Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Teikt visu,ko domā

 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Tas ir stāsts par mani un manu draudzeni vai jau "draudzeni".
Pēdējā laikā uzzinu viņas attieksmi pret daudzām lietām,par kurām īsti nejautāju. Kādu laiku atpakaļ viņa izteicās par to,ko domā par mani kā par māti,tagad es dabūju dzirdēt viņas domas par kāzām,lai gan es neprasīju viņas domas. Lai būtu skaidrāk, runāšu ar piemēriem. Viņa saka,ka cer, ka laulības nebūs laukos tajā un tajā baznīcā?! Es saku,ka būs gan. Prasa,kapēc ne Rīgā, kapēc svinības ne Rīgā, laukos ir pāķu stils utt. Tur nav ko darīt. Es paliku uz pauzes.. Es uzprasīju,vai viņa nerīkojas pašlaik ļoti nesmuki,ņemot vērā,ka pati grib apkārt visu pozitīvo un tagad man jādomā,ka viens ciemiņš kāzu dienā par visu raus degunu. Vinai ir nepatika pret mana drauga māti un skaidrs ,ka kāzās viņa būs, kas draudzenei ļoti nepatīk.
Mans mērs bija pilns. Pateicu,ja reiz viņa dzīvo pēc principa "kas galvā, tad uz mēles", tad es arī neklusēšu un arī izteicos.Pateicu to,ko nekad neteicu,jo uzskatu,ka tā ir lietas,ko nevar teikt. Finālā viņa pateica,ka toreiz,kad bija tajā baznīcā, nosolījās tur nekad neatgriezties. (apakšā ir stāsts par kristībām,kur arī viņai bija saskarsme ar mana drauga māti). Uzprasīju,ko tad tas nozīmē?! Vai nebrauks uz kāzām vai kā.Teica,ka vēl ir laiks,viņa nevar sniegt atbildi.
Ko gribu no jums? Gribu dzirdēt,vai jūs sakat visu visu ko domājat draudzenēm par jeb ko: par jauno kleitu, par draugu, par uzvedību?
06.11.2014 20:15 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ja jautā, tad pasaku. Neeju visiem ar savu viedokli bāzties virsū, tas vienkārši nav vajadzīgs.
06.11.2014 20:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams ka sakam .Tikai mums lielākoties sakrit viedokļi.
06.11.2014 20:23 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Par tavu stāstu - kura precas? Draudzene vai tu? Kad viņa precēsies, tad lai arī izvēlas, kur to darīt un ko uz kāzām aicināt.

Jā, es savai draudzenei saku visu, ko domāju. Un viņa mani uzklausa. Taču es savu viedokli izsaku neuzbāzīgi, nekritizējot un neuzspiežot. Viņa uzklausa un izsaka savas domas. Es no savas draudzenes sagaidu un akceptēju arī negatīvu viedokli tik ilgi, kamēr tas ir patiess. Tāpēc mēs arī esam labākās draudzenes. Ja mana draudzene pateiktu ko līdzīgu kā tev, tad viņa ilgi vairs nebūtu mana draudzene. Jo īsta draudzene priecātos par maniem priekiem un laimi. Jo kāzas taču ir tik priecīgs notikums. :D Nu par to drauga māti vispār psc - tā taču būs tava vīramāte, tātad radiniece. Ar kuru galu tava draudzene domā?!
06.11.2014 20:24 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Protams,ka izrunāju šo situāciju ar draugu un mammu. Mamma saka,ka nevajaga visu teikt,bet cik tad es klusēšu! Kāpēc man jābūt taktiskai,es nesaprotu.Ja reiz pa godīgo,tad pa godīgo.
Teikšu atklāti,ka tieši no viņas domām un viedokļa vienmēr baidos,domāju,ko gan viņa teiks.Kaut kā muļķīgi,esmu taču pieaugusi sieviete,bet tā ir.Un tagad jūtu pat nelielu atvieglojumu,ka neviens mani nevērtēs un aiz muguras neapkakās manas kāzas kaut vai.
06.11.2014 20:25 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja tieši jautā, tad saku. Bet, ja zinu, ka mans viedoklis iespējams būs nepatīkams, mēģināšu savas domas izteikt kaut kā maigāk. Ir vispār tāda svarīga īpašība kā takts!
Un vēl ir lietas, kuras uzskatu vajag paturēt pie sevis. Pat ja tā ir labākā draudzene un kaut kas šķiet nepareizs viņas rīcībā/dzīvē utt., ir jāizvērtē vai tiešām vajag izteikt savas domas/kritiku. Bieži der paklusēt, jo tā tomēr ir cita cilvēka dzīve. Un tā nebūs liekulība.

Šķiet Tavai draudzenei vispār nav takta sajūtas un iejūtības!
06.11.2014 20:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Sakam visu ko domaajam, BET vienmer atstajam distanci starp teikt visu ko domaa un aizvainot, jo shobriid izskatas, ka nav izteiktas domas, bet drizak ir meginaats aizvainot Tevi, Tavu dienu un viira maati.

Man ari ir dazhadi uzskati kaa audzinat bernus, nekaa manam pazinjaam (draudzenem vel berninu nav), bet es nekad nevienai neko neaizradu un ari draudzenem neaizraditu, katrs audzina savu bernu kaa grib.


Man jau liekas, ka Tavai draudzenei nav ne viira, ne bernu, tadelj taa uzvedas. Varbut ari maldos es?
06.11.2014 20:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ar savu draudzeni bija loti nopietna runa celojuma laikaa.Es centos runaat taa,lai vina saprastu,ka mans viirs tomeer ir mans,un es buusu tomeer taa,kura izlems -noteiks situaaciju.
Tu pareizi dariji ,ka runaaji atklaati,pateici ,kas uz sirds.
Draugi jau var izteikt savas domas par muusu gaumi utt,bet ja saak iespaidot privaato dziivi,tad noteikti ir jaamak taktiski pateikt ,ka taa tomer ir tava privaataa lieta -kaazas,radi utt.
Liekas,ka draudzene veelaas speelet "pirmo vijoli" tavaa dziivee.
06.11.2014 20:27 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Jā, viņa vēl teica,ka ceros,ka kāzas nebūs tāds balagāns kā kristības. Nu wtf, reāli visi bija radi, izņemot viņu un bērna krusttēvu. Ar omēm neesot interesanti,tās tikai izprašņājot.Ar to es sapratu,ka mana un drauga ome galīgi tur neiederēsies. Vajadzējis tikai tuvākos.Nu kas tad vēl var būt tuvāks par vecmammām?!
06.11.2014 20:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
viņa vēl teica,ka ceros,ka kāzas nebūs tāds balagāns kā kristības.


Domaaju, ka peec shii man vairs nebuutu ne drudzenes, ne vinjai ielugums uz manam kaazaam, ja man butu tada situacija kaa Tev.

Man reiz bija draudzene, kuru sapratu, attaisnoju, visas vinjas riebekliibas piedevu utt, lidz bridim, kad vinja apmeloja manu radinieku, ir tomeer tada lieta kaa cienja.
06.11.2014 20:31 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Jackie,es precīzi ar tādu domu arī dzīvoju,kā raksti. Precīzi.

Story,Tu nemaldies. Nav ne drauga (tjipa ir,bet no kolegiem,draugiem slepj vinu,bet tiekās ar citiem,meklē īsto),ne bērna.
06.11.2014 20:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nav ne drauga (tjipa ir,bet no kolegiem,draugiem slepj vinu,bet tiekās ar citiem,meklē īsto),ne bērna.



Tad es domaaju, ka shai ricibai ir tikai viens izskaidrojums - skaudiiba :)
06.11.2014 20:33 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Jāsaka,ka es īsti neizpoitu jūsu draudzību pēc tādiem uzbraucieniem, ja viņa pēkšņi sākusi tā darīt - kāds ir iemesls? Ja sen jau - tad vēl mazāk saprotams..
Pateikt, ko domā ir viens, bet ir atšķirība kā to dara un, kad.
06.11.2014 20:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
the-one-man prieks ,ka tu neiespaidojies !Taisniiba par taam omiiteem-vinaam tas kaadreiz dod taadu stimuklu dziivot,redzeet ka tas mazais miiluliitis sasniedzis to posmu-iziet tautaas!Taads notikums -pieredzeet mazbeernu kaazas!
Nenem galvaa to draudzeni,dziivo savu dziivi!
06.11.2014 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es saku savu viedokli, ja man jautaa.
Saja gadijuma no vinas tas nebija viedoklis, bet kaut kada savu nepamatoto domu izgasana. Minesu- vina pati nav precejusies, vai ne?

Ja mana draudzene man sita pateiktu, es butu loti aizvainota, un musu draudziba vairs nebutu baiga draudziba.
06.11.2014 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Saku to, ko domāju, bet filtrēju - kad teikt un kā es tās lietas pasaku. Piemēram, ja man neprasa, tad es nebāžos virsū ar savu viedokli. Tāpat arī, ja redzu, ka draudzene ir sajūūūūūsmā par savu jauno frizūru, bet man liekas, ka ne visai, tad...es iespējams paklusēšu, jo kāpēc man bojāt cilvēkam prieku? Ja viņai pašai skatoties spogulī - patīk un viņa jūtas laimīga, kāpēc man uzbāzties ar manām domām? Ja jautātu manas domas, tad kaut kā maigi pateiktu, ka nav manā gaumē, bet noteikti neizgāztu kkādu negativitāti un nebojātu viņas prieku.
Kas attiecas uz kāzām - ui, cik daudz ''gudru'' runu man nācies noklausīties par to, ka man nebūs balta kleita(un arī - nevienu reizi neesmu viņu domas prasījusi). Riebjas tā mode, kad uzbāžas ar savu viedokli, kad vispār tas nav ne vēlams, ne prasīts. Ja man pateiktu kko par pāķiem vai tā, es to draudzeni vispār neaicinātu uz kāzām. Nav man vajadzīgs tāds pārpūties, negatīvs cilvēks kāzās.
06.11.2014 20:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
aisniiba par taam omiiteem-vinaam tas kaadreiz dod taadu stimuklu dziivot,


Mana omite, kad uzzinaja, ka esmu stavoklii teica - nu mums ar veco (vinja taa milji sauc opi), ir iemesls dzivot :D
06.11.2014 20:36 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Story, mans draugs saka to pašu (viņa vispār viņam nepatīk),bet man tik ļoti negribētos tam ticēt,jo ko tur skaust,ja pēc viņas vārdiem nekas man nav kā vajaga dzīvē?!

Ko man vispār tagad darīt? Aicināt uz kāzām? Uzturēt kontaktu? Piebildīšu,ka viņa ir mana bērna krustmāte.
06.11.2014 20:36 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Njā, man arī ir bijis, ka atklājas ''draugu'' īstā seja. Kontaktus vairs neuzturam, vienīgais, ko nožēloju, ka neizdarīju to ātrāk.
06.11.2014 20:40 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Story, mans draugs saka to pašu (viņa vispār viņam nepatīk),bet man tik ļoti negribētos tam ticēt,jo ko tur skaust,ja pēc viņas vārdiem nekas man nav kā vajaga dzīvē?!


Ka jau mineju, man bija tada draudzene, man vinju bija ieksheeji tik zheel, vinja tik izmisigi mekleja virieti, ka pat manus bijusos vilka gultaa, vinja tik izmisigi mekleeja laimi, es vinju vienmer atbalstiju, palidzeju, pieskatiju bernu, kamer vinja randinjaa un zini, kad mana dzimshanas dienaa vinja piedzeras un stastija, ka es esmu KUCE!!! Ka es vinjai visus chaljus noceljot, ka vinja esot tada kaa manaa eenaa, kad vienmer vinjas planus izjaucu es, ka man ir labs darbs, dzivoklis, mashina, ka vinjai tas viss nav - es nezinaju ko darit - smieties vai raudaat. Bet tad sekoja tas, ka vinja manus radus apmeloja un taas bija beigas.
06.11.2014 20:40 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
M. butterfly, mēs draudzējamies jau 22 gadus. Bet šī savu domu izteikšana ir nākusi hmmm nu gada laikā laikam.
06.11.2014 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits