Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Freelee The Banana Girl :-)

 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Čau visām! Vai seit ir kāda Banana girl atbalstītāja un viņas ēdienkartes piekritēja? :) ja ir vai variet padalīties ar savu pieredzi? pati esmu jau kādu laiciņu, ēdu vairāk kā jebkad, enerģija un priecīgums vienkārsi nesalīdzināms kā tad, kad ēdu standarta bezcerīgo ēdienu. svars arī krītas, saņemu komplimentus no cilvēkiem:)

seit vinas Youtube kanāls (270 000 subscribers) tām kas vēl nav iepazinusās..

https://www.youtube.com/user/Freelea
27.10.2014 03:04 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.10.2014
Ja nebūtu mūžīgās bitchy piebildes par bloodtest salīdzināšanu, tad varbūt varētu pat skatīties. Līdz tam - labāk viņas drauga kanālu.
27.10.2014 03:06 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.10.2014
Lūdzu piesakies psihiatriskajā slimnīcā pati.
27.10.2014 06:56 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
protams ka notievēsi,organisms cieš no daudzu uzturvielu trūkumu,irst kauli utt
27.10.2014 07:51 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.10.2014
Nu tehniski jau arī Freelee piekopto uzturu var dzīvē izpildīt arī tā, lai nebūtu negatīvo blakus efektu - salikt sabalansētu ēdienkarti. Bet realitātē ir tā, ka LV tas vienkārši izmaksātu pārāk dārgi. Nerunājot nemaz par to, kādā līmenī ir, piemēram, forumiešu zināšanas par uzturu, ja aktuāla padarīšana te kādu laiku atpakaļ bija dunkana diēta.
27.10.2014 09:38 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
wow irstoshi kauli :D vai Jaukums lūdzu varētu paskaidrot sīkāk par kādu uzturvielu trūkumu varētu būt runa? body fat samazināshanās tad būtu tā pati kaulu irshana? :D starp citu ar kalciju man viss ir kārtībā,ko uzrādīja nesen veiktās asins analīzes, ja kalcijs ir tas ko tu domā.!??

Lasu - jā tās piezīmes varbūt ir par daudz, bet ir cilvēki kas to skatās pirmo reizi un tas ir viņu galvenais iemesls nesekot tādai ēdienkartei - Jaukums ir piemērs, cik atsaldētas var būt zināsanas par nutrition, līdz ar to tādu neaptēsto dēļ diemžēl ir regulari jāpiemin ka ar blood test rezulātiem viss ir kārtībā. runajot par produktiem - kas tiesi Latvijā ir dārgs lai to nedaritu? es pati nedzīvoju Latvijā bet kad tur esmu turpinu tādā pasā garā.. manā skatījumā whole foods ir vislētākie produkti - rīsi, banāni, tomāti, makaroni, kartupeļi, sēnes, āboli, salāti, mandarīni utt. kas toties ir dārgs ir visas tizlās piedevas un sakoncentrētie dzīvnieku tauki+kalorijas: gaļa, desas, biezpiens, margarīns, siers, krējums, jogurts, kafija, cepumi, majonēze, zivis, jūras veltes utt. plus vēl atkrīt izmaksas par alkoholu un cigaretēm (ja tādi tiek lietoti), kas vienkārsi ir nereāls ietaupījums. es ieprieks biju veģetāriete, man tas izmaksāja trīs reiz dārgāk kā būt vegānam ( par cik es to daru veselības dēļ un ētiskais aspekts ir tikai otrais).
27.10.2014 17:29 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.08.2009
Jā, esmu skatījusies Freelea, viņas stils ne visai patīk, bet ideja jau nemainās.
Ēdu daļēji vegāni, 95%.
Esi lasījusi Ķīnas pētījumu?

Iesaku šo noskatīties (ja kādai te kauli irst) :D http://www.youtube.com/watch?v=STdSfeMDeI4

Plus šo, ja tik ļoti garšo gaļa (jā gaļas garša ir nāves un ciešanu garša): https://www.facebook.com/video.php?v=10152807236264586&set=vb.5647744585&type=2&theater
27.10.2014 17:37 |
 
Reitings 105
Reģ: 04.01.2010
Ieinteresēja vegānisma tēma- noskatījos vairākus FreeLee video un biju pārsteigta cik agresīvi tiek pasniegta šī tēma. Pilnīgi katrā video bija teikums par to, ka viņa savu proteīnu uzņem no augiem, bet gaļēdāji no līķiem. Protams "skaisti epiteti" un nemaz nerunāsim par "vistu mēnešreižu un govju strutu" izteikumiem.
Mīts par to, ka vegāni ir miermīlīgi ļaudis un savu pārliecību neuzspiež ir sagrauts :D
03.11.2014 17:15 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Man pietika ar 2 minutēm, lai saprastu, kad cilvēks ar šādu runu un sevis pasniegšanu diez vai spēs man kaut ko iemācīt.
03.11.2014 17:24 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Esmu neitrāla,man tikai kaitina tā uzbāzīgāmcitu cilvēku dzīvesveidu analīzēšana dien dienā.Tas uzbāzīgums ar šo dzīvesveidu.
Ja es dzīvotu Austrālijā,varbūt varētu tā dzīvot-svaigi augļi un tā tālāk,bet jā Latvijā tas būtu pārāk dārgi un nav mums tik daudz svaigo augļu plus vēl visādi labumi būtu jāsūta no interneta.
03.11.2014 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits