Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešais.

 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
Kāda jums rodas reakcija, ja esot attiecībās, uzrodas kāda, kas sāk izrādīt uzmanības apliecinājumus jūsu vīrietim, zinot ka viņām ir draudzene/sieva? Nu, tā, tiešām pamatīgi, bet pašam vīrietim viņa ir vienaldzīga, bet šī vienalga jaucās. Vai būtu greizsirdīgas, dusmīgas, utt?

Man ir bijuši tādi gadījumi, kad gan vienkārši koķetē, gan uzbāžas ar brutāliem es tevi gribu tekstiem. No vienas puses protams kaitina un uznāk dusmas, bet no otras nāk smiekli par to, ka šī sieviete šādi sevi, manā uztverē, pazemo. Turklāt gadījumā, ja vīrietis pie tādas tiešām arī aizietu, nepārdzīvotu, jo viņš manās acīs vairs nekas nebūtu.

Tas tā, iedvesmojoties no otras diskusijas. :D bet es nedomāju gadījumus, kad esot attiecībās vienkārši iepatīkas cits, bet tieši tādus, kad zinot attiecību statusu, tāpat notiek šī uzbāžšanās.
15.11.2014 23:47 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kamēr vīrietis neflirtē pretī, tikmēr man nav emociju. Mani tas nedara ne greizsirdīgu, ne dusmīgu, drīzāk jūtos lepna, ka mans vīrietis patīk citām, bet viņš ir mans :D Bet es ar tādu, kura atklāti bāztos virsū ar es tevi gribu tekstiem, neesmu sastapusies. Varbūt tad rīkotos un domātu savādāk, pagaidām nav iemesla.
15.11.2014 23:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
16.11.2014 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!