Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Praktisks, bet ne silts

 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Sveikas dāmas!
Neliela čīkstēšanas diskusija, kurā katrai iespēja mazliet pasūdzēties, bez ļauniem nodomiem :D
Situācija tāda, ka ar manu dzīvesbiedru esam kopā jau 2 gadus, lielā sajūsma un romantika attiecībās ir norimusi un ir ikdiena, kā nu katram pārim.
Pati pēc dabas esmu romantiķe, patīk visādi pārsteigumi, dāvaniņas un sveču gaisma. Taču problēma tāda, ka mans draugs gan nav tāds "tips".
Nav tā, ka viņš to negrib, bet viņam vienkārši nu neienāk prātā kādu dienu rozīti atnest- tāpat, ne par ko. Pirms pāris mēnešiem viņam izstāstīju, ka labprāt vēlētos saņemt kādu mīlestības apliecinājumu, kas nav skūpsts pirms miega, un viņš arī solīja, ka centīsies, bet tā nu nedēļu pacentās- un atkal nekā. Pirms pāris dienām viņam atgādināju notikušo un mūsu strīdu uz ko viņš atbildēja, ka laikam jau nespēj vienkārši to mainīt. Viņam neienākot prātā kaut ko romantisku rīkot vai kā tamlīdzīgi.
Pieļauju, ka tas dēļ viņa paša ģimenes modeļa- māte, kā jau laukos, vienmēr vīrieša lomā, un kluss tēvs, kurš paklausīgi klausa namamātei. Nekādas romantikas vai dāvanu. Es atkal uzaugu ar modeli, ka vīrietis sievieti aplido arī pēc 7 gadiem, dāvina un pārsteidz.
Kopumā sūdzēties par mīļoto nevaru- palīdz un iztur manu raksturu, bet nu trūkst tās romantikas.
Zinu, ka meitenes man sāks uzbrukt, sakot, kam šādas salkanas muļķības vajadzīgas, bet neaizmirstiet, ka tas nu katram raksturs- vienam šampanietis ir romantika, vienam salds draņķis.
Šīs diskusijas jēga? Nezinu. Laikam vienkārši pastāstīt šo un palūgt, kā varbūt viņā rosināt to sajūtu, lai viņš vēlētos un iedomātos man uzdāvināt muļķīgu lāci ar uzrakstu "I love you".
Piebildīšu, ka variants, lai es pati ko tādu daru neder, jo kā jau minēju- esmu romantiska un pati ko daru. Es pat priecātos par nopirktām zeķēm no viņa puses, jo man tā ir ikdiena- ieskriet veikalā un viņam nopirkt kreklu- viņš atkal par to neiedomājas.
Ja nu kādai šāda pati situācija, droši padalaties. :)
10.11.2014 17:15 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pazīstama situācija, bet esmu samierinājusies ;) savā ziņā...
10.11.2014 17:17 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Manējais ir tieši tāds pats, ja pirmsākumos centās kautkādu uzmanības apliecinājumu(romantisku) ta nu šobrīd vis tas ir pieklusis..
Ir runāts pa to un ap to , daudz un dikti čīkstēts , bet tas arī tur paliek!
Ir varinats vai nu samierināties vai nē , jo vīrietis pēc dabas jau ir savādāks un ja viņš nav romatiķis tad diez vai būs , kā arī japadomā vai maz vaig mainīt vīrieti , jo pēc tam ir nejēdzīgi kaški!!
Es samierinājos :)
10.11.2014 17:21 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Off topic, bet nez kāpēc biju iedomājusies, ka diskusija būs par mēteļiem vai tamlīdzīgi :D
10.11.2014 17:24 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Arī man tas pats.. ik pa laikam atgādinu par tādām lietām, bet nu nav viņš tāds.
Cenšos samierināties :)
10.11.2014 17:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es nevarētu samierināties ar to :D un nedomāju, ka tādu vīrieti var izmainīt
10.11.2014 17:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja tu no sii cilveeka prasiisi to,kas vins nav ,tad attiecibas beigsies...Riebiigi skan,bet mees nevaram paartaisiit cilveeku,ja vins pats uz to neiet ,neveelas buut citaads,jaadara kaut kas piespiedu kaartaa utt.Cita lieta,ja vins pats veelas mazliet mainiities juusu attieciibu labaa!
10.11.2014 17:25 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Ir romantiski vīrieši un ir neromantiski vīrieši.. tāpat kā sievietes... Manuprāt, nevajag par to visu laiku vīrieti zāģēt, un čīkstēt, ka gribās šādus apliecinājumus... Un no otras puses... šādi mīļie pārsteigumi - jau ir tik forši tieši tādēļ, ka cilvēks ir pacenties un pats vēlējies sarūpēt, iepriecināt Tevi... Ja vīrietim to uzspiež - tad jau sanāk tas kā tāds feiks, mākslīgi sanācis... Jo nebūs darījis to ar nolūku - es tā gribu, bet ar nolūku - viņa tā grib, jādara ir, citādi atkal čīkstēs....

Zinu gribās tādas lietiņas, mazus mīļus pārsteigumus, kādus nieciņus - bet uzspiest to nevajadzētu....
10.11.2014 17:25 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Arī mans vīrietis ir neromantiķis, bet man tas patīk. Negaidu katru dienu puķes un nezin ko.
10.11.2014 17:26 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Man arī tieši tas pats, ka jau samierinos, viss rit ikdienišķķo gaitu, līdz ieraugu draudzeņu vīriešus ar ziedu klēpjiem vai došanos ceļojumois. Manējais tāds- ja es izplānošu, izdarīs visu, bet pats neierosinās. Vienkārši nogurums būt attiecībās par vīrieti.. Gribas sajusties vājai un maigai, nevis būt ģimenes galvai un pieņemt visus lēmumus.
Problēma itikā ir, bet nu protams ne tāda, lai pārtrauktu attiecības.
10.11.2014 17:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Neko te nevar darīt. Vai nu samierinies vai meklē citu. Man nav šāda pieredze, jo mani pārsteidz ik pa laikam, un ir daudz romantisku brīžu, bet no draudzeņu pieredzes varu teikt, ka tas nemainīsies. Ja mīli to cilvēku, tad pieņem tādu, kāds ir un centies saskatīt citas labās īpašības viņā.
Es laikam tā dzīvot nevarētu, jo man mīļums un romantika ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē. Tā kā esmu ļoti emocionāls cilvēks man ir svarīgi to visu emocionāli izdzīvot, tikai tā es jūtu patieso dzīves garšu. Un tādas emocijas man nesagādā nekas cits dzīvē, ne panākumi karjerā, ne materiālās vērtības. Jā, es priecājos par kaut kādām lietām, kas ar mani notiek, par sasniegumiem, par tuvošanos mērķiem, bet tos īpašos, mīļuma pilnos un romantiskos mirkļus ar manu mīļoto diemžēl neaizstāj nekas. Bet es tev novēlu saskatīt citas labas lietas, ko viņš dara. Noteikti ir kaut kas tāds, kā viņš izrāda savu mīlestību. Padomā. Varbūt ļoti rūpējas par tevi, vai kā savādāk to visu izrāda. Atceros, kad ar vīru pirms laulībām gājām uz kursiem, tur stāstīja par mīlestības valodām. Bija ļoti interesanti. Laikam ir arī tāda grāmata. Toreiz abi nopriecājāmies, ka mums ir vienādas šīs mīlestības valodas, jo tas ir diezgan liels garants veiksmīgām attiecībām.
10.11.2014 17:30 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Mans arii nav no romantiskaa gala. Saku un saku,ka gribu paarsteigumus, bet itkaa vinjhs saprot,bet taapat nekas neseko. :D bet tad citreiz,pilniigi negaidot,vinjhs atnes maajaas manu miiljaako saldeejumu vai dabuujis tieshi to graamatu,ko es neesmu vareejusi atrast biblioteekaa.. Tas jau laikam skaitaas tas paarsteigums. A es,redz, biju iedomaajusies,ka tam jaabuut ,piemeeram, 100 rozeem un marc jacobs pulkstenim. :))) bet es ar iisteniibaa esmu jau samierinaajusies,ka buus man kaada miilja ziimiite vai kaada kuucinja nevis rozhu kalni. Viirieshi vnk ir citaadaak domaajoshas buutnes . Un mees esam paaraak saskatiijushaas holivudas filmas. :)
10.11.2014 17:31 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Manējais tāds- ja es izplānošu, izdarīs visu, bet pats neierosinās. Vienkārši nogurums būt attiecībās par vīrieti.. Gribas sajusties vājai un maigai, nevis būt ģimenes galvai un pieņemt visus lēmumuscu.

šis man atgādināja bijušās attiecības, kurās jutos tieši tāpat... bet tik tiešām apnika... pārtraucu attiecības un neko nenožēloju :)


līdz ieraugu draudzeņu vīriešus ar ziedu klēpjiem vai došanos ceļojumois.

skaudība nav laba lieta... ko zini - varbūt tie čaļi meitenēm dāvina ziedus, lai izpirktu grēkus :D
10.11.2014 17:31 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Žēl, protams, ka viņi nespēj ierakstīt sev plānotājā, ka jāuzdāvina mīļotajai puķe vai pameklēt kaut vai minimālu informāciju par to kā likt sievietei justies īpašai - vai nu romantiska pastaiga vai kāds mazs mīļš pārsteigums, galu galā pateikt, cik skaista izskatās.
Diemžēl neko nepanāksi. Ja vīrietis ir piemirsis romantiku, tad viņam var atgādināt. Bet ja viņš nav tāds (romantisks), tad vari sīkumos aprakstīt un uz paplātes pasniegt, ko vēlies, bet nesagaidīsi.
10.11.2014 17:32 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
aizmirsu piebilst, ka man iepriēkšējās atiecības bija taa romantika, ziedi u.t.t bet tas viss apnika un saka jau nepatikt jo kļuva jau kā banāls rituāls, nav laikam tāda ideālā!!
un tomēr , lai ari mans vīrietis nav romantiķis bet kad sarupē ko reizi pa reizei tad no sirds un to ir tik patīkami saņemt...

Dzimšanas dienas priekšvakarā, aizbraucām divatā pavdīt laiku uz brīvdienu māju, protams skumīgi bija jo domāju ka neko man nepasniegs , bet bija visu izplanojis ziedus paslēpis un punsnaktī , kamēr biju dušā atnāaca ar klēpi rozem un torti ar svecītem , un apraudājos , jo vot tas ir patīkami... :) tapēc tver mirkli ar vīrieti tādu kāds viņš ir , viņš iespējams mīl tevi vairāk pa visu ,un ne ziedos tas slēpjas :)
10.11.2014 17:34 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
hmmm...es gan teiktu,kā teicu citā diskusijā - nu nevajag baigo romantisko sirdi un dzejoļu cerētāju,lai 1x 2 nedēļās sievietei nopirktu puķes. It sevišķi,ja mājās ir bijuši kašķi par to, un tu esi skaidri un gaiši norādījusi,ka tev tas ir svarīgi.
Nezinu...ja jau nevar atcerēties, tad,lai ieraksta ikmēneša atgādinājumu- nopirkt ziedus sievietei! viņš atcerēsies un tev būs patīkami, ja tikai tur tā bēda, bet man jau liekas,ka tā ir vienkārši negribēšana...citādāk es nesaprotu, tiešām - sieviete par to cepjās, vīrieši zina, ka vairumam sieviešu tas patīk, bet reizi mēnesī nevar nopirkt šampi, puķes un aizdedzināt sveci un pie TV pasēdēt? Vai tur tiešām vajag super-puper romantisko būtni? manuprāt nē. Vajag tikai gribēšanu otru iepiecināt.
10.11.2014 17:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vajag tikai gribēšanu otru iepiecināt.


Vispār piekrītu arī šim. Atceros, kad mums bija pasliktinājušās attiecības, pirms dažiem gadiem un es vīrieti ik pa laikam zāģēju, es nesaņēmu neko. Vispār ļoti izjūtu to, ka viņš īpaši cenšas no sirds brīžos, kad viņš pats ir par kaut ko sajūsmināts un vienkārši jūtas ļoti laimīgs ar mani kopā, tad arī viņam gribās visu ko jauku izdarīt man un iepriecināt mani. Varbūt arī tev jāsagādā kāds īpašs laimes pilns brīdis viņam un viņš arī vēlēsies pēc tam to sagādāt tev :)
10.11.2014 17:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 31.10.2014
Nannerle- man tas pats :) nācu diskusijā mēteļus skatīties
10.11.2014 17:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Piekrītu čupakabrai. Tur nav jābūt romantiķim, lai nopirktu ziedus. Ja vīrietis zina, ka sieviete to grib, bet tāpat to nedara, tātad viņš negrib to darīt un neredz tam jēgu.

Autore, pamēģini viņam netaisīt ēst :D un seksu piegriez. :D
10.11.2014 17:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 10.11.2014
Aizraušanās laikā bija viss gan nakts vidū ziedu klēpji, gan vētrainas vēstules, tagad vīrietis ir kļuvis dominiscēts. Nekas vairs nav jāiekaro, tad nu var izlaisties. Romantika sirsniņsvecīšu modē nav priekš manis, kādu lakstu biežāk gan vēlētos saņemt.
Bet laikam ir, kas svarīgāks kādēļ gan Tu, gan es esam kopā ar saviem vīriešiem. Ja tas nopietni traucē, tad pamet. Nekāda lūgšanās vai zāģēšana te nelīdzēs. Tas nenāks no sirds un tā var pašai sanākt pretīga pēcgarša.
10.11.2014 17:43 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man jau tā ir 7 gadus, esmu pieņēmusi savu vīrieti tādu kāds viņš ir un neko lieku negaidu, drīzāk pat zinu, ko no viņa gaidīt, jo uz dāvanām jubilejās pat pārāk paredzams. Brīžiem žēl, bet nu neko darīt, mākslīgi kaut ko veidotu man arī nevajag. Mans vīrietis toties citās lietāa daudz palīdz un izdara daudz ko, rūpējas par mani. Visu nevar gribēt.
10.11.2014 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits