GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Homofobi tik maļ un mals savu maļamo, ka gejs un pedofils ir viens un tas pats, ka tā ir bērnu traumēšana, slimība, jāārstējas, utt. Ar stulbiem nav ko kasīties.
07.11.2014 15:27 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Par novirzēm runājot, man šķiet ļoti ironiski, ka sieviete ar niku Perversā, kas ļoti acīmredzami cenšas sevi pasniegt kā pārkāpjošu visas seksualitātes un morāles normas, ir galvenā moralizētāja par tradīcijām, normām, un pat Dievu. Divkosība, citam vārdam te nav vietas.

Mūsu valsts nākotne ir mūsu bērnos, bet kas viņus radīs, ja šāds attiecību modelis kļūs par normu?

Homoseksualitāte nav neauglība.

Ja tevi uztrauc demogrāfija, tad iespējams derīgi pievērsties jautājumam, kā Latvijā dzimušos bērnus Latvijā arī paturēt? Es aizbraucu tieši homofobijas un tiesību neesamības dēļ. Tāpat kā daudzi citi.
07.11.2014 15:31 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.10.2014
Gejs ir gejs, viņš tāpat kā heteroseksuālie cilvēki veido attiecības. Pedo un zoofili ir vienpusējas attiecības, kur viens uzspiež savu gribu otram - tur nav pat ko salīdzināt.


Pedofīlija izskatās līdzīga homoseksualitātei

Jēdziens «pedofīlija» šaurā nozīmē - tā ir mīlestība pret bērniem, bet parasti pieņemtā izpratnē un starptautiskā slimību klasifikatorā- seksuālo priekšrocību traucējums, kas izpaužas seksuālā vilkmē pie bērniem, parasti pirmspubertātes vecumā. Tiek uzskatīts, ka jauna ķermeņa veidols pedofiliem ir savdabīgs fetišs, tomēr, pēc mūsu domām, nav vērts ignorēt tādu jaudīgu daudziem pedofiliem seksuālo stimulu, kā pati bērna personība, garīgas saskarsmes iespēja ar viņu. Zinātniskās aprindās notiek diskusijas, vai var pedofīliju aplūkot nevis kā psihes traucējumu, bet gan kā parastu seksuālo orientāciju, t.i. dabisku parādību.
07.11.2014 15:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
irīda, pedofilija ir tikpat līdzīga homoseksualitātei, cik hoteroseksualitātei.
Tiešām bezgalīgs ir ne tikai Visums.
07.11.2014 15:38 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Es arī saskatu līdzības
homo - seksuāla tieksme uz savu dzimumu
pedo - seksuāla tieksme uz mazgadīgām personām

Līdzīgāk nevar būt!
07.11.2014 15:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vienīgais, kas tur sakrīt, ir vārdi "seksuāla tieksme uz".
07.11.2014 15:42 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.10.2014
irīda, pedofilija ir tikpat līdzīga homoseksualitātei, cik hoteroseksualitātei.

Ar to vienu mazo atšķirību - "novirze no normas"

+Es nesaprotu kāds te sakars demogrāfijai? Ja vienīgais kas mums draud šādā situācijā ir neveselīga sabiedrība. Kas jau tāpat mazliet tāda ir...
07.11.2014 15:43 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Es arī saskatu līdzības
homo - seksuāla tieksme uz savu dzimumu
pedo - seksuāla tieksme uz mazgadīgām personām

Līdzīgāk nevar būt!


Hetro- seksuala tieksme uz preteju dzimumu.....


ja jau kopiigais ir 'seksuaalaa tieksme' tad Hetro tadi pashi kaa pedo vien ir...?! taa tava domashana smird!
07.11.2014 15:46 |
 
Reitings 274
Reģ: 30.10.2014
ja homofobi ir slēptie homīši, aks tad ir homīšu aizstāvji? :D ultimate homīši, ultra

dzelžaina te loģika, homofīliem
07.11.2014 15:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.10.2014
Nerea Tad jau pēc tavām domām un uzskatiem seksuāla tieksme kaut vai uz koku būs veselīga?
Nu man tas liekas vnk Norvēģijas variants. Neviens nevienu neizvaro, nesit nav vardarbīgs tikai klusiņām savās mājās savā starpā drā**, atvainojos par izteicienu..
īsāk- liekas pretīgi
07.11.2014 15:48 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Mao - nejauc iekšā kkādus nikus, tam te ir vismazākais sakars. Neuztveru šeit visu ar pilnīgas nopietnības devu, tāpēc nikam, lūdzu, pieej nenopietni. Šeit nav Saeima. Šis ir anonīms portāls, kur katrs var veidot kādu niku grib un kādu tēlu grib. Par kaut cik nopietnām tēmām arī nopietni attiecos, jo man gan rūp, kādā valstī es dzīvoju, un kāda tā būs nākotnē. Te jau pašā pamatā var redzēt, ka daudzām ir pie kājas, kas notiks ar Latviju, vienalga. Man nav pie kājas, man gluži vienkārši nemainīga vērtība ir bijusi un būs - ģimene, ko šādi homoseksuāļi nespēj izveidot tās īstajā nozīmē. Ja runā par tiesībām, tikpat labi man ir tiesības dzīvot valstī, kur man nav jāizjūt vai jāredz, vai jābaidās, lai to neredzētu mani bērni, šīs te slimās izdarības starp vienu dzimumu.
07.11.2014 15:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
irīda, kamēr tā tieksme nav uzspiesta, bet gan tiek realizēta abpusējās attiecībās, tikmēr to nav pamats saukt par neveselīgu vai kā citādi nosodīt.
07.11.2014 15:53 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Ļoti drosmīgi un apsveicami. Neko sliktāku par "normālas" orientācijas cilvēkiem tādos cilvēkos kā viņš,nesaskatu. :)
07.11.2014 15:54 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Perversā jau kādu laiku Cosmo ir slavena ar diskusijām, kur sūdzās par savu seksuālo dzīvi un izpauž savu konservatīvismu seksā. Viņas niks 100% nav viņai piemērots, bet es drīzāk gribēju norādīt uz to, ka saprotu, no kurienes tik liels naids, ka Rinkēvičs nekaunas no savas seksualitātes.
Es tiešām domāju, ka cepties par to, kas un ar ko guļ nosodošā manierē var tikai tie, kuriem pašiem ar attiecīgo jomu ir problēmas.
07.11.2014 15:55 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Perversā, bet ja parkā uz sola seksotu kāds hetero pārītis, tas Tev un Taviem bērniem šķiet ok? Manuprāt, intīmā dzīve vispār nav jāizliek citu apskatei, neatkarīgi no orientācijas. Un ko katrs dara savā privātajā dzīvē, kamēr vien viņš un viņa partneris ir apmierināti, vispār ne uz vienu citu neattiecas.

Ja mūsu sabiedrība nebūtu tik aprobežota, tad arī šāds paziņojums tiktu uztverts daudz vēsāk un mierīgāk. Bet nē - ja ministrs nebūtu to paziņojis pats, tad agrāk vai vēlāk to uzostu kāds cits un uztaisītu no tā sensāciju, lai tautas daļai būtu par ko pašūmēties.
07.11.2014 15:56 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Hetro- seksuala tieksme uz preteju dzimumu.....


ja jau kopiigais ir 'seksuaalaa tieksme' tad Hetro tadi pashi kaa pedo vien ir...?! taa tava domashana smird!


Nekas nemird :D

Hetero jā ir arī seksuāla tieksme uz pretēju dzimu, bet tā ir dabas norma (šādi mēs turpinam savu sugu)
A pārējie ir tikai novirzes no normas (sugas pavairošanas).

Uzskatu ja m mēs atzīstam gejus, kā sabiedrībā esošu normu tad arī pedo un pārējiem ir tiesības tikt atzītiem par normāliem...
07.11.2014 15:56 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Perversā, nesāc nu tagad attaisnoties par savu niku.

Ja runā par tiesībām, tikpat labi man ir tiesības dzīvot valstī, kur man nav jāizjūt vai jāredz, vai jābaidās, lai to neredzētu mani bērni, šīs te slimās izdarības starp vienu dzimumu.

Te nu tev būs jāpārvācas uz Baltkrieviju, Krieviju, kādu no mazākām Āfrikas valstīm. Latvija sevi pozicionē kā liberālu un multikulturālu valsti, kas nozīmē, ka tev ne vien nav, bet pat principā nevar būt tādas tiesības, par kādām tu tur muldi. Ja gribi tādas, tad pārvācies uz kādu totalitāru valsti. Ziemeļkoreja vispār ideāls variants, viņi pārstāv visas svētās un tradicionālās vērtības.

Man nav pie kājas, man gluži vienkārši nemainīga vērtība ir bijusi un būs - ģimene, ko šādi homoseksuāļi nespēj izveidot tās īstajā nozīmē.

Par mūsu ģimenēm vari neuztraukties, mēs tādas ļoti veiksmīgi veidojam.
07.11.2014 16:01 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.10.2014
irīda, kamēr tā tieksme nav uzspiesta, bet gan tiek realizēta abpusējās attiecībās, tikmēr to nav pamats saukt par neveselīgu vai kā citādi nosodīt.

tu taču saproti ka novirzei ar uzspiešanu šajā gadījumā un šajā tematā nav sakara?!
Stāsts ir par novirzi
07.11.2014 16:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
irīda, un? Novirze, un kas tev no tā? Kas tavā dzīvē mainās no tā, ka citiem ir šāda novirze?
07.11.2014 16:05 |
 
Reitings 274
Reģ: 30.10.2014
multikulturālisms ir saistīts ar reliģijām , draudzīgu reliģiju kopā pastāvēšanu

bet kristietībai, jūdaismam, islāmam ir viena kopīga iezīme - NE homīšiem!

smieklīgi ka tu bēdz uz valstīm, kur arvien vairāk vairojas musulmaņi un drīz tajā valstī būs šariāta likumi, kas nozīmē, ka geji tiks pakārti :D
07.11.2014 16:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits