Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums; ko jūs ietiektu labāk?

 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Iespējams, šī tēma jau ir izskanējusi vairākkārt, taču vēlos dzirdēt ieteikumus manai konkrētajai situācijai.
Jau pusotru gadu lietoju hormonālās kontracepcijas tabletes, taču, diemžēl, vairs tas nav variants. Libido ir pilnīgi nekāds, ķermenis vairs seksuālajā jomā ilnīgi nedarbojas, svara pieaugums un citasl isktas, tādēļ vēlos pāriet uz ko citu. Taču pašlaik neredzu neko tādu, kas atbilstu manām vēlmēm. Prezervatīvi tiek izslēgti, jo man ļoti nepatīk šī izsargāšanās metode, nu ne "fiksie" ne kas.
Bija doma par spermiocīdiem, taču palasīju, un arī nav diez ko spīdoši. Visadas problēmas var rasties un pārsvasrā pirmā gada laikā jau iestājas grūtniecība. Neder. Kas ir vēl tāds?
Kaut kur pa ausu galam dzirdēju un atceros, ka ir tāds gels, kurš nomāc vīrieša spermu, taču nezinu, kā šo gelu un sauc un pie kādas metodes tas skaitās. Pie tiem pašiem spermicīdiem? Ko jūs šajā situācijā ieteiktu?
Zinu, ka jāiet prasīt pie ginekoloģes, taču tam isti nav laika, no sākuma vēlos uzklausīt sieviešu pieredzes stāstus un ieteikumus. Paldies!
27.10.2014 10:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Varbūt plāksterus vai nuvaringu? :)
27.10.2014 10:09 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīga problēma, bet OK neder, jo no hormoniem svars lēnām peiauga un tagad kaut kā baidos.

Visi citi lielākoties arī ir ar hormoniem, kas diži neatšķirsies no tabletēm, bet tās smērēs un citi veida izsargāšanas līdzekļi vairums pasargā daudz mazāk kā tabletes.

Vienīgais veids vēl it kā ir nehormonālā spirāle - taču man no tās bail, tāpēc nelieku.

Un tā kā neesmu neko atradusi, kas man der, tad paliekam pie prezservatīviem. Taču tracina, ka nav metode, kas man derētu.
27.10.2014 10:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu vari jau mēģināt tiešām plāksterus vai tor riņķus, ampulu - var jau būt, ka šie hormoni libido nenomāks, taču par to es šaubos, jo hormoni paliek hormoni un tāpat viss tas būs.

Vēl jau var mēģināt mainīt tabletes, jo it kā jau nevajadzētu būt no tām īstajām kaut kādām problēmām.

Kā arī lietojot hormonus ļoti jāpiedomā pie aktivitātēmk un ēšanas, tad tas svars nenāks klāt.
27.10.2014 10:12 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nu ja nepatīk prezervatīvi vai tracina visas metodes pēc kārtas, tad nenodarbojaties ar seksu vispār. Katrai metodei ir savi plusi un mīnusi, čīkstēt ir bezjēdzīgi.
27.10.2014 10:13 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vajag atrast sev piemeerotas tabletes. No vienaam man arii libido samazinaajas, pameegjinaaju citas - ar libido viss kaartiibaa, pumpas vairs nemetas un kruutis nedaudz lielaakas palikushas.
27.10.2014 10:15 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Jau pusotru gadu lietoju hormonālās kontracepcijas tabletes, taču, diemžēl, vairs tas nav variants. Libido ir pilnīgi nekāds, ķermenis vairs seksuālajā jomā ilnīgi nedarbojas, svara pieaugums un citasl isktas, tā

Interesanta tu esi. tev pieaugs svars, citas likstas rodas, bet tu neej pie dokas un neprasi mainīt OK, bet sēdi un brīnies. tagd pēc pusotra gada nāc un žēlojies..Ātrāk vajadzēja domāt un rīkoties, nevis sēdēt un sapņot!
Atbildot uz jautājumu - tagad esot kaut kāda jauna metode - minispirāle, ko liek arī jaunām sievietēm, kam nav bērnu. Personīgās pieredzes nav, bet esmu ieplānojusi konsultēties ar savu ginekoloģi par šo te.
27.10.2014 10:16 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Katrai metodei ir savi plusi un mīnusi, čīkstēt ir bezjēdzīgi.

+++
27.10.2014 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Čupakabra, nu tu gan asā :D Var būt arī tā, ka sieviete lieto gadu un viss itkā kārtībā, bet pie "gads un trīs mēneši" hormoni jau tik ļoti aizgājuši čupā, ka ķermenis/organisms sāk gļukot un tad tik visi "labumi" sāk parādīties. Šis tak nav tas gadījums "man sāp vēders jau pusotru gadu, ko man darīt?"
27.10.2014 10:25 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja svars nāk klāt no OK, tad tas nāks klāt pirmajā laikā. Ja vienkārši tiek ēsts kas uziet un pēc entajiem gadiem,kad ir uzauguši +10kg, tad visu vainu liek uz OK - nu tad vajag domāt ātrāk.
27.10.2014 10:34 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
nelietoju OK un nelietošu.
veiksmi tev autore. lai izdodas atrast savejās tabletes :)
27.10.2014 10:40 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Paldies, Cukurvāvere, šis tiešām nav tas variants.
Meitenes, man manas tab;letes ir īstās, pirmo gadu nespēju vien nopriecāties, cik labi man ķermenis tās uzēm- ne problēmas, ne kāda smērēšanās, vielgas mēnešreizes un regulāras, nu ideāli! Ta;cu tagad, kā tas notiek jebkurai sievietei agri vai vēlu no OK, pazuda libidi, kas ir lielākais iemesls, kādēļ vēlos ko nomainīt. Svars jau pienāca kadu laiciņu atpakaļ, bet ar to var tikt galā, taču tas, ka ķermenis ir absolūti nejūtīgs pret jebkuriem pieskāriniem ir drausmīgi.
Par citiem hormonālajiem veidiem, piemēram plāksteri, es domāju, ka tas viens tas pats kas OK, jo jā, hormoni ir un paliek hormoni.
Variants par tablešu mainīšanu neder, jo šīs jau bija man īstās.. Ka'dai nav pieredze ar spermicīdiem?
27.10.2014 10:43 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
GOLDEN, nu bet tas noziimee, ka nav iistaas. Es saveejaas lietoju jau vairaak kaa 3 gadus. Katrai organisms citaadaaks, protams.
27.10.2014 10:49 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Bonecutie, iespējams, Tev taisnība, taču man gan kaut kā šķiet, ka tad jau parādītos pirmajā gadā kādas komplikācija,s nevis tikai pēc tik igla laika. Esmu jau dzirdējusi, ka sievietēm nop OK libido pazūd agrivai vēlu, vienkārši man tas laikam poazuda ātrāk. Tā es OK uzskatu, par labāko izsargāšanās veidu, jo ja ir pastāvīgs partneris, ne par ko nav jāuztraucās.
27.10.2014 11:00 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Varbūt vnk tiešām ir jānomaina OK tabletes... man pašai bija janomaina 3 dažādas līdz kamēr atradu kuras tiešām man der labi un no kurām nav nekādu blakus efektu.
27.10.2014 11:05 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es pilnīgi piekrītu par prezervatīviem... nav nekāda prieka, tad tiešām var nedarīt vispār neko :D Protams tie ir neatņemama sastāvdaļa attiecību sākumā vai gadījumu sakaros, jo grūtniecība nav vienīgais no kā jāsargājas, bet ja ir stabilas ilgstošas attiecības tad tie nav forši :D

Man ir spirāle un esmu totāli laimīga... 5 gadus vispār ne par ko nav jādomā. Tā kā ir mūsdienās un arī LV tā mini spirāle, kuru liek arī tām kuras nav dzemdējušas, es autores vietā izvēlētos to... taču noteikti šo visu izrunātu ar savu dakteri, varbūt viņai vēl kādas inovatīvākas idejas :)
27.10.2014 11:09 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Vai ir arī kāda kontracepcijas tabletes lietojoša sieviete, kura pie svara pieauguma uzreiz nevaino OK? Nesaku, ka nevar tas būt no OK, bet nu bļāviens, man ir paziņa, kura pirms miega štopē iekšā kūciņas, pusdienās kola un snikers, bet resna paliekot no tabletēm! :D
27.10.2014 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
absolūti vienīgā atšķirība (ja nerunā par lietošanas ilgumu/līdzekļa ikmēneša, iknedēļas nomaiņu) starp TABLETĒM, PLĀKSTERIEM, UN RIŅĶIEM ir vien tāda, ka tabletes kairina gremošanas sistēmu, bet plāksteri un riņķi to nedara, jo nenokļūst kuņģī. Par to, vai riņķis vai plāksteris hormonālajā ziņā ir labāks par tabletēm, var noteikt tikai un vienīgi sastāvs (kas var būt identisks kā vienai konkrētai tablešu paciņai (I mean firmai, stiprumam) tā arī konkrētam plāksterim)... Mainās vien lietošanas veids (pielīmēt, ievietot vai norīt)
27.10.2014 11:16 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Jau vienā forumā rakstīju - tagad Latvijā jaunums ir minispirāle, palasi, varbūt tas, kas tev tieši vajadzīgs.
27.10.2014 11:16 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
kā tas notiek jebkurai sievietei agri vai vēlu no OK, pazuda libidi,

Muļķības. Tā notiek tad, ja nav īstās OK piemeklētas. Es lietoju OK 3 gadus un ar manu libido viss bija kārtībā abosulūti.
Vai ir arī kāda kontracepcijas tabletes lietojoša sieviete, kura pie svara pieauguma uzreiz nevaino OK?

Palasot forumos, man liekas,ka iesākot lietot OK, pat galvassāpes pēc garas dienas tiek noveltas uz OK, un arī vieglāk taču ir vainot OK svara pieaugumā, nevis 4 Snikerus dienā :D
protams, protams, ir sievietes, kam tiešām nāk svars klāt no OK un ir citas blakusparādības, bet tās sievietes arī kaut ko domā un maina tabletes vai kontracepcijas līdzekli, nevis ignorē.
27.10.2014 11:22 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
OK lietoju 5 gadus - libido nepazuda, it kā viss ok, patika, bet nu palēnām svars nāca klāt taču OK nevainoju, jo dzīvesveids nav tas labākais, lai svars nepieaugtu. Taču uzņemto ir grūti nomest un no jauna tomēr tagad hormonus lietot negribas, lai gan man ļoti patika un bija ērti, kā arī bija sajūta, ka pati kontrolēju visu, tāpēc bail no spirāles, jo tur kontrolēt neko nevar.
27.10.2014 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits