Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VAKARA BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu čau, kā pagāja tava diena?

Šovakar varetu parunāt kaut ko tādu interesantu, ar tēmu, nu piemēram :
Vai tu spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zīmē?
Vai proti krāt naudu vai esi traks/traka uz tērēšanos?
Vai tu varētu iedomāties savu dzivi bez/ar saviem brāļiem/māsām? (Ja ir, tad bez, ja nav,tad ar)
Ko tu interesantu atceries no savās agrās bērnības (pieņemsim no 4 gadu vecuma) Pašas pirmās atmiņas.
Vai tu bērnībā biji klusais ,paklausīgais bērns vai palaidnis, hiperaktīvais utt ?
Ko tu parasti visbiežāk pirki skolas bufetē un uz kurām ķermeņa daļām līmēji tetovējumus no košļenēm?
:D

Kaut kā tā, var izvēlēties vienu tēmu, varat stāstīt par visu.
Jautru vakaru!
12.11.2014 18:57 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
12.11.2014 19:15 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Čau! :)
Diena vairāk vai mazāk bija laba. Daži starpgadījumi, kuri pabesija, bet tā forši! Šākas brīīīvdienas! Jūhū! No šodienas līdz 3dienai, tad 3dien uz darbu un atkal brīvs!

Spēlēšana uz nerviem var tikt pieskaitīta pie instrumentiem? :D Labi, labi. Ļoti vēlos iemācīties spēlēt ģitāru, bet neesmu droša, ka esmu muzikāla...Ir aizdoma, ka lācis man uzkāpa uz ausīm :D
Ar naudas tērēšanu ir dažādi. Vsp laikam esmu skopa.Nepatīk tērēt naudu sev. Citiem varu pirkt un pirkt, bet sev vienmēr 100x pārdomāju - vajag vai nevajag.
Man ir divi brāļi. Bāc, atceros to vilšanos, kad uzzināju, ka sīkais arī ir puika, nevis meitene. Teicu, lai šo neved uz mājām :D Bet lielais brālis 1x man bērnībā nogrieza matus un pateica :"Es gribēju brāli" :D Vsp man ir forši brāļi! Foršākie! Sīko brāli gan ļoti gaiņāju, jo ir slinks, tad nu dažreiz esmu ļooti prasīga. Viņš no manis baidās vairāk, nekā no mammas. Es viņu vairak varu savākt un tā. Mamma tak ir mamma - mīl, lutina,piedod! Lielais brālis ir foršs vecpuisis. Pagaidām.
Agrā,agrā bērnībā, kad man bija kādi 4 gadi, tad es teicu, ka būšu skolotāja. Dīvaini :)
Bērnībā biju samērā klusa, pieklājīga, bet ja zināju, ka ir netaisnība (kaut vai skolā), tad varēju skolotājus novest līdz histērijai! :DTgd jau, protams, kauns, bet atceros cik bieži ģeogrāfijas skolotāja pameta klasi, lai bēgtu uz skolotāju istabu...Dažreiz no dusmām, dažreiz piņņāt. Nezinu, man viņa nepatika, es viņai arī! :D Vecākiem biju vairāk vai mazāk paklausīgs bērns...Līdz pusaudžu vecumam! Bet ko mammīte nezina,tas mammīti nesāpina! :)
12.11.2014 19:18 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jēziņ, kāds palags! Šis laikam ir mans garākais komentārs iekš cosmo! :D
12.11.2014 19:18 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
No cik gadiem vīrietis skaitās vecpuisis? :)
12.11.2014 19:20 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
No cik gadiem vīrietis skaitās vecpuisis?


Vai tik nav no 35?
12.11.2014 19:21 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Vai tu spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zīmē? - Jā, nedaudz, un jā, nedaudz. :D

Vai proti krāt naudu vai esi traks/traka uz tērēšanos? Neprotu krāt, bet neesmu arī baigi izšķērdīga, manuprāt.

Vai tu varētu iedomāties savu dzivi bez/ar saviem brāļiem/māsām? Esmu dzīvojusi gan ar, gan bez - abējādi ir bijis labi. :D Bet, protams, no tiem mazajiem nezvēriem vairs neatteiktos.

Ko tu interesantu atceries no savās agrās bērnības (pieņemsim no 4 gadu vecuma) Pašas pirmās atmiņas. Atceros savas 2ās dzimšanas dienas kūku. (Pat mamma šokā, jo par to nav nedz runāts, nedz kādas bildes rādītas), atceros savu redeļu gultiņu, kaimiņieni, kas atnesa parādīt savu žurciņu - pat atceros, ka viņai bija balta adīta jaka ar melnām rozēm, atceros, kā braucu ratiņos savos - mamma stūma, bijām tirgū. Agri vispār sāku visu atcerēties, bet es arī pēc gada vecuma runāt sāku, tas varētu būt saistīts.

Vai tu bērnībā biji klusais ,paklausīgais bērns vai palaidnis, hiperaktīvais utt ? Biju ļoti pastāvīga, mierīga, prātīga.

Ko tu parasti visbiežāk pirki skolas bufetē un uz kurām ķermeņa daļām līmēji tetovējumus no košļenēm? Pirku parasti magoņmaizītes un uzlīmītes līmēju uz rokām. :D

Uff, did it.
Jāpadarbojas ap blogu, bet tāds minibesītis uznācis.
12.11.2014 19:23 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Nūū, es nezinu par vecumiem...Bet tur apakšā ir garāks stāsts...Ja es neradīšu iespēju piespēlēt viņam kādu draudzeni, tad viņš tiešām varētu palikt par vecpuisi...Bet...Man visas (nu tās dažas, kas ir) draudzenes ir aizņemtas. Viena gan ir brīva, bet tādu sievu viņam nafig nevajag! Kāpēc gan vīrietim, kurš nedzer, nesmēķē būtu vajadzīgs skurstenis, kuram patīk mest pa lampu! Nope, nope!
12.11.2014 19:23 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Ai, man vispār skumīgi. Vīrs tomēr šonakt nebūs mājās, paliks pie vecākiem. Meita arī tikai guļ un pamostas uz ēšanu. Pašai pilnīgi kretinē, ka jāsēž pie datora. Tad nu atbildēšu uz visiem jautājumiem:
Vai tu spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zīmē?

Māku spēlēt klavieres. Gribu iemācīties ģitāru.
Vai proti krāt naudu vai esi traks/traka uz tērēšanos?
Protu iekrāt, bet kad padodos tērēšanai, tad makam jāpiesargās.
Vai tu varētu iedomāties savu dzivi bez/ar saviem brāļiem/māsām?
Līdz kādiem gadiem 14, jā pilnīgi noteikti brālis varēja arī nebūt. Viņš man tikai darija pāri. Pēc tam viņš jau bija pilngadīgs un attieksme mainījās, kļuvu par mazo mīļo māsu, kura jāaizstāv un jāmīl.
Ko tu interesantu atceries no savās agrās bērnības (pieņemsim no 4 gadu vecuma)? Pašas pirmās atmiņas.
Diemžēl ne tās patīkamās atmiņas, bet tās ir pirmās, ko atceros no bērnības. Suņa uzbrukumu. :(
Vai tu bērnībā biji klusais ,paklausīgais bērns vai palaidnis, hiperaktīvais utt ?
Laikam jau vairāk klusais/paklausīgais. Jo lielāko daļu blēņu mamma vēl tagad nezin. :D
Ko tu parasti visbiežāk pirki skolas bufetē un uz kurām ķermeņa daļām līmēji tetovējumus no košļenēm?
Mums laukos skolas bufetes nebija. Bet gājām uz vietējo veikalu. Par vienu santīmu varēja dabūt 1 konfekti. Ja pārdevējai bija labs noskaņojums tad pat 2.
12.11.2014 19:27 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Hello. :)

Diena diezgan pelēcīga, nekas īpašs, bet tās labākā daļa ir tikai priekšā, tā ka redzēsim kā noslēgsies. Briest traks treniņš.

Atbildēšu uz Marīīīīīīīīīīīī jautājumiem:

- Spēlēju akustisko ģitāru, bet meistars neesmu. Tāpat varu šo to uz bungām uzsist. Žēl, ka nav vairāk laika un gribēšanas prasmes attīstīt.

- Esmu traks uz tērēšanos atsevišķās lietās, bet tajā pašā laikā arī sekmīgi krāju. Viss ir līdzsvarā.

- Nē, bez mazās māsas dzīvi iedomāties nevarētu. Visādi ir gājis, bet viņa man nozīmē daudz.

- Viena no interesantākajām lietām, ko varu atcerēties, par cik Ziemassvētki nāk ir tas kā ome, pārģērbusies par salatēti, iesprūda kamīnā. Pārāk labi viņu ''sapakoja''. Garš stāsts. :D

- Kā tagad esmu klusais, tāpat biju arī tad. Vienmēr visu darīju viens, pats sev biju labākā kompānija.

- Skolas bufetē garšoja sula. Neatceros kā viņu sauca, bet pārdevās tādās ''maisiņveidīgās'' paciņās, sudraba krāsā, ar šauriem salmiņiem. Biju sajūsmā. :D Līmējamo tetovējumu prieki gan man ir izpalikuši, tāpēc tagad atlīdzinu sev ar īstajiem.
12.11.2014 19:28 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Un jā, zīmēju. Daudz. Kā darbā rasējot, tā atpūtas pēc.
12.11.2014 19:29 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Nūū, es nezinu par vecumiem...Bet tur apakšā ir garāks stāsts...Ja es neradīšu iespēju piespēlēt viņam kādu draudzeni, tad viņš tiešām varētu palikt par vecpuisi...
Šis gluži kā par manu brāli un mani. Es arī lauzu galvu par to, ko un kā viņam piespēlēt..
12.11.2014 19:29 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
kā ome, pārģērbusies par salatēti, iesprūda kamīnā. Pārāk labi viņu ''sapakoja''.
Stāsti! :D Šis varētu būt labs vakara izklaides stāsts. :D
12.11.2014 19:30 |
 
Reitings 281
Reģ: 09.10.2013
Mana diena pagāja diezgan slikti.. visu dienu esmu nogulējusi gultā.. augsta temperatūra un pazīmes diezgan tuvas gripai. Vienīgi tagad, esmu novēmusies, zāles sadzērusies palika labāk. :D
Atbildot uz jautājumiem tad:
Jā, it kā spēlēju. :D Esmu pabeigusi mūzikas skolu 2008 gadā, bet kopš pabeigšanas neesmu praktiski vairs spēlējusi. Spēlēju akardeonu un klavieres. Zīmēšana man nepadodas, sāku iet mākslas skolā un pēc gada aizgāju. Bet keramika, izšūšana, kartiņas un visādi citādi rokdarbi padodas un patīk. :)
Naudu es protu krāt tad, ja man ir mērķis kam. Ja nav mērķis, tad es viņu ātri vien notērēju, bet piemēram, tā kā es tagad zinu, ka tulīt būs Ziemassvētki, Jaunais gads, tad cītīgi krāju. :D
Savu dzīvi nevarētu iztēloties bez saviem vecākajiem brāļiem, jo man viņi vienmēr ir bijuši blakus un atbalstījuši.
Es atceros ļoti daudz ko no bērnības, varētu stāstīt un stāstīt. :D Kad man bija 3-4 gadi, uzlīdu bērzā līdz pašai galotnei. Pēc tam sēdēju tur un raudāju, jo nezināju kā tikt lejā. Mamma pa logu mani ieraudzīja gandrīz sirdstrieku ķēra :D Tētis dabūja man līst pakaļ kokā. Kad man prasīja kāpēc es kāpu kokā, tad es tecu, ka es tikai skariņas gribēju saplūkt. :D
Es biju gan bērns palaidnis, gan kārtīgs. Visādi gadījās. :D
Skolas kafejnīcā visbiežāk pirku Daim un fizz konfektes. Tetovējumus līmēju vienmēr uz rokām :D
Baigi gari sanāca. :D
12.11.2014 19:36 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Vēl no bērnības atmiņām :
Biju pavisam sīciņa.Kādi 3 gadi un man atveda manu pirmo kaķēnu! Ak! Pa miglu atceros, ka tas bija rudenī, visi vāca kartupeļus, bet es ielikusi savu Minnu pufaikas kapucē staigāju pa lauku :)
Otrs bērnības stāsts - paslēpos tā, ka mamma mani nevarēja atrast. Jēziņ! Kādu pērienu dabūju :D Biju noslēpusies ārā, aiz mājas, mamma mani meklēja, bet es neko. Vēl tgd ausīs skan tas kā es saku : "Nu, ko tu bļausties". Mamma bija tik dusmīga! :D nezinu cik veca biju.
Un vēl bērnībā, kad man bija kādi 6 gadi. Iebliezu vienam puikam ar pus ķieģeli pa pieri! Viņš neļāva man spēlēties ar puikām :( Tad nu ķēru pirmo, kas bija pie rokas un metu. Labi, ka tas ķieģeļa gabals aizlidoja tā slīpi. Pieri gan aizķēra un pārsita, bet viss ok. Uzminiet, kurš pēc tam dabūja pērienu? :D
12.11.2014 19:39 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
ome, pārģērbusies par salatēti, iesprūda kamīnā. Pārāk labi viņu ''sapakoja''. Garš stāsts.

:D
12.11.2014 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012

Vai tu spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zīmē?


Jā, mazliet māku spēlēt akordeonu, klavieres. Pret zīmēšanu gan man vienmēr bijis liels naids, biju galvenā, kas skolā protestēja, ka vizuālo mākslu ar atzīmi vērtēt nedrīkst :D

Vai proti krāt naudu vai esi traks/traka uz tērēšanos?


Kad naudas nav (ir minimāli), tad māku dzīvot taupīgi un vissam pietiek, kad nauda ir vairāk, tad gan sanāk visādi neparedzēti un nevajadzīgi tēriņi

Vai tu varētu iedomāties savu dzivi bez/ar saviem brāļiem/māsām?


Nē, nevarētu, māsas man ir ļoti labas draudzenes, brāļi labākie pretinieki sportā, varu jautāt visādus padomus par puišiem, tas nekas, ka viņi jaunāki, vismaz redzu, kā tas izskatās no puišu redzesloka :D

Vai tu bērnībā biji klusais ,paklausīgais bērns vai palaidnis, hiperaktīvais utt ?


Tā kā mēs bijām daudz bērnu, palaidnību mums netrūka, bet nu viss bija normas robežās :D
12.11.2014 19:45 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Taa kaa bishki garlaikojos darbaa, pievienoshos)
Dienas peedeejaa laikaa paiet arvien interesantaak, kaa aatrvilcienaa, no kura shkiet vairs nevar izkaapt:D laikam vien jaalaujas tam visam un jaapienem visu, ko dziive man sniegs!:)

Esmu maaciijusies speeleet akustisko gitaaru, tagad jau sen instruments nav nemts rokaas, bet gan jau Biitlu Yesterday vareetu nostrinkshkinaat)

Ziimeeju loti slikti, kaut gan gaaju maakslas skolaa- ar lielu nepatiku:D Atceros visus tos kubus un cilindrus, fuuuu)

Esmu nenormaalaakaa teereetaaja, varu ilgi iet garaam veikaliem un tad desmit minuutees pirmajaa algas dienaa 99 procentus no taas izteereet spontaanaam lietaam)

Nav ne braalu, ne maasu, laikam taapeec esmu paliela egoiste! Jo vecaaka kluustu, jo dazhreiz ienaak doma, ka, jo vairaak radu, jo labaak)

No beerniiba uzausa atminaa ainina, kad seedeeju ar omi un dzeeru teeju, ome pa jokam man teica, ka mees dzeram konjaku, ko es peec tam atstaastiiju beernudaarza audziinaataajai, kas peec tam bija looti noshokeejusies:D
P.S. Ome nav alkoholike:D

Skolas kafuuzii topaa bija siera un kokosa bulcinas un vienmeer pusglaaze Fantastikas:D reekins ieklaavaas laikam 10 santiimos:D
12.11.2014 19:46 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Gita42 Ok, Tevis dēļ. :D

Kopumā jau viss bija super. Uz tiem Ziemassvētkiem mēs visi bijām sapulcējušies kopā. Mūsu ģimene, krustmātes ģimene, krusttēva ģimene, ome u.c., pietam valdīja riktīgākā svētku sajūta. Kad bija pienācis tas mirklis ierasties vecītim, bērni, es tajā skaitā, tika savākti pie dzīvojamās istabas lielā loga, jo redz, kaut kas lidojot mūsu virzienā. Mēs, protams, ticējām arī un centāmies saskatīt, kas tad tur ir, bet īstajā brīdī krustmātes vīrs un krusttēvs, kas bija uzlīduši uz mājas jumta, sāka pa to dauzīt, lai radītu ''kamanu nosēšanās efektus''. Sīkie, protams, sajūsmā, šitādi brīnumi notiek. :D Turpmākās pāris minūtes mēs tikām dzīti no viena loga uz otru, lai redzētu, pa kurieni tad salatētis nāks pie mums iekšā, tikmēr ome tika pārģērbta, aiz drēbēm sastumti spilveni un citi brīnumi. Tad viņai bija jālien kamīnā, kurš bija pietiekami liels, lai vismaz viņas ķermeņa augšdaļa tur iesprauktos. Nonākusi īstajā pozīcijā, viņa deva zīmi, ka var saukt bērnus. Mēs atskrienam, protams, visi bļauj kā redz, vecītis jau paspējis nolaisties pa skursteni un mēs to esam palaiduši garām. Pēc tam arī sākās cirks - omes supertērps ar savu pufīgumu bija labi kamīnā aizķēries un tik viegli vairs ārā tikt nesanāca, pietam, viņai atsevišķās muskuļu grupās sāka raut krampjus un tas izkļūšanas procesu tikai paildzināja, jo nevarēja pakustēties. :D Beigu beigās bērniem deva signālu palīdzēt vecītim un pēc pāris minūšu cīņas tomēr dabūjām to ārā un varējām sākt skaitīt savus pantiņus. :D
Brīnos, ka toreiz nesapratu, ka tā ir ome, jo nu, salavecis diezgan reti prasa bučas pēc pantiņa un dāvanas pasniegšanas, manuprāt.
12.11.2014 19:55 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Baigi sasmējos par Rūū stāstu. Atgādināja man vienas jaukas Jaungada svinības, kas beidzās gan skumji - nokļuvu slimnīcā ar lauztu kāju. :D
12.11.2014 20:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vai tu spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zīmē? Jā un jā.

Vai proti krāt naudu vai esi traks/traka uz tērēšanos? Otrais

Vai tu varētu iedomāties savu dzivi bez/ar saviem brāļiem/māsām? (Ja ir, tad bez, ja nav,tad ar)
Nē.

Ko tu interesantu atceries no savās agrās bērnības (pieņemsim no 4 gadu vecuma) Pašas pirmās atmiņas. Laikam kā tiku pie kaķa laukos.

Vai tu bērnībā biji klusais ,paklausīgais bērns vai palaidnis, hiperaktīvais utt ? Slēptais palaidnis,es tā domāju

Ko tu parasti visbiežāk pirki skolas bufetē un uz kurām ķermeņa daļām līmēji tetovējumus no košļenēm? Kanēļbulciņu un uz rokām


P.S.-Nežēlīgi sāp vēders. Tāāā durs,ka vājprāts. :( :( :(
12.11.2014 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!