Kā izskatīties sakoptai?

 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
Sveikas , meičas ! :)
Jau ilgāku laiku nesaprotu kā beidzot izskatīties sakoptai. Nu tas ir tā. Meitenes apkārt staigā tādas skaistas, ar skaistu, vieglu makeup, vienkārši skaistas un sakoptas pēc visa. Neteikšu, ka esmu neglītene, labi , neviena tāda nav , bet nu tomēr uzskatu sevi par diezgan simpātisku , bet kādēļ ikdienā man nesanāk izskatīties sakoptai? Eju uz skolu , sapucējos , aizeju tur , nostaigāju vairākas stundas, pēc brīža paskatos spogulī , tonālais krēms vispār nogājis, dabīgie, sārtie vaigi redzami , tas nemaz nav tik skaisti. Mati vairs nav skaisti, izskatos vienkārši drausmīgi. Ar ko sākt? Kā izskatīties sakoptai visu laiku , ne tikai no rīta pirms eju uz skolu. Citas apkārt tik skaistas, bet es tāda spēju būt tikai no rīta.
03.11.2014 20:05 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
kādi tev mati ir dabīgi, nu kad ļauj tiem pašiem izžūt, nevis ieveido?
03.11.2014 20:26 |
 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
givenchy , ja neķemmē , tad ļoti lokaini , bet + tas , ka ir diezgan gari un tad tā glīti . :)
03.11.2014 20:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 21.10.2014
Zinu tavu problēmu. Arī man mati ir veselīgi, biezi un stipri, bet no dabas nedaudz cirtaini un ļoti daudz mazo, jauno matiņu pie pieres. Mitrā gaisā tie vienkārši atkal saspurojas uz visām debes pusēm. Nekādas lakas līdz šim nav palīdzējušas.

Ja taisno, tad varbūt jāmēģina vienkārši atrast frizūras, kurām der netaisnoti mati. Ir daudz interesantu ''up-do'', kas ar cirtām smuki izskatās.
03.11.2014 20:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Grims ik pēc pāris stundām jāatjauno. Neizskatīsies taču nevainojami visu dienu.
03.11.2014 20:29 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Netaisno jo nu nekas tos neglābs no mitruma, bet mēģini kaut kā saglabāt savas dabīgās lokas. turi somā mazo matu lakas flkonu. Ja starpbrīdī redzi ka sāk spuroties, ar ķemmi un matu laku pielabo.
Tā pat ar makeup. Starpbrīžos aizej līdz spogulim un atsvaidzini
03.11.2014 20:33 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Grims ik pēc pāris stundām jāatjauno. Neizskatīsies taču nevainojami visu dienu.


nepiekriitu, man grims visu darba dienu turaas, nekas nav jaaatjauno, vajaga tikai atrast iistos produktus
03.11.2014 20:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
stiprais_dzimums,
Varbūt tu esi supersieviete :) Man ir jāatjauno. Nevaru atļauties eksperimentēšanu ar neskaitāmiem produktiem.
03.11.2014 20:35 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
varbūt esot skolā labāk pievērsties mācībām, nevis domāt par tonālo kurš izzūd, vai sprogainiem matiem etc.... baaac... wtf.... un tāda sajūta rodas lasot Tavus tekstus, ka Tu pati nemaz īsti nezini kam piesieties, to saki ka mati normāli, to ka nav normāli... to uzacis nav trakas, bet tad saki ka tomer ir kaut kas ne tā... varbūt vnk iemīli sevi tādu kāda tu esi...
03.11.2014 20:36 |
 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
žipčiks , nedomāju visu skolas dienu par to kā izskatos , bet ir svarīgi izskatīties sakoptai , tiešām. Man ir grūti paskaidrot kas nav labi , bet citas apmēram manu domu saprata.
03.11.2014 20:45 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Man arī vairāk liekas, ka autore vēlas būt perfekta, bet vienkārši nezin kam piesieties. Citas meitenes ir citas meitenes, bet tu esi tu, tāpēc pieņem sevi vienkārši tādu kāda tu esi. :)
Ja tonālais neturas, tad vienkārši jāizvēlas cits. :)
03.11.2014 20:46 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Nu ja Tev ir tīri mati, tīri nagi, un nav uzacis kā apsējs saaugušas kopā apkārt pierei un ja ir tīras drēbes mugurā un ja ``smaržo labi`` domāju ka nevajag baigi iespringt.... :)
03.11.2014 20:48 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Ja nepatīk dekoratīvā kosmētika, aizej uz specializēto kosmētikas veikalu un pastāsti, ka nepatīk, ka tonālais neturas, ka uzacis ne tā izskatās. Paprasi, kādus līdzekļus viņi var piedāvāt no sava klāsta, palūdz iespēju izmēģināt (visur taču ir testeri). Par matiem parunā ar frizieri. Profesionāļi taču pastāstīs, kā skatu uzlabot.
03.11.2014 20:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es vidusskolā arī nezināju, kā likt izskatīties smuki maniem matiem, sejai utt. man par risinājumu kļuva kvalitatīvāku līdzekļu lietošana (kad parādījās nauda). saka jau, ja sieviete līdz 30 nav kļuvusi skaista, tad viņa ir muļķe (vai kaut kā tā)
03.11.2014 20:56 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Man arī bija šāds periods, kad likās, ka labāk būtu ielīst tumšā alā un nelīst ārā, jo citas tik skaistas, tik gaumīgas, tik sakoptas utt. Taču man šis viss pārgāja, tagad skatos spogulī un redzu skaistu sievieti. Manuprāt, ir jāiemācās sevi iemīlēt ar visiem defektiem un efektiem, tad arī spogulī cits atspulgs. Nezinu, kas Tev var palīdzēt uz sevi paskatīties ar citām acīm, bet man tā bija ''salauzta'' sirds. Vienkārši man laikam vajadzēja kādu spērienu pa pakaļu, lai saprastu, ka pat mani reizēm izpūrušie mati, neveiksmīgs outfits vai sagurušas acis ir kaut kas fantastisks un brīnišķīgs. Protams, uznāk brīži, ka nepatīk, bet tikpat ātri uznāk un tikpat ātri paiet.
Vēl man palīdz kāds ļoti slikts un pretīgs ieradums- es braucu sabiedriskajā, eju pie ielu vai vienalga ko daru, bet es vairs neievēroju citu meiteņu skaistumu, es ļoti reti noskaužu kādu, kurai ir skaists grims utt., bet es skatos uz citām un saku paldies, ka man nav viņas mati, viņas seja vai apģērbs. Zinu, ka izklausās briesmīgi, bet es pat nezinu, kāpēc man šis niķis ir piemeties jau kādus 3 mēnešus.
03.11.2014 20:59 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Manuprāt, patiesi kopta sieviete ir tāda, kurai ikdienā nav jālieto tonālais un cita dekoratīvā kosmētika, lai izskatītos normāli, jo āda ir pietiekoši kopta (attīrīta, mitrināta, arī uzturs, protams) + dzīvesveids ir veselīgs un aktīvs. Tas, lūk, mūsdienās ir reāli „kruta”! Uzacu formu var izveidot pie profesionāļa un pēc tam uzturēt. Ķermeni un drēbes turēt tīras arī nav pilnīgi nekāda problēma. Matiem gan tomēr prasās labi šampūni un citi kopjošie līdzekļi.
Uzskatu, ka sakoptam tēlam svarīga ir arī celulīta neesamība. Curvy ir skaisti, bet bez celulīta.
03.11.2014 21:02 |
 
Reitings 198
Reģ: 24.08.2014
Meitenes ko man darīt ja es esmu neglīta man ir plata seja tada kā sirds formīga seja un vasaraa sraibumi es gribu but skaistaka
03.11.2014 21:02 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
patiesi kopta sieviete ir tāda, kurai ikdienā nav jālieto tonālais

Es gan šādi neuzskatu, bet laikam tikai tāpēc, ka pati ikdienā lietoju tonālo. Gribu atmes šo niķi, bet tas laikam ir tāds pieradums, ka nespēju vairs. Solārijs spētu šo problēmu labot? :D
03.11.2014 21:04 |
 
Reitings 11
Reģ: 21.10.2014
''Meitenes ko man darīt ja es esmu neglīta man ir plata seja tada kā sirds formīga seja un vasaraa sraibumi es gribu but skaistaka''

Pirmkārt, pamaini savu domāšanas veidu, lai sirdsveida sejasforma un vasarasraibumi uzreiz nebūtu norakstāmi kā neglītuma galvenie iemesli. Man ir sirdsveida sejas forma un vasarasraibumi un taisni to savā izskatā dievinu.
03.11.2014 21:08 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, mazāk komplekso. Es tiešām neredzu uz ielas skaistas sievietes, sakoptas, jā, bet tādas wow, reti. Aizej pie friziera, uz uzacu korekciju arī. Bet vispār labāk koncentrējies uz latviešu valodas apguvi, jo domas izteikšana tev sagādā grūtības.
03.11.2014 21:17 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
aizej uz salonu,lai tev normali izrausta izveido formu uzaciim un tad tik pati apraustiisi apkaart kas izaugs

Tagad mēģinu ataudzēt, bet tas ataudzēšanas process baigi ilgi aizņem, man lēni aug un aug vispār tur, kur man nevajag, lai aug :D Un arī pilnībā uzacu ataudzēšanas periodā tās izskatās tādas nesakoptas, nevaru tāpēc saņemties ataudzēt pavisam, lai aizietu pie meistares. Cilvēkos jāiet, pusatagušas uzacis nevaru atļauties, tā jau problēma ar akni, kuru jāmaskē, tad vispār no mājas neiziešu :D

Par pumpām un meikapu. Esmu redzējusi visādus video, kur meitenes arī ar visai šausmīgu sejas ādu prot nošpaktelēt tā, ka izskatās, ka nekā nebūtu.. Esmu mēģinājusi visādi, laikam nepareizi daru, ka man izskatās šausmīgi (iedomājaties ādau ar pumpām un tonālo pa virsu..)
Lietoju praimeri, tonālo, konsīleri un zīmulīti pumpu un sarkanumu maskēšanai, bet viss viens. Tāpat smuki izskatās tikai mājās pie spoguļa, pēc 2h sarkanās pumpas ir redzamas. :D Un redz jau, ka es maskēju kaut ko un tad vēl drausmīgāk izskatās. :-/ Ieteikumi? Help :D
03.11.2014 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits