Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šķiet neiespējami.

 
Reitings 1
Reģ: 08.11.2014
Uhh man ir problēma kuru pat nezinu ka sākt. Visu dzīvi biju ne tieva un ne resna. Savs izskats apmierināja, jo pie auguma 160cm sveru 55kg, bet tagad pēc berniņa piedzimšanas sveru jau kauns pateikt, bet 80kg :( Mani nekad neuztrauca ko es īsti ēdu, jo svara nepieņēmos un tāda lieta, ka kaloriju skaitišana bija priekš manis sveša lieta, Bet tagad jasak ar to iepazīties. tapec varbut ir kadi padomi- ka var ātrak nomest to svaru, jo paradas dzīvē jau depresija, ka draudzenes visas tievas un blakus viņam jūtos ka bomba kaut kāda. sporta klubi man neder, jo finansiāli sobrīt nevaru sev to atļauties plus mana ciemata nav nekadas sporta zāles. Ka pareizi ir jaskaita kalorijas ko tu aped ? un ar ko vislabāk sakt kadu dietu? kadus vingrinājumus taisīt lai tauki pazud, jo presiti zem taukiem ari negribas kacat. Ceru ka nebusiet parak kritiskas, bet tiešām gribās darīt kaut ko lietas laba jo -20-25kg tas nav maz kas ir janomet un apzinos ka slinkošanas nebūs. bet ar ko lai sāk????.
08.11.2014 13:53 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Nevajag nemaz sporta klubu, sāc ar garām pastaigām ar ratiņiem. :) Lūk, iedvesmojoša māmiņa:
http://www.edunsporto.lv/2013/05/agrak-biezi-staveju-pie-spogula-un-raudaju/
08.11.2014 14:11 |
 
Reitings 414
Reģ: 07.06.2013
Jāuzsāk veselīgs dzīvesveids, nekādā gadījumā neuzsāc kaut kādas drastiskās diētas, tā visu dabūsi atpakaļ.
Lai pazustu tauki - cardio, vingrojumi diezvai īpaši palīdzēs.
Īstenībā ir ļoooti daudzi ēdieni, kurus var pagatavot gan veselīgi, gan ļooti garšīgi, tāpēc man tā visa padarīšana šķiet pat interesanta :)
Veiksmi Tev, galvenais rast motivāciju un nepadoties! :)
08.11.2014 14:14 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Kalorijas neskaiti, tas ir pilnīgs sviests. Sāc ar to, ka sāc sportot un ēst veselīgi. Ja nav naudas zālei, tad skrien krosus, tas ir bezmaksas. Plus, lai nebūtu tā, ka svaru nomet, bet ķermenis paliek ļumīgs - atrodi kādus treniņu video un pildi mājās. Bet nesāc ar sarežģītākajiem un intensīvākajiem, jo tu nevarēsi izpildīt un tev no slodzes zudīs motivācija. Sāc ēst vairāk dārzeņu un augļu, mazāk maizes izstrādājumu, saldumu, dažādu saldināto dzērienu utt.

Un galvenais - negaidi tūlītējus rezultātus. Nekādu ''ātri nomest svaru.''
08.11.2014 14:16 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Ej garās pastaigās ar mazo un pat ātrākā solītī. Kā jau minēja, neskaties tikai uz kalorijām, skaties arī cik daudz ir cukurs, e vielas. Atsakies no baltmaizes - graudu un rumpjmaizi vietā, ēdienu taisi olīveļļā un nekādas majonēzes, ēd mazākas porcijas, kā arī neknakstinies starp ēdienreizēm.
08.11.2014 14:42 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man tās garās pastaiga nepalīdzēja pilnīgi nemaz. Kamēr nesakārtoju savu ēšanu. Sāku ar Dukāna diētu, kas mani bišķi sačakarēja, bet tas palīdzēja man attiekties no saldumiem. Vēlāk ēdu tik pat kā visu,izņemot maizi,majonēzi,kartupeļus, cūkgaļu utt, sāku vingrot ar video no youtubes, power yoga, tad arī svars sāka kustēties un uzlabojās pašsajūta. Vēlāk jau varēju palielināt slodzi. Viss notiek.
Cik tev mēneši pēc bēbja pagājuši?
Man laikam tikai pusgadu pēc dzemdībām sāka kaut kas uzlaboties ar savu, iepriekš it nemaz nekas nemainijās, laikam hormonu dēļ.
08.11.2014 14:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nezinu kā ar mazu bēbi būs ar tiem krosiņiem :) Mani "iegāza" saldumi tajā pēcdzemdību periodā. Kad izdevās atgriezties pie tādas ēšanas, kāda man bija pirms grūtneicības (ļoti minimāli saldumi, saprātīgas porcijas, daudz maz veselīgs ēdiens) tad arī vecais svars atgriezās. Un pat ar visu to, ka kustos mazāk, nekā agrāk (vairs nebraucu ar sab. transportu un nevazājos riņķī apkārt kājām pus dienu).

dari kaut ko lietas labā pirms esi pieradusi pie šāda spoguļattēla!
08.11.2014 19:03 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Es tieši ieteiktu skaitīt kalorijas un uzturvielas, tas nav nekāds sviests un galīgi nav grūti. Ir tāda aplikācija MyFitnessPal, kas tev ļauj noskenēt preces svītru kodu un ierakstīt daudzumu, un lieta darīta. Var gadīties, ka kāda prece nav viņu datubāzē (it īpaši LV), tāpēc pašai būs jāievada uzturvielu daudzumi, bet tas galīgi nav sarežģīti.

Un kaloriju skaitīšana nenozīmē to, ka jāsēž uz salātlapu diētas, lai gan salātlapas būtu jāiekļauj, jo ir veselīgas.

edunsporto.lv vispār ir laba lapa, un man liekas, ka tur ir arī paskaidrots, kā aprēķināt nepieciešamo kaloriju un uzturvielu daudzumu, kad sāc to visu skaitīt.
08.11.2014 19:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es tieši ieteiktu skaitīt kalorijas un uzturvielas, tas nav nekāds sviests un galīgi nav grūti.


Nav sviests. Man gan ilgāk par vienu vai divām dienam no vietas nekad nav sanācis skaitīt, bet pat tik maz ir ļoti laba pieredze saprast, no kurienes tas svars rodas. Par daudziem produktiem pat agrāk nebiju aizdomājusies, ka tā ir tāda kaloriju krātuve. Un parasti tie kaloriju briesmoņi nemaz arī nebija manas mīļakās maltītes no kurām nevarētu atteikties.
08.11.2014 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Lai gan šajā visā esu iekšā jau gadiem man nav īsti akisdrības kādēļ kautkas jāskaita katru dienu.. paņem tak vius vienreiz kārtīgi izr''ekini un pāris dienas pasver produktus un viss.. vēlāk jau viss uz aci redzam sun biežāk lietotajiem produktiem sastāvs no galvas zināms.. personīgi es neko neskaitu un nesveru jau gadiem bet +- zinu cik uzņemu katru uzturvielu
08.11.2014 19:39 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
personīgi es neko neskaitu un nesveru jau gadiem bet +- zinu cik uzņemu katru uzturvielu


ja patīk visu laiku grauzt vienus un tos pašus produktus, tad der. bet visi nav nabagi un var atļauties arī kko jēdzīgu paēst nevis rīsus un auzas katru dienu.
08.11.2014 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Suns2
Tavuprāt ikdienā ēst lasi, vistas fileju, biezpienu, garneels utt var atļauties tikai nabagi? ... Tu smagi maldies par kultūristu uzturu ... - tie nereti ēd pat daudz daudzpusīgāk nekā parasts offisa darbinieks... neeredzu problēmu ēst katrā ēdienreizē ko citu bet iekļauties uzturvielu normās.... visus produktus var iedalīt lielās grupās lai vieglāk atcerēties to uzturvērtību - piemēram Rīis, griķi, prosa, grūbas manna, utt ir ar ļoti līdzīgu sastāvu... liesās gaļas - vistas vai liellopa un pat cūkas fileja arīdzan ar līdzīgu asstāvu... taspats ar lielui daļu augļiem utt.. reāli tik jāatceras 5-7 grupu uzturvērtrība un viss.. zināsi +- uzturvērtību no ga;vas desmitiem produktu
08.11.2014 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Suns2
Par tiem nabagiem - apgaismosu faktu ka kultūrisms ir viens no dārgājaiem sporta veidiem pasaulē ņemot kautvai kā piemēru izdevumus uz pārtiku... personīgi ja Es ēstu pusi pārtikas negatavotu mājās bet kautvai taipašā lido - man uz pārtiku mēnesī aizietu pieļauju ap 500-600 eur
08.11.2014 20:03 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
lindachka, paldies ka uzmeti linku, senāk jau biju atradusi, tikai tad nebija tāda īsta apņemšanās.
08.11.2014 20:07 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
auto un moto sports ir daudz dārgāks par kultūrismu, tāpat aŗi visi sporta veidi kur vajadzīgs ekipējums, jo ēst vajag visiem sportistiem. pat steroīdus jālieto gandrīz visiem sportistiem. tā ka reāli tikai pilnīgs augstākā līmeņa pro kultūrisms varētu būt viens no dārgākajiem kur vajag dahuja tūkstošus mēnesī uz augšanas hormonu, tas jau ir tas kas to lielākos izdevumus sastāda.
08.11.2014 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Suns2
Neko par kultūristu uzturu nēesi dzirdējis/usi ? tas at''skiras no citu sporta veidu uztura ... tavuprāt kautvai taipašā kultūrismā nevajag ekipējumu? dalība saacensībās arī šajā sporta veidā būs viena no dārgākajām starp visiem sporta veidiem... auto sports bus dargaks ne velti mineju viens no dargaakajiem ne viss dargakais... lai gan te var vel daudz un dikti diskutet - autosports bus viennozimigi daudz sponsoretaks neka kulturisms ....
08.11.2014 20:27 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
nekādā veidā tas neatšķiras. 500kcal plusā, ja žūst tad mazāk, tā ka sanāk pat lētāk nekā kkādam powerlifterim vai maratonistam. ekipējums - apenes vai? steroni un hgh ir tas kas paceļ izmaksas, nekas cits. tā ka tikai augstākā līmeņa kūltūrisms ir dārgs.
30 euro par piedalīšanos nav īpaši dārgi manuprāt, vai cik tur bija tanīs latvijas sacensībās.
08.11.2014 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Redzu ka tomēr neat''skir šo sporta veidu uztura lietas.... nav vērts vairs tālāk spriedelēt...
08.11.2014 21:00 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Jaunās māmiņas liekā svara problēma = kultūristu uzturs. Interesanti vienmēr tās diskusijas izvēršas
08.11.2014 21:04 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Es ar drastiskām diētām uzaudzināju pēc tam klāt 12 kg.
08.11.2014 21:14 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Vislabākais veids kā notievēt - aizlīmē muti.
08.11.2014 21:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits