāk labi slēpu un tad vēl traci saceltu - es vienkārši skaļi smietos, jo nu tas būtu nedaudz slimi...
22.11.2014 13:15 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Neon, normāli cilvēki neslēpj savus draugus un ja vīrs nespēj pieņemt, ka tev ir vīrieši-draugi, tad lai viņš iet dirst.
22.11.2014 13:18 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Pffff da ko tur vakarā izrunās?

- Tu mani krāpi?
- Nē, nekrāpu.
- Tev viņa patīk?
- Kas tu jocīga.
- Tu man meloji un noklusēji!
- Paskaties, kādas scēnas taisi ne par ko. Kāds tur brīnums, ka noklusēju.

Apmēram tādā stilā. Nu i kāda jēga? Par duročku tik tevi pataisīs. Beigās vēl pati viņam atvainosies
22.11.2014 13:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu nevajag jau tik kategoriski. Nav gluži tā, ka nepieņem, vienkārši streso vai varbūt līdz galam neuzticas. Nav nekad aizliedzis, taču lieku reizi labāk neplātos.
22.11.2014 13:21 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Izdruku var dabūt vienkārši bez visiem iesniegumiem, ja ir gali.

Par pašu situāciju.. Man liekas, ka patiesību tu tieši tagad neuzzināsi ne no vīrieša, ne no tās sievietes. Jāveic pašai izmeklēšanas darbi (domāju, par šo notikumu it kā aizmirstot, bet turpmāk visu pārbaudot) vai jāuzliek klapes uz acīm un jāpieņem Neona variants - nekas slikts nenotiek.
22.11.2014 13:25 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
tak nav jēga astoņos vakarā braukt ar kādu sievieti satikties(ja vien nav kas intīms paredzēts)

teiks, ka tā ir tikai draugs un gribēja nevainīgi parunāties

LOL :D var to izdarīt arī pa telefonu vai skaipā, ja ļoti vēlas izrunāt kādu problēmu
22.11.2014 13:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ninasskapis, ne obligāti tās ir klapes. Parasti esmu viena no pirmajām kliedzējām līdzīgās tēmās, kad esmu par šķiršanos. Bet te... Nu neradās man sajūta, ka ir kaut kas tiešām noticis vai obligāti notiks. Redzu tikai ļoti uzvilktu un nervozu autori. Bet puisis pat īsti labi neslēpa visu... Jā, itkā nerunā, bet citreiz vīrieši nerunā, jo tiešām nav ko teikt un tur nekā nav. Viņiem tas liekas tik pašsaprotami, ka nav pat vērts pieminēt.
Neapgalvoju, ka man ir 100% taisnība, bet nu kaut kā nenoticēju es autorei šoreiz...
22.11.2014 13:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kur ir pierādījumi, ka puisis tikās ar kādu? Varbūt sēdēja mašīnā un runāja pa telefonu, lai neviens nenoklausās... Kāpēc slēpa sarunu? Nu varbūt skuķis bija satraucies vai kaut kas bija noticis, ka vajadzēja mierināt, vai vēl kaut kas... Katrā ziņā, ar puisi vajag parunāt normāli, nevis pratināt, uzbrukt un histērijas rīkot, sakot uzreiz: "ahaaaa, es zinu, ka tu mani krāp, cūka tāds!!!".
22.11.2014 13:37 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Bet viss jau ir kā uz delnas - viņa pajautā, kas tur notika un tad skatās, cik patiesa ir veča atbilde. Jo sievieti viņa (it kā) zina va pazīst un to, ka zvanīts - esot pierādījumi izdruku veidā. Tātad, ja viņam nav ko slēpt viņš šo visu izstāstīs (un tad nu skatās - krāpšana vai vnk dulls palicis, ka jāmelo, jāslēpjas ut), tiklīdz noliedz vai stāsta ko citu - tur nav jēgas. Es tīri cilvēciski varu saprast, ka gribas atbildes, bet es domāju,ka tur būs pekstiņi.
22.11.2014 13:44 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Nika1 Paldies par taviem komentāriem. Vislabākie un noderīgākie šajā diskusijā, domāju, ka ne tikai man vien.

S-P-A Es pat nezinu, ko tagad varu ieteikt, jo puisis visu noliegs līdz pēdējam un pataisīs tevi par vainīgu, kā jau Nika 1 rakstija. Bet galvenais turies un neļauj savam draugam tevi par muļķi nostādīt.
22.11.2014 14:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Šķiries, šis vēl rr tikai sākums. Nemīl un neciena viņš tevi vairāk, tas ir fakts. Un pa telefonu nevajadzēja neko teikt - nostādīji sevi muļķes lomā.
22.11.2014 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
neapskaužama situācija..
22.11.2014 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits