Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūtos nesimpātiska

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Saprotat jau par ko stāsts.. lieta tāda, ka agrāk pretējais dzimums izrādīja lielāku interesi par mani...tagad liekas, ka visi man paiet garām it kā es nemaz nebūtu.. komplimentu kādu pēdējo dzirdēju pirms kādiem 3 gadiem šķiet, kas liek man justies vēl nožēlojamāk..nesaprotu, kas manā izskatā ir tāds, kas liekas citiem nesimpātisks, varbūt kaut ko ieteiksiet:-)
06.11.2014 15:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
daljeeji jaa, es noveerteeju,kas cilveekam muguraa, kaa vins sevi kopj, tas daudz ko pasaka par cilveeku.
parasti visas taas, kas kliedz,ka galvenais ir ieksheejais skaistums, ir neglaabjami negliitas un ar sliktu gaumi,
es nesaku,ka ieksheejais nav svariigs, ir. bet pirmo mees pamanam aareejo izskatu.


gluži manas domas.
07.11.2014 13:22 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Kādēļ, runājot par izskatu, visi uzreiz iedomājas atlētiskus augumus, zīmolu drēbes un perfektu meikapu? Ne tur tā lieta. Svarīgi ir ievērot personīgo higiēnu, ģērbt tīras drēbes, kopt apavus. Un vienalga, vai šis cilvēks ir metālists vai staigā tautu tērpā, vai lieto dekoratīvo kosmētiku vai kopj dabisko skaistumu. Neesmu redzējusi nevienu inteliģentu cilvēku, ar kuru būtu jārunā pa gabalu, kurš nejēgtu drēbes pārvilkt. Ja persona nesaprot, ka par sevi jāparūpējas, diezin vai viņa/viņš varētu būt visai prātīgs.
07.11.2014 13:43 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Nezinu kāpēc, bet, manuprāt, Tev šis neglītums ir galvā. Es patiešām zinu, kā tas ir. Arī man bija šāds periods, protams, tas neilga 3 gadus, taču tam nav nozīmes. Ir jāmācās iemīlēt sevi, priecāties par to, kas Tev ir dots. Kopš esmu iemācījusies tā dzīvot, viss iet tikai uz augšu.
Domāju, ka nekādas drēbes vai meikaps nelabos šo situāciju, jo jāsāk ir labot savas domas un uzskatus.
07.11.2014 13:54 |
 
Reitings 71
Reģ: 12.12.2014
Ja esi jauka,apdomiiga un cieni citus, tad esi skaista... varbuut liekas, ka aareeji neesii..galvenais, kaada tu ieksheeji izskaties!
13.12.2014 21:25 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Nu es nesaprotu. Kāpēc ir "jāuzrok" vecās tēmas?
13.12.2014 21:30 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Par sevi varu teikt - seja man nav skaista, augums mana vecuma sievietēm reti kurai tik labs, dvēseliski esmu ļiti sirsnīga, izpalīdzīga.
Mani izskats īpaši neuztrauc, ja neskita sportisko formu un kopumā vienalga ko domā citi.
Iesaku sevi mīlēt vairāk un nedomāt ko citi domā, saka par Tevi, jo manā uztverē tie kas negatīvā nozīmē aprunā citus paši nav īsti laimīgi.
13.12.2014 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits