Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļa maita ar dzelzs raksturu?

 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Esmu viena no tām dāmām, kuram, kad jautā vai viņām ir draudzenes vai draugi kā tādi vispār, augsti paceltu galvu, degunu raucot, iedomīgi nošņāc- Man nav draugu, man ir tikai PAZIŅAS.
Īsāk sakot, pilnīga maita! :D Bet, es atvainojos, savādāk nemāku- vienkārši nemāku draudzēties.
Jautājums jums- vai ir tādi cilvēki, kuriem varētu pazvanīt jebkurā diennakts laikā, lai viņš/a skrietu pie Jums ar vīna pudeli padusē?
Tik ļoti nemāku draudzēties un uzturēt kontaktu ar cilvekiem, ka pat izvairos, bez ļoti svarīga iemesla zvanīt kādam no ģimenes locekļiem- tikai ārkārtas gadījumos, apsveikumus sūtu ar sms starpniecību- kā jau iepriekš minēju Maita- zinu! :D
Vispār neteiktu, ka esmu vientuļniece- man ļoti patīk cilvēki, tikai nepatīk viņi lielās devās un pārak bieži.
Bet redziet šodien saskaros ar skarbo dzīves realitāti, kas nāk līdztekus tam, ka neuzturu atgriezenisko saiti ar cilvēkiem, graužu galdu šeit vienatnē no tā, ka gribas vienkārši parunāties. :( :D
Tāpēc arī- uzrakstījo šo skricelējumu, lai pajautātu- Vai Jums ir draugi, labi draugi vai tomēr paziņas un reizēm jūtaties vientuļas (ko gan, manā gadījumā, nekad skaļi nevienam neteiktu, jo pašciena neatļauj :D )
Cik daudzas no Jums ir radījušas ilūziju par DZelzs lēdijas tēlus un kā tas izpaužas? :)
29.10.2014 18:07 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Man arī nav draugu, bet neviens nedomā, ka esmu dzelzs lēdija vai maita :) Es arī bieži nekautrējos cilvēkiem teikt, ka man nav draugu. Tā nu tas ir.
29.10.2014 18:09 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Es esmu vienpatis un cilvēku kompānijas īsti nemīlu. Man ir ļoti daudz paziņu, par draugiem varu nosaukt dažus, bet tie draugi ir tādi, kuri būs klāt un atbalstīs visā, ja vien tas būs nepieciešams, tāpat kā es viņus. Satiekamies reizi 2 mēnešos citreiz, bet vienmēr ir tā ģimeniskuma sajūta, visi ir savējie un šaubos, ka tur kādreiz kaut kas mainīsies.
29.10.2014 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Man arī nav draugu. Tikai paziņas un darba kolēģi, ar kuriem ir ļoti labas attiecības un pat retu reizi aizejam kkur.
Visiem savas ģimenes un tā. Esmu sapratusi ka man vieglāk tā vienai. Vientuļi ir. Bet arī cenšos neizrādīt:)
29.10.2014 18:19 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Tgd jau es arī varu pievienoties pie tām, kas saka, ka viņām nav draugu.. Kad likās, man apkārt ir paši jaukākie cilvēki un superīgākie draugi, tad vienā brīdī pierādījās, ka ilgu laiku esmu aplam domājusi. :D Mani tā sauktie draugi vnk iedūra kārtīgu dunci mugurā, varētu teikt, ka cilvēkiem vairs neuzticos. Daudz labprātāk pavadu laiku viena pati, bez tuviem kontaktiem, lai gan no sabiedrības arī neizvairos, vnk nepielaižu vairs tik tuvu jauniepazītos, lai varētu saukt par draugiem... Ehhh, kā es nenovēlu nevienai to piedzīvot! :D Njaa, un mani tiešām arī dēvē par maitu ar dzelzs raxturu... :D

Tā iisti un no sirds uzticos tikai ģimenes locekļiem un draugam, jo tas jau ir pierādījies, ka šie cilvēki mani tiešām nenodos un nesāpinās.. :)
29.10.2014 18:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Man arī nav draugu. Iepriekš biju domājusi,ka ir, bet izrādījās,ka nav gan. Man arī nepatīk cilvēki lielās devās,bet kopš pajuka pēdējā draudzība,ļoti izjūtu draugu trūkumu. Žēl.
29.10.2014 18:25 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vairākas reizes ir pierādījies , ka mani paziņas patiesībā ir mani draugi .... :) Jā , es zinu, ka ja vajadzētu pie manis atbrauktu kaut nakts vidū ... :) Bet es baigi štruntīgi draudzējos ar meitenēm , kaut kā mums līdz galam nesaskan ...
29.10.2014 18:25 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
nepielaižu vairs tik tuvu jauniepazītos, lai varētu saukt par draugiem

Arī man tā ir. Kopš pazuda kopīgā ikdiena, arī draudzenes par sevi liek manīt retāk, protams, saprotu - katrai sava dzīve un vairs neatliek tik daudz laika. Bet es pati esmu tā, kura parasti atliek tikšanās, jo draudzenes jau ik pa laikam uzraksta, apvaicājas, kā iet un kad satiksimies. Man iekšā ir tās mazās bailes, ka nebūs tā, kā agrāk, kad varēja runāt par pilnīgi jebko un darīt visādas trakas lietas kopā, liekas, nebūs par ko runāt.
29.10.2014 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man ir draugi, kas attesisies ari nakts viduu. Es gan ari neesmu tada, kurai visu laiku vajag nonstopa draudzeties, bet nu draugi ir vertiba. Man ne prata nenak veidot kaut kadu dzelzs vecenes teelu, un lielakaja skaita gadijumu cilveki ar dzelzs arieni nemaz tik apmierinati ar esoso situaciju nav.

Tev gan baigi patik pasai uzsvert to par sevi.
29.10.2014 18:49 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man ir cilvēki, kuriem es zvanītu nakts vidū, ja vajadzētu. Un man ir zvanījuši.
Un ir pat tāda draudzenem kuru pēdējo 10 gadu laikā esmu satikusi vien kādas 5 reizes, bet zinu, ka viņa man natteiktu paīdzību un arī man ir zvanījusi, lai to lūgtu. Satiekamies reti, bet katrreiz sajūta tāda, it kā pauze starp tikšanās reizēm nav bijusi.

Un mans lielākais atbalsts ir man tikko iepazīts cilvēks, kuru pazīstu vien 2 mēnešus. Nakts vidū atbrauks, ja vajadzēs. Nezinu, kā būs vēlāk, bet man patīk mirkļa emocijas. Ir labi tagad?? Super. Un nav, ko domāt, ka jauniepaīztais cilvēks apčakarēs un būs vilšanās. Vilšanos var sagaidīt arī no vistuvākā
29.10.2014 18:51 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jā, man ir draugi atšķirībā no tevis. Izskatās, ka neesi baigā dzelzs lēdija ja Tu to tā uzsver. Un jā, esi arī maita, kurš grib draudzēties ar maitu? :D
29.10.2014 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vairs nav.
Vispār neteiktu, ka esmu vientuļniece- man ļoti patīk cilvēki, tikai nepatīk viņi lielās devās un pārak bieži.
+++
29.10.2014 18:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu esi lūzere parastā! Līdz maitai tev kā līdz Ķīnai rāpus.
29.10.2014 18:58 |
 
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Manuprāt, tas ir muļķīgi lepoties ar negatīvām īpašībām vai netikumiem. Izklausās, ka Tu ar to lepojies, bet iespējams, ka pēc vairākiem gadiem Tu sapratīsi, ka nevienam īsti nav nekādas daļas, ka Tu esi tik neparasta un Tev nav tādu visiem saprotamu vērtību kā draudzīgums un atsaucība. Tu būsi vientuļa un neviens Tevi par to neapbrīnos. Šobrīdm Tu demonstrē savu mīnusu kā tādu ekstraordināru plusu. Tā ir Tava aizsargreakcija un šī diskusija kaut kādā ziņā no Tavas puses ir grēksūdze. Kāpēc gan Tu domā, ka Tu esi tā, kas nepielaiž sev klāt tos jauiepazītos? Varbūt viņiem Tu nemaz neesi tik iekārojams draugs? Tu neesi maita, jo maita būtu tāda, kas iegūst daudz draugus un viņus piekāš. Tu tik tālu vēl neesi tikusi. Attiecības veidot ir darbs. Kādā mirklī tas varbūt viegli, bet kopumā draudzība ir jāuztur, jātiekas ar tiem cilvēkiem, jāizpalīdz utt. Esmu apzināti izveidojusi jaunas draudzīgas attiecības un veltu laiku saviem draugiem, neaizmirstu viņus. Senpazītus draugus regulāri satieku, apsveicu, sekoju, kā viņiem iet.
29.10.2014 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, platinum pateica perfekti visu.
29.10.2014 19:00 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Ir viena īsta draudzene, ar kuru draudzību saglabāju pēc pārvākšanās uz ārvalstīm. Ja akurāti vajag ar kādu parunāt un pačīkstēt, pabakstu viņu skaipā un viss notiek.
Citus draugus neesmu ieguvusi, jo visu laiku pārvācos un vienkārši liekas, ka nav jēgas censties, jo tāpat sakari drīz pārtrūks, kā arī esmu diezgan antisociāla. Reāli ir tā, ka man ir viens vienīgs draugs, ko apkārt īsti nesludinu, bet arī neslēpju.
Reizēm ir vientuļi, bet nekas traks. Kad ceļoju vienatnē vai ar paziņām, tad gan ir ļoti, ļoti vientuļi, jo visu laiku domāju, ka ar draudzenēm viss būtu miljons reizes skaistāk un aizraujošāk.
29.10.2014 19:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nezinu, kā būs vēlāk, bet man patīk mirkļa emocijas.


+
man arī patīk tā ... Ja ir labi tagad , tad vienmēr tam ļaujos neredzu iemeslu kāpēc ne ...!?
29.10.2014 19:06 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Man ir paziņas, bet ne draugi. Vārds "draugi" bieži vien uzliek sava veida cerības, kurām pastāv risks neattaisnoties. Tāpēc man ir darba kolēģi, paziņas, radinieki, otra pusīte (ja ir), bet ne draugi. Tā ir vieglāk. Varu uzklausīt, dot padomu, izklaidēties kopā. Ne vienmēr tas cilvēks, kuru dēvē par draugu-tevi dēvē par draugu. Agrāk tiešām ļoti domāju, lai maniem draugiem būtu labi, bet viss mainījās, kad notika nelaime un protams blakus (un paldies Dievam) bija tikai radinieki. Īsāk sakot, man pats sāpīgākais ir bijis tas, ka nesaņēmu to atdevi, kuru sniedzu pati, tāpēc iepriekš uzrakstīju, ka "ne vienmēr tas cilvēks, kuru dēvē par draugu-tevi dēvē par draugu". Man vārds maita asociocējas vairāk ar izmantotāju, bet dzelzs lēdija vairāk ar cilvēku, kurš sevi mēģina pasargāt no vilšanās. Kā Lauris Reiniks dzied "ņem to visu vieglāk", neieciklējies, ar ko būs labas attiecības, būs, bet dari tā, lai vēlāk nebūtu žēl, ja cilvēks pagriezīs muguru, jo par citu galvot ir neiespējami. :)
29.10.2014 19:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Platinum perfekti uzrakstīja.

Jā, man ir tādi draugi un tas dzīvē ir pierādījies ne reizi vien. Nevaru iedomāties kāda ir dzīve bez draugiem. Man tā ir tikpat svarīga dzīves sastāvdaļa kā ģimene.
29.10.2014 19:09 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu, ka tas, ka ātri zūd interese par citu cilvēku ikdienas gaitām un domām ir mans netikums, no vienas puses pat skatoties tas ir mans trumpis- man nav jāpiesātina galva ar svešām rūpēm un problēmām vai interesēm- kā arī nedēvēju sevi par neparastu vai mistisku, dārgās dāmas! Vienkāŗsi nespiežu sevi draudzēties ar cilvēkiem- un domāmji, cik daudzām ir līdzīgi. :D
Jautājums bija pavisam vienkāršs- vai Jums ir tuvi draugi, un ja nav vai ļoti izjūtat to trūkumu,daudzas manu domu uzķēra, daudzas, pēc cosmo labākajām tradīcijām izvilka savus bakalaura grādus psiholoģijā, lai gudri padirstu- salutēju Jums, tarakāni manā galvā aplaudē- lieliska performance :D
29.10.2014 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
tiešām tarakāni.. Nekas, kļūsi vecāka, sapratīsi daudzas lietas
29.10.2014 19:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)