GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Vai tu neredzi to milzīgo atšķirību, kas ir piekrišana no pieauguša, rīcībspējīga cilvēka?


kur tu redzi ka 13 gadīga meitene nepiekrīt seksiņam ar 20+ čali?

Musulmaņu valstīs vispār ļauj precēties no 12 gadiem, domāju ka arī Latvijai uz to jāvirzās
07.11.2014 10:45 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Lai katrs guļ ar ko vēlas, kamēr visas iesaistītās puses labprātīgi tam piekrīt. Manuprāt, nepieņemams ir brīdis, kurā tiek pārkāpta robeža, ka kāda no pusēm nelabprātīgi tiek iesaistīta. Līdz tam - lūdzu - brīva izvēle.
07.11.2014 10:48 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
man vienalga ar ko katrs guļ , bet man šķiet dīvaini par to ZIŅOT ...
07.11.2014 10:48 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
bet man šķiet dīvaini par to ZIŅOT ...


+++
07.11.2014 10:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nez ar ko pedo/ zoo/ nekro ir sliktāki Viņi arī tādi lielākoties ir piedzimuši un jau pubertātes periodā sākuši apjaust savas iegribas, tāpat kā geji...
Bet gejus liek uzskatīt par normāliem, bet pedo & co ir slimiķi, kurus jāmet cietumā un jākastrē...

Gejs ir gejs, viņš tāpat kā heteroseksuālie cilvēki veido attiecības. Pedo un zoofili ir vienpusējas attiecības, kur viens uzspiež savu gribu otram - tur nav pat ko salīdzināt. Tie, kas izsaka šādus salīdzinājumus, tikai parāda savu muļķību.
07.11.2014 10:59 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Lūdzu, tagad visur reklamēsies!
Jā, man, piemēram, tas tagad traucē!

07.11.2014 11:01 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
2015. gadā Rīgā tiks organizēta visas Eiropas geju un visādu citu seksa novirzienu pārstāvju festivāls. Lai šāds festivāls notiktu ir nepieciešama Latvijas valsts atļauja, pamatota ar likumu-likumprojektu, kurā informācija tiek pasniegta maskētā veidā, norādot, ka “mēs izglītosim Jūsu bērnus, lai viņi mācētu izsargāties un neinficētos ar seksuāli transmasīvajjām slimībām” , patiesībā, kas slēpjas šajās likuma izmaiņās ir sekojoši:

1 -Ar likumu būs noteikta seksuāla izglītošana jau bērnudārzniekiem. 4 gadīgiem bērniem mācīs masturbāciju, stāstīs cik patīkami ir aizskart dzimumorgānus, skolas vecumā popularizēs viendzimuma laulības, mācīs, ka būt par lezbieti, vai geju ir normāli, ka katrs var izvēlēties par ko vēlas būt. Bērniem jau sešu gadu vecumā būs jāsaprot viss par intīmajām attiecībām, tai skaitā viendzimuma, bet deviņu gadu vecumā jau jāzina viss par kontracepcijas līdzekļiem.

2-Tiks legalizētas viendzimuma laulības, kā sakārā vairs nebūs termins "Mamma" un "Tētis", bet vecāks Nr1 un vecāks Nr2.

3-Lezbietēm un gejiem atļaus adoptēt bērnus, (kā pierādījies geju starpā neretis ir arī pedofīli), lielākā daļa pilsētu bāriņtiesas sen vairs nav godprātīgas sava darba pildītājas, tās strādā roku rokā ar geju un lezbiešu aizstāvju organizācijām, bērnus izņems no ģimenēm par visniecīgāko iemeslu, arī par to, ja vecāki protestēs par jauno seksuālo izglītošanu, pat par to, ka pēc viņu uzskatiem bērnam nav piemērota gultiņa, un nepietiekams ledusskapja saturs. Bāriņtiesām jau tagad ar likumu ir piešķirtas lielas pilnvaras, bērnu izņemšanai no ģimenes, jūs pat nezināsiet uz kuru bērnu namu tiek nogādāts jūsu bērns, vai kādai geju vai lezbiešu ģimenei jau atdots..

Es nebūtu pret viendzimuma laulībām Latvijā, ja vien nebūtu virkne izmainaiņu, bērnu aizsardzības likumā.
07.11.2014 11:02 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Pedo un zoofili ir vienpusējas attiecības


nevajag melot!

13 gadīgas meitenes no brīvas gribas drāžas ar 20+ gadīgiem večiem

tāpat arī zirgs vai suns drāž sievietes no brīvas gribas
07.11.2014 11:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pa lielam man vienalga, neesmu naidīgi noskaņota ne pret gejiem, ne lesbietēm. Vienīgais, kas man nav saprotams, kāpēc tas ir jāpublicē, jāziņo visiem, lai visi būtu par to lietas kursā. Es nedomāju, ka tas ir kaut kas pretīgs, ārprātīgs, bet gluži dabiski man tas arī neliekas. Manuprāt, tā ir kaut kāda novirze no normas. Tāpēc jau tā ir netradicionāla orientācija.
Vienīgais, kas patiešām sanikno tas, kad šādās situācijās sāk iesaistīt bērnus. Tas man neliekas ne dabiski, ne pieņemami.
07.11.2014 11:04 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Un?
07.11.2014 11:05 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Izskatās, ka šī būs TOP tēma vēl pāris dienas vismaz
Neapskaužu Rinkēviču, jo tādu informāciju padarīt publisku Latvijā, ir teju bīstami - agresīvu idiotu ir pārāk daudz. Runājot par idiotiem..

Problēma tajā, ka sagribējuši apgānīt reliģiju, tradīcijas un visu to, kam ir paliekošas vērtības ar saviem untumiem. Kāda vella pēc visai pasaulei jāpaziņo ar ko tu guli? Un vēl ar savu piemēru jāmaitā bērnu prāts pieprasot adopciju.

1) Reliģija sevi jau sen ir apgānījusi pati. Ja neesi pamanījusi, tad katoļu baznīcas priesteri visā pasaulē ir seksuāli izmantojuši tūkstošiem mazu bērnu. Vai arī, tas neskaitās, jo tie pedofili ir reliģiozi? Imho, pedofilija ir stipri lielāks drauds sabiedrībai un bērniem (!), nekā homoseksuāļi.
2) Tradīcijas un paliekošas vērtības? Tas ir domāts ar laulību starp vīrieti un sievieti? Ha, Tu paskaties uz šķiršanās procentu, vardarbības līmeni it kā normālajās, heteroseksuālajās ģimenēs, alimentu nemaksātāju bariem un tiem, kuri regulāri maina sievas pret jaunākiem, seksīgākiem modeļiem. Tādas ir tās dižās tradīcijas? Zirgam jāsmejas. Turklāt, laulības pamatjēga ir sakārtot mantiskās attiecības, nevis mistiskās "tradīcijas".
3) Redz, man kaimiņos dzīvojošā heteroseksuālā ģimene to vien dara, kā demonstrē pasaulei, ar ko viņa guļ - precējušies, staigā rociņās, saskūpstās.. Viņiem pat bērni ir, no kā izriet, ka viņi pavisam noteikti nodarbojas ar seksu, kāds ārprāts. Vai nav absurdi, ka heteroseksuāļi var mierīgi maigoties uz katra stūra, bet homoseksuālajiem ir jāizliekas, ka viņu dzīvē sekss neeksistē vispār?
4) Lūk, bērnu prāta maitāšana ar adopciju homoseksuālā ģimenē mani sajūsmina visvairāk. Vai kaut viens no tiem, kuri pļurkst par samaitātajiem, nelaimīgajiem homīšu bērniem, vispār ir bijuši bērnu namā? Tuvāk par kilometru? Jūs esat redzējuši, kas tā ir par dzīvi un kādi pēc pilngadības sasniegšanas ir tie bērni, cik derīgi dzīvei? Aizbrauciet, paskatieties. Esmu tur ciemojusies vairākas reizes, mana krustmāte daudzus gadus bērnu namā nostrādāja un ļoooti daudz ko varēja pastāstīt - ticiet man, pie homoseksuāla pāra tiem bērniem klāsies simtkārt labāk, nekā bērnu namā.


++++
07.11.2014 11:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Luīze, juridiski cilvēks līdz 18 gadu vecumam nav spējīgs pieņemt svarīgus lēmumus, tāpēc viņa piekrišana "drāzties" likuma priekšā neskaitās derīga. 13 gadus veca meitene nesaprot, ko dara, tāpēc tā nav brīva griba, bet gan meitenes izmantošana.
07.11.2014 11:07 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Pieļauju domu, ka cilvēks nāk klajā ar šādiem jaunumiem, jo apnicis slēpties. Pavisam noteikti nav viegli tēlot to, kas neesi, tikai vispārpieņemtu standartu dēļ.
Esmu daudz ceļojusi, vairumā valstu homoseksuāļi neslēpj savu homoseksuālo orientāciju. Turpretī tādās zemu attīstītās valstīs kā Krievija, un tagad arī Latvija u.c. cilvēkam ieborēts galvā, ka tad, ja Tu esi atšķirīgs, tad ir janolinčo. Visas bābas liek pupus, krāsojas lai uz veikalu azietu utt. Un tas tikai tapec, ka ir tupi pieņemts, ka visiem jabut perfektiem un vienādiem. Tad tā ari dzivojiet savā aprobežotībā.
07.11.2014 11:08 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Annalise, tūlīt būs komentārs par UK un fermām. :D
07.11.2014 11:12 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
juridiski ir homoseksuālisms ir aizliegts, cik zinu

ja pedofilu kopiena kļūs spēcīgāka, tad nav jāgaida laiks kad juridiski pisties ar mazgadīgajām būs norma un viss būs ok
07.11.2014 11:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tur tā lieta, ka viņi vienmēr ir bijuši un vienmēr būs zināma daļa no cilvēces. Izlikties, ka tā nav, vai to nosodīt, manuprāt ir tumsonīgi.
07.11.2014 11:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Homoseksuālisms nav aizliegts - vairs nav PSRS laiki.
07.11.2014 11:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
2015. gadā Rīgā tiks organizēta visas Eiropas geju un visādu citu seksa novirzienu pārstāvju festivāls. Lai šāds festivāls notiktu ir nepieciešama Latvijas valsts atļauja, pamatota ar likumu-likumprojektu, kurā informācija tiek pasniegta maskētā veidā, norādot, ka “mēs izglītosim Jūsu bērnus, lai viņi mācētu izsargāties un neinficētos ar seksuāli transmasīvajjām slimībām” , patiesībā, kas slēpjas šajās likuma izmaiņās ir sekojoši:


Tāpat kā pārtikas piedevās ir ķīmiskas vielas lai cilvēkus zombētu
Zālēs un vakcīnās izmanto līdzekļus lai cilvēki vairāk slimotu un pirktu vēl
Viss notiek lai cilvēkus, ja ne iznīcinātu, tad pakļautu psihiski un materiāli

Galvenais - tam visam ticēt.
07.11.2014 11:13 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
palasi likumu par perversijām un dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā
07.11.2014 11:14 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
harmless_ es jau gaidu! :D
07.11.2014 11:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits