Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā tad lai grimmējas? :D

 
Reitings 90
Reģ: 29.10.2014
Vienmēr esmu grimmējusies vienādi - tonālais, uzacu zīmulītis un tuša.
Bet vienmēr licies, ka tik un tā tāda neizteiksmīga.
Gadījās saruna ar vienu meiteni, kas pārzin šādas lietas, viņa norādīja, ka man esot bāla āda (ko es nekad nebiju iedomājusies) un vispār esmu tāda tipa cilvēks, kurš vnk "pazūd" (jā, tā pazušana arī mani nomāc)

Viņa ieteica uzkrāsot skropstas (par ko biju šokā, jo vienmēr lieku 2 kārtas, tad jājautā kādas izskatās uzkrāsotas skropstas?) Nokrāsot uzacis. (vēl vairāk? kā tad tas būtu?)
Lietot vaigu sārtumu
Un nokrāsot lūpas oranžīgi sarkanā tonī. (labi, tas vienīgais man nebija darīts)

Tā nu visu arī izdarīju. Nelikās ka pārspīlēju, bet izskatos šķiet pāāārāk spilgti, vnk nomālējusies. Viss par daudz šķiet...


Bet uzliekot savu veco grimu atkal esmu "pazudusi"...

Ko lai iesāk???
04.11.2014 10:34 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Viņa ieteica uzkrāsot skropstas (par ko biju šokā, jo vienmēr lieku 2 kārtas, tad jājautā kādas izskatās uzkrāsotas skropstas?) Nokrāsot uzacis. (vēl vairāk? kā tad tas būtu?)

Viņa laikam bija domājusi ķīmiski nokrāsot skropstiņas un uzacis. :)
04.11.2014 10:36 |
 
Reitings 287
Reģ: 11.03.2013
Laikam katram savs...Tu vnk esi pieradusi pie tā, kā izskaties ikdienā..Viņa Tve ieteica jaunas vēsmas izskatā..Nav jau teikts ka Tev tieši tā ir jākrāsojas katru dienu..Vismaz tagad Tev ir padoms kā "nepazust" un padarīt savu ikdienu krāsaināku.. Sāc ar to , ka katru dienu lieto ieteikto lūpukrāsu..Pamazām pieradīsi pie izmaiņām... Lai veicas!
04.11.2014 10:39 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Tās krāsošanās tēmas pēdējā laikā te aizvien vairāk parādās. :D Kas notiek?
Vispār, ieteiktu aiziet vismaz vienreiz dzīvē pie vizāžista, grimētāja, lai parāda, kas piestāv, kas nē, kur likt vaigu ēnas, kā izvēlēties pareizos toņus, utt. Citādi, lai man piedod vietējās kosmētikas blogeres, bet tur bieži vien redzams "kā nevajag darīt", var smuku seju izķēmot vien nepareizi lietojot acu zīmuli.
04.11.2014 10:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienmēr esmu grimmējusies vienādi - tonālais, uzacu zīmulītis un tuša.
Bet vienmēr licies, ka tik un tā tāda neizteiksmīga.


Pēc manām domām, šis tiešām izskatās neitrāli. Pamēģini akcentēt vai nu acis vai lūpas (galvenais - ne abus) Piemēram, ar to pašu lūpu krāsu vai acu krāsai kontrastējošu acu zīmuli ;)
04.11.2014 10:42 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
To jau no malas cilvēks var pateikt, tikai redzot seju! Anonīmi jau nevar saprast, kas pa problēmu.
Bet par izteiksmīgunu ieteiktu painteresēteies par sejas kontūrēšanu, izmantojot ēnošanu un izgaismotāju. Youtube daudz tutorials angļu valodā, un efekts diezgan skaists. :) un vēl neredzēju acu zīmuli tavā tekstā. Ja mazas acis, noteikti nevelc apakšu. Novelc augšu, sākot ar ļoti tievu līniju, paplašinot uz ārējo kaktoņu un nedaudz paceļot uz augšu! Un kosmētikas toņiem ar baigā nozīme.. veiksmi
04.11.2014 10:42 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja klāj tikai tonālo, tad seja izskatās pēc plakanas pankūkas, it īpaši, ja tonālais ir sedzošs. palīgā nāk sārtumi, bronzeri, hailaiteri, vai arī -
bb krēms atdzīvina bālo ādu un nenosedz pilnībā dabīgo vaigu sārtumu.
staigāt katru dienu ar oranžīgi sārtām lūpām man šķiet pārspīlēti.
acu kontūru var izcelt ar zīmuli, tad arī skropstas izskatīsies biezākas. var lietot bēšīgu/brūnīgu toņu acu ēnas, izskatās dabīgi un vienlaicīgi izceļ acis.
04.11.2014 10:45 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Vienmēr labāk jau uzlikt mazāk kosmētikas nekā par daudz un izskatīties pēc no cirkus izbēguša klauna.
04.11.2014 10:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 03.11.2014
Manuprāt, nevajag jau uzreiz pārspīlēt un ieslīgt otrā galējībā - ar visu pārāk daudz. Bet - vai esi mēģinājusi ēnas? Man, piemēram, brūnas ēnas uzreiz liek justies izteiksmīgākai, kaut arī viņas nav uzkrītošas, bet tomēr, nedaudz uzliek uzsvaru uz acīm :)
04.11.2014 11:07 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.10.2014
ja uzlieku acu ēnas nu tad vispār kā pirmklasniece mātes kosmētikas maciņu iztīrijusi izskatos...

laikam jāaiziet uz kādu salonu un jāpalūdz uzgrimmēt, tad beidzot redzēšu ka arī ar daudz kosmētiku izskatos labi :) un kā tad izskatās "nepazūdoša" seja :D
04.11.2014 11:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man, piemēram, brūnas ēnas uzreiz liek justies izteiksmīgākai, kaut arī viņas nav uzkrītošas, bet tomēr, nedaudz uzliek uzsvaru uz acīm


++
04.11.2014 11:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es uzreiz izskatos daudz izteiksmīgāk, ja augšējā skropstu līnijā novilkta kontūrlīnija ar zīmuli vai laineri.
04.11.2014 11:19 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pirmais, kam noteikti derētu pievērst uzmanību, lai izceltu seju, ir uzacis.
Man no dabas ir gaišas uzacis, ja nav uzkrāsotas, uzreiz kaut kas sejā pazūd.

Tā ka ieteiktu aiziet uz salonu, koriģēt un ķīmiski nokrāsot uzacis. Uzreiz būs pamatakcents sejai.
Pārējās meitenes jau ieteica tālākos variantus - ēnas, zīmulis, utt.
04.11.2014 11:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja uzlieku acu ēnas nu tad vispār kā pirmklasniece mātes kosmētikas maciņu iztīrijusi izskatos...

Tu vienkārši neesi pieradusi pie savas sejas ar daudz kosmētiku. Man ir tāpat. Ja es uzkrāsojos, tad mani morāli traumē mans spoguļattēls, jo esmu pieradusi pie sava ģīmja tāda, kāds nu viņš ir ("pazuduša"). Biezāk krāsojies mazliet spilgtāk, kā parasti, pieradīsi!
04.11.2014 11:27 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Gelloou, meitenes!
Kam gribas kaut ko pamēģināt no kosmētikas un ne tikai tās, bet matu krāsa griezums, kā izskatās, tad var ieskatīties te: www.taaz.com ja nav galīgi ar datoru uz Jūs, tad būs viegli saprast ko un kā darīt.
04.11.2014 11:34 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ar laiku pierod. Man visu laiku liekas, ka ar uzkrāsotām uzacīm izskatos drausmīgi, jo man liekas, ka viņas ir parāk tumšas un izteiksmīgas, bet citi man vienmēr saka, lai krāsoju uzacis, jo viņas man sejā pazūd. Es vienkārši esmu pieradusi pie savām gaišajām uzacīm.

Pamēģini lietot vieglas ēnas, lūpukrāsu, vaigu sārtumu vai vaigu ēnas.

Es ikdienā lietoju tonālo, pūderi, vaigu ēnas, laineri, skropstu tušu, vieglas brūnas ēnas+nude ēnas, lūpukrāsu. Ja eju uz ballīti lieku arī vaigu sārtumu, tumšākas ēnas un iekrāsoju uzacis.
04.11.2014 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits