Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Policijas darbs.

 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Sveikas!
Tātad... Esmu maza auguma, smalkas miesasbūves, taču ar sportu uz Tu. Man ir 21 gads, mācos tiesību zinātnes koledžā (neklātienē), 2. kursā. Šobrīd esmu jauna darba meklējumos un man radās doma par darbu pašvaldības policijā kārtībnieka amatā, jo cik saprotu pēc izpētītās informācijas, es varu kandidēt uz šo amatu.
Taču gribēju zināt Jūsu domas, vai smalkas miesasbūves sievietes der kārtībnieka amatam? :D
Varbūt jūs varat kaut ko pastāstīt par šo darbu pēc savas, ģimenes, draugu vai paziņu pieredzes?
+ papildjautājums. Kādā jomā vēl Jūs ieteiktu pameklēt darba iespējas, ņemot vērā, ka studēju tiesību zinātnes ( absolvējot, iegūšu 1. līmeņa augstāko izglītību - jurista palīgs) un dzīvoju mazpilsētā?
10.11.2014 19:18 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Nu policijai tās nodaļas arī ir dažādas, ja nemaldos, ir tādi, kas ķer bandītus un tādi, kas sēž birojā, jāskatās, kas tu gribi būt.
10.11.2014 19:21 |
 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Šoreiz grūti spriest, kas es gribētu būt. Vairāk domāju par to, kur man būtu lielākas iespējas veiksmīgi kandidēt, ņemot vērā, ka mācos un darba pieredze "papīru lietās" nav. Es būtu priecīga par jebkuru darbu saistībā ar tiesību zinātnēm, it īpaši policijas darbu, jo vēlos gūt pirmo darba pieredzi šajā jomā. Būtu daudz interesantāk mācīties, ikdienā ar to saskaroties.
10.11.2014 19:25 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Smalka miesabūve jau laikam nav noteicošais faktors, ja tev ir pietiekoši liels krampis muskuļos, tad jau laikam viss oki:D
10.11.2014 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
ātrumos apdomājot ienāca prātā tik vīrieši (sportisti), bet tad atcerējos, ka ir pazīstamas arī meitenes, kuras strādā policijā, nav viņas lielas, dikti smalciņas arī nē. ja tev šāds darbs patīk un interesē, tad kāpēc nē, kā jau TwistTheLeaf rakstīja būt par policistu uzreiz nenozīmē ar spēku savākt nelabos ļautiņus
10.11.2014 19:29 |
 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Nu cerams! :D Par šādu iemeslu iedomājos, jo man to bieži piemin, ka es esot tāda maza, smalciņa.

Labprāt uzklausīšu vēl kādus viedokļus un ieteikumus! :)
10.11.2014 19:29 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Nebūs tā, ka Tu atnāksi uz interviju un Tev pateiks - zini, Tava miesasbūve mums ir par smalku, tāpēc Tu mums nederi :D
Galvenais, ja Tev ir vēlme, Tu vari mēģināt dabūt darbu jeb kur. :)
10.11.2014 19:36 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
horsiite, es arī plānoju nākamgad uzsākt studijas Tiesību zinātnē (šogad nācās atlikt), bet vairāk plānoju novirzīties uz juristiem. Ģimenē ir pašvaldības policists, nu ir bijušas visai trakas situācijas. Zvans par to, ka kaut kam kaimiņos dzerstās, sitās, durās un tev uz turieni jābrauc, nezinot ko vari sagaidīt. Varbūt sanākt mierīgi tikt galā, bet varbūt jāliek lietā apgūtas prasmes un jāaiztur kāds. Piemēram Rīgā tā noteikti ir ikdiena, tāpat kā visādi kautiņi pie bāriem, klubiem u.t.t, kur bieži nākas iejaukties tieši pašvaldības policijai. Ir savādāk, ja vienmēr dežūrā nākas būt kopā ar vēlvienu, tad ir citādāk. Es domāju, ka šajā darbā vairāk vajag drosmi, pārliecību un zināšanas. Agrāk vismaz aizsardzību, kaut kādas cīņas arī mācīja. Viena draudzene agrāk praksējās policijā, viņa man stāstīja, ka skati visai šausmīgi. Izsaukumi uz avārijām, slepkavības + morgos jāvelkas, jāskatās tur viss.
10.11.2014 19:36 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2014
Uzreiz jautājums, kurā pilsētā vēlies kandidēt?
10.11.2014 19:37 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Uzreiz jautājums, kurā pilsētā vēlies kandidēt?


Jā, arī pilsētai ir nozīme. Mazpilsētā būs viegli, pilsētā jau jārēķinās ar visu.
10.11.2014 19:39 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Es pati esmu smalkas miesas buves, bet esmu stradajusi nakts klubos par apsargu / bouncer... nu kaa lai saka - viss ir atkarigs no ta ka Tu sevi pasniedz.... jo 1.5m var but parliecinoshaks cilveks, kaa piem 1.8m.. protams cilveks pirmaja bridi var zaudet kaut kadu dalu respekta pret maza auguma cilveku... bet var ari ar runashanu un iztureshanos uztriekt sevi kaa lielu kuili un tas nekas ka mazs...

Vecais labais latviešu sakāmvārds - Mazs cinītis, gāž lielu vezumu :)
10.11.2014 19:41 |
 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Zinu, ka gadījumā, ja mācītos vai būtu beigusi Policijas koledžu, tad būtu iespējas daudz lielākas. Cik es saprotu, varu kandidēt tikai uz kārtībnieka amatu pašlaik.
10.11.2014 19:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Policijas pārvaldēs ir daudz amatu birojos.
Patrulēt pa ielām arī var, bet vai vajag ?
10.11.2014 19:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Un kāpēc smalkas miesasbūves sieviete nevarētu būt policiste? Puzikovs jau arī nav nekāds būda :D
10.11.2014 19:42 |
 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Varu izstāstīt situāciju, kādu piedzīvoju, jautājot savas mazpilsētas pašvaldības policijā par darba iespējām. Iegāju, pie lodziņa dežūrējošajam darbiniekam izstāstīju savu vēlmi un jautāju pie kā man griezties ar šādu jautājumu. Pašvaldības policijas priekšnieks uz vietas nebija, aizsūtīja mani pie vietnieces. Izstāstīju par sevi un pajautāju par darba iespējām. Atbilde bija - formāli varu kandidēt tikai uz kārtībnieka amatu, bet neizskatās, ka spēšu savākt kādu dzērāju vajadzības gadījumā, utt. Atbildēja un izstāstīja pieklājīgi, ne "Uzbraucoši". Šis gadījums arī liek man šaubīties. Bet tajā pašā laikā saproti, ka kandidēt es drīskstu, jo prasībām atbilstu.
10.11.2014 19:49 |
 
Reitings 198
Reģ: 10.11.2014
Konkrēti pilsētu neminēšu, jo attālumu ziņā varu to darīt 3 Vidzemes pilsētās.
10.11.2014 19:51 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2014
Varu izstāstīt situāciju, kādu piedzīvoju, jautājot savas mazpilsētas pašvaldības policijā par darba iespējām. Iegāju, pie lodziņa dežūrējošajam darbiniekam izstāstīju savu vēlmi un jautāju pie kā man griezties ar šādu jautājumu. Pašvaldības policijas priekšnieks uz vietas nebija, aizsūtīja mani pie vietnieces. Izstāstīju par sevi un pajautāju par darba iespējām. Atbilde bija - formāli varu kandidēt tikai uz kārtībnieka amatu, bet neizskatās, ka spēšu savākt kādu dzērāju vajadzības gadījumā, utt. Atbildēja un izstāstīja pieklājīgi, ne "Uzbraucoši". Šis gadījums arī liek man šaubīties. Bet tajā pašā laikā saproti, ka kandidēt es drīskstu, jo prasībām atbilstu.


Ja tas darbs nav RPP, tad ko var pateikt, kad katrai pilsētai ir savi noteikumi, kandidāta atlasei, pirmām kārtām tiek likts uzsvars uz fizisko sagatavotību, kārtojot fizisko testu, pēc tam psihiskās īpašības.
Nu un tas ko izdarīji izskatās, tā, ka piegāji pie sētnieka, paprasīt, kur direktors, gribu nākt strādāt par sētnieku. Loģiski, ka tevi centās atšūt. Vismaz man zināmajā pilsētā, kādreiz kārtībnieku netrūka, kandidātu saraksts bija liels. Situācija pāris mēnešus atpakaļ bija tāda, kad pa 320 € pirms nodokļiem, neviens šo darbu negrib darīt. Arī es uzskatu, ka kārtībnieks pildot savus dienesta pienākumus riskē ar savu veselību un/vai dzīvību. Bet atalgojums ir samērā mazs tādam darbam.
10.11.2014 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Mazi cinīši, gāž lielus vezumus.

Pirms nepamēģināsi, nezināsi kā tad īsti ir. :)
10.11.2014 19:58 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Ja vēlies Rīgā, tad, ja pareizi atceros, ir 3 mēnešu apmācības, lai vispār tiktu iekšā, tad ir intervija, kaut kāds domraksts jāraksta, jāiziet visi ārsti utt.
Apmācības ir ļoti grūtas, vismaz Rīgā. Nezinu, kā ši atlase notiek citur. Ja neesi labi fiziski sagatavota un ja policista darbs īsti nav Tavs dzīves sapnis, tad šaubos, ka izturēsi šo atlasi. Bet, ja Tev piemīt šī vēlme un spēks- tad tik uz priekšu! Kā arī Rīgā rēķinies ar to, ka fiziskajās pārbaudēs tiksi pazemota un uz Tevis tiks raidīti ne tie maigākie vārdi, jo kā jau saka- vārgie policijai nav vajadzīgi. Ja vari pacelt un pavilkt 70kg, tad tik uz priekšu. :D
Un daudzi jau sāk kā kārtībnieki, bet ir iespējas uzdienēt vēl augstāk, ja pierādīsi sevi no labākās puses. Veiksmi!
10.11.2014 20:17 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja izturēsi fiziskos pārbaudījumus,tad jau domāju,ka miesasbūvei un augumam problēmu nebūs. Tāpat ar laiku iemācīsies sarunāties ar nemierniekiem atbilstoši. ;) Kandidēt gan Tu varēsi pagaidām,manuprāt,tikai uz kārtībnieka amatu. Bet fiziskajai sagatavotībai ir jābūt,tāpēc regulāri viņiem ir dažādi pārbaudījumi.
10.11.2014 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits