Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

radās pārdomas

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Vakar stockmann gāju jau pie kases ar joico condicionieri, kas maksā pie 20 ls. Jau velku maku laukā, kad man piedāvā par pilnīgi to pašu summu kondicionieri ar šampūnu tātā pašā tilpumā. Protams, nedomājot paņēmu, un tad sāku domāt, bet kā tas ir iespējams, ka uzdāvina veselu pudeli faktiski par velti.. Nu nevar būt, ka nav kaut kas šķaidīts..jo laikam kaut kā neticās, ka tik labā pasaulē dzīvoju:-D
20.11.2014 10:47 |
 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Kas piedāvāja- kasieris?
20.11.2014 10:49 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
viņi jau tos šampūnus un kondicionierus iepērk par smieklīgu naudu.. tāda ir tā dzīve, ka iepērk par vienu, bet pārdod par 3x lielāku cenu.. un ja vēl izplatītājs iedod kādu akciju, tad viss iespējams..
20.11.2014 10:50 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
comic_sanss- protams, ka pārdevējs, kurš gan cits?:-D
Šokoprieks- zinu, ka iepērk par smiekla naudu, bet tas tomēr kā nelīmējas kopā, jo atceros, ka trakajās dienās nopirku zaļās versace smaržas uz baigo atlaidi, nu tik priecīga smaržinos. Iegāju pēc divām nedēļām veikalā to pašu smaržu tikai testerīti iepūst, jo biju aizmirsusi no rīta sapūsties, un jau ar tām kas mājās smarža pazūd jau pēc 3trim stundām, vai ir nu pavisam viegliņa, tad veikala testeris man smaržoja vēl pēc 8stundām grīdu mazgājot:-D Tad nu tomēr laikam jau kaut ko šķaida:-/
20.11.2014 10:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nezinu pat kapēc, bet ticu tikai lidostu taxfree, Latvijas veikaliem ne sevišķi tieši krēmu, šampūnu, arī smaržu ziņā... Nezinu, vai nu tiek sūtīta zemākas kvalitātes produkcija, kas tiek jaukta kaut kur Polijā.. tas tikai minējums.. Tā kā esmu samērā daudz ceļojusi, tad pārliecinos, ka kaut vai elementāras lietas kā ziepes mēdz atšķirties dažādu valstu ietvaros.
20.11.2014 11:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
kari- skumji, tad laikam man ar trāpijies feiks:-(
20.11.2014 11:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
kari Tā jau arī ir. Domāju,ka Tu pie sevis kādā Drogu veida veikalā neatrastu Schwarkopf produkciju ar poļu uzrakstiem. ;) Vismaz es UK neko tādu nemanīju.
20.11.2014 11:08 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Protams, ka UK nebūs šampūna ar poļu uzrakstiem, jo UK paši tos savam tirgum spēj saražot. Polijā ražo citam tirgum, Vācijā - vēl citam. Diemžēl, pie mums lētāk ir iepirkt poļu, nevis angļu vai vācu ražojumus. Bet tas ne vienmēr nozīmē kvalitātes atšķirības.
20.11.2014 11:15 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Ja, meitenes, speciali prieksh jums kads kko jauc. Un tai kasierei ar bija pateikts, lai speciali lapsinjai iesmere atjaukto shampunu
20.11.2014 11:16 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Varbūt esmu naiva, bet es nudien nedomāju, ka dikti ko šķaida vai atjauc, tie 20 eiro (pieņemu, ka kļūdījies, uzrakstot vēl cenu latos :D) pa kondicionieri tā jau nav nekāda mazā cena, stockmann`ā regulāri stāv plauktos komplekti ar atlaidēm, tad nu redzēja, ka gribi tikai kondicionieri, bija laipna pārdevēja un par to pašu cenu piedāvāja šampūnu. Nav jau tā, ka visi tik ļoti tos pērk, tādēļ saprotams, ka ir šādas akcijas, turklāt pašizmaksa noteikti ir visai niecīgi, tāpat nopelna labi :)

Tas pats arī smaržām .. nu ja ir visi marķējumi, svītru kodi un kas vēl tik nē, nezinu, neuzskatu, ka uzreiz atjauktas un atšķaidītas. Par tiem testeriem - vismaz man šķiet tā, ka veikalā uzpūšot tiešām šķiet, ka smaržo ilgāk, jo mājās, lietojot tās smaržas ikdienā, jau pie tām pierodi un pati vairs tik ļoti nejūti. Ar to es skaidroju arī to, kādēļ daži cilvēki tik ļoti ar smaržām pārpūšas, ka blakus nostāvēt nevar :D

Bet nu jā .. tas tāds mans skatījums :)
20.11.2014 11:19 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Es nekad neesmu sapratusi, sanāk, ka speciāli priekš lv ir viss atjaukts. :D
20.11.2014 11:20 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nevis atjaukts,bet sūdīgākas izejvielas. Es personīgi atšķirību ļoti jutu starp Poļu un Angļu schwarzkopfiem un citiem šampūniem/kondicinoriem,zinu ,ka neesmu vienīgā,tāpēc vairs tos draņķus,manā skatījumā,šeit nepērku. ;)
20.11.2014 11:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
varbūt viņiem vienkārši bija akcija, ko tu nepamanīji un pārdevēja no labas sirds piedāvāja akcijas komplektu, nevis mēģina kaut ko iesmērēt.
ir jaukas pārdevējas un viņām jau nesāp piedāvāt izdevīgāko. man Douglasā ir gadījies kopā ar pārdevēju izseconāt, ka matu eļļas vietā nopirkt ceļojuma komplektu (šampūns, pret karstuma pūšamais un eļļa tādā pašā tilpumā) maksā tikai par 2 eiro vairāk, vai piemēram Madara veikalā vienmēr informē, ja nopitksi šo, tad attīrošās putas nāks bez maksas līdzi, ja šo, tad nē. nav jau no savas kabatas pārdevējām, lai viņas mēģinātu kaut ko iesmērēt un slēpt akcijas.
20.11.2014 11:27 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
TalisQualis- protams, ka pārdevēja no labas gribas, jo ja arī ir brāķis, tad nejau pārdevēja būs informēta, jo ja nav orģināls, tad tikai ražotāju vaina. Bet es vienkārši tīri filozofiski domāju, ka neviens ražotājs bez kaut kādiem zemtekstiem tev nedos par velti vel vienu pudeli. Jo šampūns un kondicionieris maksā vienādi(ap 20eur atsevišķi) Bet te pēkši abi kopā pa vienu cenu, tā jau nav akcija, tas jau ir-ņem vienu un otrs par brīvu:-D
20.11.2014 11:36 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Tas pats arī smaržām .. nu ja ir visi marķējumi, svītru kodi un kas vēl tik nē, nezinu, neuzskatu, ka uzreiz atjauktas un atšķaidītas. Par tiem testeriem - vismaz man šķiet tā, ka veikalā uzpūšot tiešām šķiet, ka smaržo ilgāk, jo mājās, lietojot tās smaržas ikdienā, jau pie tām pierodi un pati vairs tik ļoti nejūti. Ar to es skaidroju arī to, kādēļ daži cilvēki tik ļoti ar smaržām pārpūšas, ka blakus nostāvēt nevar


es jau tieši rakstīju ar to, ka iepūtu tās pašas smaržas kas mājās, tpc te vairs neiet runa par pieradumu:-D Bet dažos gadījumos, piekrītu, ka ilgstoši lietojot vairs jau nejūti tik labi kā sākumā. Bet es minēju no citas sērijas piemēru:-D
20.11.2014 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits